Skocz do zawartości
Rabit

Mustang Delta czy Avenger ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Omegę, Gammę i Avengera. Najlepiej lata mi się Avengerem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">  


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latałem zarówno Omega, jak i  Deltą jak i Avengerem. Po pierwsze Delta nie ma upgradu do Jump Engine, ona ma po prostu Jump Engine:). Z drugiej strony Avenger na 99% będzia miał możliwość upgradu do Jump Engine - po prostu w stockowej wersji tego nie ma. Trzeba jednak pamiętać, iż jest to podstawowa wersja Avengera, inne wersje mogą mieć od razu Jumpa. Ponadto CR wielokrotnie mówił, iż prawie wszystkie statki będą miały możliwość zamontowania silniku do skoków.

 

I tu powstaje podstawowe pytanie: do czego to ma być statek? Póki co w walce mi się zdecydowanie lepiej lata Deltą, niż Avengerem. Jednak Delta jest statkiem wybitnie wojskowym - jej nie wykorzystasz, do piracenia(a przynajmniej nie solo - w sumie stealth właściwości Delty mogą ją zrobić dobrym statkiem zwiadowczym do wyszukiwania konwojów handlarzy), łapania przestępców, eksploracji, handlu, jako taxi etc. Avenger jest o wiele bardziej wielozadaniowy w tym względzie.

 

 

Jak już mówiłem, ja wybrałem Deltę nad Avengera, ale to przede wszystkim dlatego, iż moim statkiem głównym będzie Freelancer DUR, który do handlu i innych tego typu spraw nada się o niebo lepiej. Drugi statek potrzebny był mi tylko do walki.

 

Dlatego powtórze pytanie: co cię w PU będzie najbardziej interesowało?

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiad dla pirackiej paczki ewentualnie zdjęcie celu i zawołanie znajomego od zebrania co wypadło  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Czyli według twojej oceny wybiorę pewnie Mustang Delta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, iż lepiej będzie ci pasował do piracenia Avenger ze swoimi obezwładniającymi działami, ale w sumie i Delta powinna móc współdziałać w grupie jako zwiad. Problem leży w tym, iż by piracić, potrzebne będzie jednak coś do współpracy z większą ładownią - Avenger ma te swoje 32 SFU - nie za dużo, ale najcenniejsze cargo można już schować do siebie. I taka uwaga: Delta ma ograniczoną sprzedaż - do dzisiaj:)

 

Jeśli można ci zaproponować proponowałbym kupić 2 CCU: jeden z Gammy (Omege można za darmo do Gammy przerobić) do Avengera, drugi z Avengera do Delty. Póki co zobacz jak ci się lata Avengerem - jeśli ci się spodoba, to zostań przy nim, a CCU z Avengera do Delty, albo sprzedaj (chyba można giftować CCU) albo przetop na przepustkę do FPSa jak wyjdzie:)

 

EDIT: Tu masz bardzo podbny temat: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/633-mustangi/

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po graniu w kilka produkcji typu WoT, War Thunder mogę po wiedzieć, że nawet słabszymi pojazdami można wiele zdziałać w boju, ale nie polegaj tylko na osiągach. Można się zarżnąć latając maszyną uważaną za OP, jeśli nie pasuje do Twojego stylu gry. Trzeba zastanowić jaki statek Tobie bardziej przypada do gustu. Jeszcze nie ma świata w którym można handlować, piracić itd. Możemy sie ścigać i walczyć w związku z czym chyba lepiej kupić jakiegoś fightera, albo zostawić omegę. Mustang i Avenger to po prostu 2 lekkie fightrety. Pewnie i tak się okaże, Mustangi będą strącały Avangery, a Avengery Mustangi. Są po prostu...

inne.

 

A osobiście wybrałem Mustanga bo.....

bo wygląd  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wub.gif"> :wub:

 

Edit: polski język być trudna...

Edytowane przez Morzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vim dał bardzo dobre rady, ja także uważam że Avenger jest dużo bardziej przyszłościowy, a upgrade z Avengera do Delty jest taniutki, daje możliwość zastanowienia się i ewentualnej zmiany w przyszłości.

Delta będzie dostępna jedynie dziś i długo pewnie nie będzie można tego statku kupić, więc warto to wykorzystać tym bardziej że niebawem pojawi się moduł FPS  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delty  w ogóle nie będzie się dało kupić czy też upgrade do dzisiaj się tylko da kupić ?

A i jeśli kupię upgrade teraz to mogę go wykorzystać później co nie ?

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Da się przesłać z konta na inne konto statek czy upgrade za pomocą opcji gift ale to jest jednorazowa operacja po przekazaniu przedmiot binduje się z kontem.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra upgrade z Gamma do Avengera i  z Avengera do Delty zakupione wyszło przez paypal najtaniej 35.3zł po zmianie na Eurosy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

No i w końcu status backer mam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Oblatam Omege jak w końcu klient mi się zassie a potem się zobaczy czy go upgraduje, co najwyżej sprzedam upgredy na ebay  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Jaka jest różnica sterowności/ odczuciu latania pomiędzy gammą a deltą ?

 

Bym zapomniał Saitek cyborg fly 5 nada się do latania czy lepiej myszą i klawiaturą ?

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avenger to podstawowa lekka jednostka policji oraz Advocacy. Jego podstawowym zadaniem jest patrol, związanie przeciwnika w walce do czasu nadejścia wsparcia. Średnia manewrowość nadrabiana pancerzem i jako jednostka czysto militarna ma mieć w przyszłości kilka wariantów także dwuosobową. Dzięki sporemu Cargo, doskonale nadaje się dla przemytników.

 

Bardzo wszechstronny, wielozadaniowy statek, zdecydowanie bardziej niż Mustang. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... wie ktoś czemu po kliknięciu launch gra nie startuje ?

Laucher na chwile znika i znów się pojawia :/

Żadnych errorów itp, a sprzęt spełnia wymagania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Podobnie mam z 3DM Sky Driver.

Hm... czyży czekał mnie format i postawienie systemu od nowa brr..... słabo mi się robi na samą myśl :/

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avanger!!!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wejdź do ustawień launchera ( tryb w prawym górnym rogu ), ustaw region na Eurpoa i język na English, zamknij okno startowe i z niego wyjdź.

Odpal ponownie i znów wejdź do ustawień kliknij przycisk "Restore to defaults", zamknij okno startowe i odpal ponownie, zaloguj się i spróbuj odpalić grę.

 

Jeśli to nie pomoże wyłącz wszystkie zbędne programy które ładują CI się ze startem Windows oraz wejdź w ustawienia karty graficznej i przywróć do ustawień fabrycznych.

 

No i pytanie za 100 punktów, na pewno masz kartę z obsługą  DirectX-11 ?

Bo jeśli nie to nie ma się co dziwić gra wymaga obsługi tego środowiska, bez tego nie ruszy.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie działa.

Co do karty sprawdzałem przed zakupem gry to mam R7 260X 1GB czyli powinna styknąć DirectX 11.2 i Mantle.

Co do programów ja nawet areo mam wyłączone  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie naszło mnie na polatanie, przetopiłem sobie złomki do delty i avengera i jakoś avenger bardziej mi podchodzi. Tylko drobna kwestia - te całe suckerpunche w ogóle działają? Poza ew. zdjęciem tarcz nie widziałem żadnego efektu ( dlatego właściwie pierwsze co zrobiłem, to przerzuciłem broń z delty do avengera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> )


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Avengerem, mam go, podoba mi się wewnątrz i na zewnątrz, Gatling jest spoko choć działka nie zadają żadnego damage'a, mają wyłączać podzespoły statków, jak  na razie wyłączają tylko tarcze, ale jak to ogarniesz i będziesz tymi dysruptorami rozwalał tarczę, a potem kończył Gatlingiem to na ilość ammo też nie powinieneś narzekać. Pancerz i tarcze są bardzo mocne i mnie jeszcze nikt w tym nie zestrzelił (z wyjątkiem rakiet i ramowania).

Avenger forevaaaaa!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności