Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Morzan o ile pamiętam to właśnie ten eksploracyjny chyba ma być dwuosobowy (i chyba coś było wspomniane o treningowym, ale na pewno niedostępny dla graczy).

Dawać warianty mojego ulubionego i jedynego statku. Jestem ciekaw.
Fajnie wygląda ta ładownia, jest taka  przestronna...  ale to chyba po części wina braku tego do przewozu "gości".


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne chyba, a na pewno, już kilka postów temu pisałem że Avenger z dwoma pilotami ma być wariantem eksploracyjnym ( widać kolega nie czyta wszystkich postów )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Co zaś się tyczy innych wariantów to wszystkie mają być dostępne w sprzedaży, gdzie czytałeś o wersji treningowej ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Lore chyba - ewentualnie coś mi się pomieszało z jakąś z wielu moich przeczytanych książek.

I posty czytam, ale zdarza mi się o nich zapomnieć jak swój piszę.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja treningowa była by ciekawa, co prawda trudno mi sobie wyobrazić sensowne zastosowanie tej funkcji w sensie zarobkowym ale do treningów w dużych korporacjach jak najbardziej miało by to sens. Gdyby jeszcze było coś w rodzaju przestrzeni testowej ( nie symulator ), to faktycznie było by to coś nowego.

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gdzieś słyszałem/czytałem że piloci marynarki muszą wpierw przelatać ileś godzin na Avengerach zanim dostąpią zaszczytu wejścia na pokład czegoś bardziej bojowego. 

Pamiętajmy, że nie jesteśmy ograniczeni tylko do wariantów i zapewne będziemy mogli sami tworzyć swoje. Więc pewnie jeśli ktoś będzie chciał to stworzy dwu osobowego Mściciela (jeśli jest taka opcja w wariantach). Zresztą jakie zastosowanie może mieć drugi pilot. Hmmm obsługa dziobowego działka, tak aby pilot mógł bez problemu korzystać z mocy "nie gimbalowych" broni, obsługa systemów skanowania (jako że jest to radiowóz :D), dysponowania mocą, no i najważniejsze powrót do domu, gdy pierwszy pilot zostanie ranny/zabity. 

Z chęcią bym zobaczył dwu osobową wersję Gladiusa : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym tworzeniem sami statków to jednak nie jest tak różowo. Jeśli CIG by nie przygotował dwu osobowej wersji kadłuba, to taka opcja nie była by do uzyskania. A pamiętajmy że każdy rodzaj kadłuba ma pewne zalety oraz ograniczenia, więc fakt że można stworzyć dwu osobowego Mściciela ( zakładam że chodzi o wersję bojową ), może się przełożyć na słabe osiągi w roli statku bojowego ( z uwagi na wspomniane ograniczenia - np mniejsza ilość hardpointów  czy brak wieżyczki do obsługi przez drugiego pilota). 

Co do obsługi podsystemów to już tak, dodatkowa osoba mogła by efektywnie zarządzać mocą tarcz, przekierowywać energię czy obsługiwać skaner. Na pewno w zastosowaniach eksploracyjnych będzie wręcz niezastąpiona.

Co by nie pisać, zapowiada się ciekawie, jeśli tylko nie przesadzą z cenami wariantów tego niewielkiego statku to będzie murowany hicior !

PS. Patrząc na podwójną kabinę Avengera, jeśli pierwszy pilot zginie od ostrzału, to raczej oznacza to przebicie kadłuba, dekompresję i szybką śmierć drugiego pilota, więc powrót do domu to raczej kiepski argument  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeżeli mówimy o hipotetycznym dwuosobowym wariancie bojowym to przy tych mniejszych statkach domyślnie lata się w kombinezonie i hełmie - standardowo jest też chyba na nim   wyświetlana część HUDu. W takiej sytuacji jest to wykonalne.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekompresja nie musi oznaczać od razu śmierci. Nie wiadomo czy w ogóle kabina będzie ciśnieniowa, czy wszystkie systemy podtrzymywania życia nie będą podłączone do kombinezonu. W końcu nie jest to jakiś ogromny multicrew gdzie bez problemu można łazić bez skafandra. No i przy takiej mechanice wystarczyło by zrobić "małą" dziurkę w szybie chroniącej mostek największego capitala w grze by zabić jego mózg. xD

Zresztą pierwszy pilot nie musi zginąć lub zostać ranny podczas walki manewrowej. Podczas "abordażu podejrzanej jednostki w celu sprawdzenia tożsamości danego człowieka,podczas sprawdzania opuszczonego statku czy też wraku. Zawsze jest ktoś kto może Cię stamtąd wyciągnąć/wezwać pomoc. Tak jak w wojsku, nawet jak idziesz w krzaki to masz ze sobą kogoś kto będzie osłaniał Ci plecy. 

Patrząc jak na razie chyba na jedyny bojowy statek dwu osobowy czyli Super Horneta, to co do tego zabierania hardpointów to nie był bym taki pewien. Zapewne zwiększy się jego waga, cena i zużycie mocy, ale raczej nie będą nam zabierać mocowań. Szczególnie że w pierwszej wersji hangarowej Avengera były dwa fotele i te same miejsca podwieszeń (Choć kto wie, takie gdybanie) 

(Taki małe zejście z tematu) 

Zresztą patrząc na skomplikowanie hakowania i innych komputerowych wynalazków, nie widzę innej możliwości jak wsadzenie komponentów od tracera/ghosta do super horneta, jako pilot nie był bym tego w stanie sam ogarnąć xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić jednoosobowy w wersji stealth z ladownią właśnie do przemytu. Brałbym z miejsca  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> hornet i stealth od biedy. Jakoś szerszen w czapce niewidce mi nie leży 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Świetny pomysł, w sumie brakuje takiego statku w uniwersum, mały zgrabny ze sporą ładownią i przystosowany do szmuglowania nielegalnego towaru ;) Jeśli zrobią coś takiego albo bardzo podobnego ( z maskowaniem ),  to gwarantuję że jednego kupca więcej już mają !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy statek specjalnie przystosowany do ukrywania się będzie bardzo ceniony wśród graczy, a już na pewno niewielkie jednostki umożliwiające szpiegowanie, prześlizgiwanie się za linię wroga czy szmuglowanie towarów. Raczej nie będzie to typowy "Cloacking devices", do optycznego kamuflażu a coś na kształt aparatury zmniejszającej rozdzielczość emitowania sygnatury lub jej całkowite ukrycie. 

W typowych filmach S-F, tylko największe jednostki miały prócz aparatury ukrywającej sygnaturę także kamuflaż optyczny, a to za sprawą ogromnej przestrzeni jaką wymagają tego typu instalacje - przydało by mi się takie coś na Carracku czy Reclaimerze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I zaraz znajdzie się jakiś Hans Olo, co nazwie swoją krypę The Milenium Eagle czy coś :P


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej, oczywiście jak znajdzie się niejaki Hans Olo to i jego tłusty pracodawca Jabba the Hud  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

PS. nazwy zostały zmienione, a ich ewentualna zbieżność jest przypadkowa.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Harald mija się z przeslizgiwaniem. Harald to raczej taki struś pędziwiatr. Żaden kojot go nie capnie. A nam chodzi o statek niewidoczny. Taki co ci przejdzie pod cichu przed nosem bez zauważenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od "nas niedogoniat" to jest M50  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym silnikiem świeci emisjami na pół układu planetarnego :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy się nie zorientowali są już warianty do Avengera (który dostał przydomek Stalker):

  • Warlock - ma generator EMP
  • Titan - zwiększona ładownia (moim zdaniem będzie to najlepszy statek do przemytu)

 

Ciekawostka - zwykły Avenger ma Aeroview Hangar, a warianty Selfland, błąd czy tak trochę śmiesznie będzie?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie błąd, tylko ludziom nie zdowngrade'ują hangaru, bo będzie raban. Avenger to był pierwszy ship z lepszym hangarem, paradoksalnie droższe modele trzysetki miały dalej selflandy.

Ja mojego CCU Avengera chyba zostawię na wersji Stalker, no chyba że upg CCU do warlocka doda LTI. Muszę zapytać customer supportu :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CCU ma dodać LTI? Też bym tak chciał jak robiłem CCU z Avengera do Sabre :>

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No owszem, ale jeśli upgradujesz do czegoś co aktualnie jest w sprzedaży z LTI to powinno się IMO dodawać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę możliwości CCU do żadnego z nowych Avengerów.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności