Skocz do zawartości
Frosty

wtb Kupie Mustanga Omegę

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, najlepiej dwie sztuki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Nebthtet
TAGI!!!

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Od razu mówię że jest problem z użyciem drugiego kodu na tym samym koncie, trzeba pisać do supportu albo stosować sztuczki magiczki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Od razu mówię że jest problem z użyciem drugiego kodu na tym samym koncie, trzeba pisać do supportu albo stosować sztuczki magiczki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Można przecież założyć drugie konto i wysłać jako gifta, co nie? Tylko że wtedy traci się możliwość jego odsprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No i to właśnie są sztuczki :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki: posiadam własną Omegę, ją zostawię, bo wartość pewno w okolicach PU wzrośnie i może uda mi się sprzedać z zyskiem, bo wyścigi mnie nie interesują, a dwie kolejne Omegi przerobię na Avengera i Deltę.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ktoś tu mój podejrzał to co zrobiłem z moimi statkami, widzę Froster że ostro kombinujesz i dobrze ! 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności