Skocz do zawartości

Pytanie

Greeting fellows. Posiadam Mustanga Omegę, zastanawiam się czy za free nie przerobić go na Gammę, a z Gammy za 10$ na Deltę. Wyścigi kosmiczne mnie nie specjalnie interesują, bardziej walka, eskorta, itp. Jak wyjdzie PU to Omega jako statek unikatowy też może być trochę warty, ale jak na razie zawsze mogę dokupić drugi, może że jest blokada jednej aktywacji Omegi na jednym koncie. Jakie są wasze opinie, opłaca się?


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to trudna decyzja przed tobą, ponieważ Omega to unikat jak i również inwestycja na przyszłość (może być dużo wart później, zarówno za realną kasę jak i za kasę in game) ale jeżeli bierzemy to co preferujesz, czyli walka,eskorta itp to jest to zdecydowanie dobry ruch, chociaż jak masz troszkę większy budżet to radzę rozważyć nie tyle co Omega Delta (nie oszukujmy się, to jest "noobship", w szerszych kręgach znany jako statek startowy) ,a 300i (lub jego warianty) lub nowego Avangera który dosłownie czyni cuda w Arena Commander. Jednak wybór należy do Ciebie i radzę żebyś poczekał jak reszta się wypowie, żebyś miał parę innych sugestii które możesz wziąć pod uwagę.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóż, za "trzysetkami" nie przepadam zbytnio, a wydatki chcę ograniczyć do minimum. Avenger mnie zawsze interesował, bo ma ciekawe uzbrojenie oraz małą ładownie, która zawsze może się przydać, ale też trochę kosztuje. Omega btw jest według specyfikacji lepsza od Gammy (ma jakiś dodatkowy moduł czy coś). Avenger może mieć "Prisoner transport pods", mocniejsze tarcze, lepsze rakiety, ale Delta ma lepsze uzbrojenie podwieszane, Jump Engine i chyba mocniejszy pancerz oraz dwa silniki. Avenger może mieć więcej zastosowań niż Delta, ale ten drugi jest trochę droższy, a z tego co widzę, im coś jest droższe na RSI tym jest "lepsze" w swojej klasie. 75$, a 10$ to jest spora różnica  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Froster

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tam przerobiłem Mustanga na Avengera i nie żałuję, jeżeli nie zależy Ci na ładowni to możesz brać mustanga delta (za niedługo nie będzie on już chyba dostępny w sklepie, edycja limitowana czy coś).

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzieś w odmętach forum RSI był poruszany temat, że zdecydowana większość statków będzie posiadało możliwość podpięcia jump engine, bodajże na chwile obecną TYLKO Origin M50 oraz P-52 Merlin/P-72 Archimedes (statek-popierdółka dorzucany w gratisie do niektórych RSI Constellation, tu skrót myślowy, wiem, że P-52 zostanie zastąpiony na P-72) nie posiadają takiej możliwości, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Co do silnika, to Avanger ma jakiś uber-duper turbocharged silnik wstawiony (a przynajmniej napisali na stronie że jest większy niż konstrukcja przewiduje). Coś nie mogę znaleźć teraz tej frazy, wydaje mi się, że to taki marketingowy bełkot no ale...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

No i na koniec: mustang, nawet delta, to wciąż starter, a "z suchego i Salomon nie wyciśnie", czy jakoś tak :)


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mustang omega jest jedynym "limited ship" w calym Star citizen
AMD wypuscilo ich kilka tysdiecy (liczba przykladowa), przetopisz - statek znika i nigdy nie wroci

Fanem AMD nie jestem ale widze potencjal rynkowy tych maszyn, jako obiekt kolekcjonerski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fanem AMD też nie jestem, ani bycia bezbronnym w statku wyścigowym  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Rozumiem, że jak zamienię Omegę na Deltę to przy ewentualnym przetopieniu dostanę zwrot tylko upgrade'u, czyli z jakieś 10$?


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi zdarzyło się latać zarówno Mustangiem Deltą, jak i Avengerem jak i 300 (a by być dokładniejszym 315p). Nie uważam się za jakiegoś mistrza latania i latam jednak przede wszystkim przeciw Vandulom (czyli przeciwnikom sterowanym przez komputer).

 

Z moim perspektywy zdecydowanie najlepszym statkiem jest Delta:

-Posiada ona 4 działa - sprawdzone i przetestowane, iż na każdą pozycję można wstawić Omnisky VI lub CF-117 (dla porównania, w Avengerze na skrzydła mogłem wstawić tylko size 1 -M3a Behringi).

-Te rakietowy pody które posiada dobrze się sprawdzają w dogfightcie - i póki co maja 72 pociski

-Jest bardzo zwrotna (zwrotniejsza na pewno od Avengera i na podobnym poziomie co 300)

-Jest od razu wyposażona w silnik do skoków.

-W teorii ten pancerz powinien zmniejszać sygnaturę

Wady:

-Mimo, iż jest to bardziej wytrzymałe od Omegi, to wciąż jest to Mustang 

-Jakkolwiek rakietowe pody sprawdzają się jako kolejne działko, to mimo wszystko wolałbym nawet po jednej normalnej rakietce pod skrzydłem - kto wie, może pozwolą w przyszłości je tam dawać (acz nie liczyłbym na to)

 

 

Ogólnie rzecz biorąc mi się zdecydowanie lepiej lata Deltą niż Avengerem 315p, czy F7C- podobna opinie zresztą ma mój kolega, także użytkownik Delty, który testował jeszcze 325a, a w rankingach jest znacznie wyżej. Na pewno dochodzę o kilka fal dalej w Vandulach, niż w przypadku tych pozostałych statków (choć w przypadku F7C winnym jest prawdopodobnie brak dziobowego uzbrojenia oraz drugiej wyrzutni rakiet). Jak miałbym oceniać, to lata mi się na tym statku tylko trochę gorzej od wersji militarnej Horneta, która była dostępna w AC przed 1.0.

 

I takie dwie uwagi:

-Delta nie jest statkiem startowy - statkiem startowym jest Mustang Alpha, Aurore ES oraz bliżej nieznany MISC Reliant

-Powodem dla którego Delta jest trochę droższa może być to, iż jest dostępna tylko przez krótki okres czasu - W CIGu kilkakrotnie stwierdzali, iż na cenę statku wpływa nie tylko jego jakość, a też to, czy jest statkiem limitowanym

 

EDIT

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak - dlatego, pakietu z AMD nie można przetapiać, można go tylko upgradować przez CCU

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdajesz sobie sprawę z tego, że jeszcze nie ma dostępnej pełnej listy uzbrojenia (chodzi mi o konkretne działa)? A Avenger jako jedyny ze statków w tym przedziale cenowym ma możliwość zamontowania działa rozmiaru S5. Na Mustanga wejdą max S2, na 300 S3. Więc patrząc w przyszłość Avenger będzie miał teoretycznie największą siłę rażenia. 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A zdajesz sobie sprawę, iż wszystkie statystyki będą się zmieniać i będą bilansowane względem siebie? Może się skończyć, iż Avenger nie będzie miał tej s5, a s4 lub s3 (mało prawdopodobne, ale możliwe). Póki co możemy tylko oceniać względem tego jak jest teraz - a póki co Deltą lata mi się o niebo lepiej niż Avengerem.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Owszem, ale Avenger jest stockowy, nie ma jeszcze jego wariantów, a porównywany jest do Mustanga w najwyższej wersji. I Mustang nie ma cargo space. Na chwilę obecną, przed PU, i bez wydawania $$ na dodatkowe uzbrojenie, to bardziej się opłaca upgrade Omega>Gamma>Delta. Przy planowaniu wydania dodatkowych kilkunastu $ na uzbrojenie lepsza opcją jest Omega>Gamma>Avenger.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Już nieraz potwierdzali że to zniknie. Na 100% nie będzie mieć 5-ki, tak więc z góry radzę pomachać temu slotowi na do widzenia.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jak upgradedować Gammę na Avengera?

Edytowane przez Froster

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz jest przede mną trudny wybór  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Mógłbym kupić drugą Omegę i mieć Deltę oraz Avengera :D


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sam posiadam teraz deltę, ale jeszcze nie mam odpowiedniego kompa do SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">

Puki co mustang wydaje mi się pojazdem do walki na małym dystansie, którego prawie nie będzie się dało zrzucić z tyłka. Przewiduję, że największy problem "komara" będzie jego szybkość. To czy będzie w stanie skrócić dystans na tyle szybko, żeby jego rakiety były skuteczne i uciec nim zainteresują się nim większe jednostki.

Już za jakieś 2 tygodnie będę mógł powiedzieć więcej na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Delta wyciąga 200 czyli tyle co Hornet, jak dla mnie to minimalna prędkość dla Delty powinna być na poziomie 220, bo jaki sens jest w lekkim myśliwcu, który lata z prędkością kanonierki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może i ja wstawię swoje 5 groszy. 

 

Avenger to faktycznie fajna sprawa jeśli chodzi o statki operujące głownie rakietami, trzeba pamiętać, że jest to jego podstawowy wariant i statek ten może być jeszcze mocno rozwinięty w pewnym zakresie ( specjalizacji ), tak więc wydaje się najbardziej przyszłościowy.

 

Co zaś się tyczy Delty, faktycznie jest to jednostka militarna i najwyższy z dostępnych wariantów ( dodatkowo limitowana ), dlatego nie ma się co dziwić, że dobre sobie radzi. Wystarczy popatrzeć na kwotę Mustang Delta i Avenger są zbliżone cenowo z tą różnica że to pierwsze jest już wyżyłowane na maksa a to drugie to zaledwie wersja podstawowa. 

 

Mustang Omega, ostatnio mocno upadł w moich oczach przez całkowitą zmianę jego wyglądu w modle Hangar ( statek mocno zbrzydł ), natomiast jest to wariant unikatowy i pozbywać się go jest trochę nieracjonalne, Avengera z łatwością kupisz w PU a Omega na pewno będzie droga.

 

Dodatkowym plusem Omegi są całkiem fajne osiągi w wyścigach, choć jak ktoś myśli poważnie o tej dziedzinie polecał bym jednak zaopatrzyć się w  model 350R.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie się tam podobają proste wojskowe pojazdy, najlepiej zielone  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Takiego Redeemera, na ten przykład, w wersji innej niż militarna sobie nie wyobrażam albo tęczowy Javelin :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To są zdjęcia, które były już dostępne dla  subscriberów - a jak wiadomo Dmger wrzuca takie rzeczy na TS:)

 

Ale żałuję, iż Delta nie ma tych rakietek :/


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy osoby latające tym statkiem mogą zasugerować jakiś build?

tzn. jakie uzbrojenie i inne podzespoły w niego lądować?


-----------------------------------

Moja flota:
1. Cutlass Black
2. Mustang Alpha

Pozdrawiam
Dariusz Kaczmarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cytując @Nexusa z innego tematu (bądź co bądź Twojego :p):

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z Mustangiem za dużo nie podziałasz, on jest lekko ubogi w hardpointy... Polataj nim trochę z Vandulami, nazbieraj trochę REC'ków i wynajmij sobie Super Horneta na tydzień. Kosztuje to bodajże 16 tysięcy. Wtedy się pobawisz porządnie.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chodzi o Mustanga to musimy pamiętać, że mamy ich kilka a dokładnie 5 i jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę, a chodzi o Deltę.

1. Ma możliwość założenia łącznie 6 działek 4xS2 i 2xS1 co daje już ciekawą wartość DPS.

2. Mam możliwość zamontowania Shilda o klasę większego niż pozostałe - normalnie wielkość S1 w tym przypadku możemy mu założyć S1 lub S2

3. Dostępna nowa wersja chłodzenia która się idealnie w nim sprawdza COOLERS - REC - J-SPAN CRYO-STAR COOLER

no i niestety kilka minusów aczkolwiek czasowych. Podczas naprawiania problemów z shildem mustanga, szanowni programiści w CIG:

1. usunęli całkowicie shildy z mustangów z barkiem możliwości założenia jakiegokolwiek shilda tak więc latanie jest aktualnie wyłącznie dla harkorów - przetestowałem i nie jest tak źle dzięki małej sygnaturce.

2. system chłodzenia o którym wspomniałem również w wersji 2.3 został zbugowany gdyż mimo oznaczenia na holotable nie ma fizycznej możliwości zamontowania go w statku bo go fizycznie brakuje w zasobach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój błąd, że nie powiedziałem jaki to Mustang. Myślałem tutaj o Delta.

a dlaczego się pytam o ten statek?powód jest prosty. On jest u mnie na stałe bo go kupiłem za $$ no chyba że się mylę i one też są na czas określony...

Dlatego właśnie taki statek chce wyposażyć jak najlepiej by był tym co zawsze mnie podniesie z wielkiego upadku (czyli utraty innego wypożyczonego statku)


-----------------------------------

Moja flota:
1. Cutlass Black
2. Mustang Alpha

Pozdrawiam
Dariusz Kaczmarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzisiaj jeszcze raz spróbuje walczyć z działkami na "fixed" może uda mi się to opanować.

kupiłem nowe bronie tylko jak je mam zamontować? Odpaliłem ten stuł w hangarze. W sekcji broń widzę swój zakup za to nie wiem jak je zainstalować na "mustang alpha". Nawet w tej zakładce ship go nie ma :(


-----------------------------------

Moja flota:
1. Cutlass Black
2. Mustang Alpha

Pozdrawiam
Dariusz Kaczmarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności