Skocz do zawartości
  • 0
KomandoR

Brak 300i trainer w AC

Pytanie

Witam nie wiem czy to jest powiązane na 100% z aktualizacją ale, dzisiaj po ulepszeniu/zmianie mustanga omegi na gammę straciłem możliwość korzystania z 300i, niby tego statku nie miałem w pakiecie od AMD ani opcji wstawienia go do hangaru na RSI jedynie mogłem pogrzebać w nim na tym holostole  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> i opcję wyboru między mustangiem a 300i w AC ale mi jednak się lepiej nim walczyło :P wiecie czym to jest spowodowane czy coś zrypałem lub tak powinno być ?

 

Tak poza tematem jestem mowy na forum i  świeżakie w tego typu grach ale ileż to można grać w Arme3  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To jest normalne, też tak miałem.

Jeśli chcesz mieć super statek to możesz kupić za 5$ cross-chasis upgrade z mustanga gamma do avengera, o wiele lepszy w AC niż 300i a do tego ma ładownię.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki wielki za info, już myślałem że coś sknociłem   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> a co do avengera to się zastanowię poczytam trochę o nim ale pewnie tak zrobię bo jest tragedia w AC ;)

gra się powoli rozwija więc poczekam z zakupami ;)

Edytowane przez KomandoR

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Proszę bardzo, jakbyś miał jeszcze jakieś pytania odnośnie gry to chętnie udzielę odpowiedzi (nie to co spamujący parę postów wyżej kolega). Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Avenger ma jedna wadę - słabe uzbrojenie. Jako działo główne ma miniguna na pociski, dokładnie na 500 - bardzo mało i to bardzo szybko schodzi (Mi starcza na jedną falę w Vandulach). Pod tym względem 300i ma o wiele lepsze uzbrojenie - po bokach ma Omnisky VI, chyba w mojej opinii póki co najlepsze działo.

 

Ponadto Avenger jest znacznie mniej zwrotny niż 300i.

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zawsze można po bokach założyć jakieś inne uzbrojenie, chociażby wspomniane przez ciebie omnisky VI lub chociaż omnisky III. Na moje oko avenger jest jednak lepiej przystosowany do walki, w końcu do tego został stworzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tylko te Omnisky trzeba z czegoś mieć: czy to zdjąć z 300 czy to kupić - kupno jest póki co nie opłacalne, bo para kosztuję 32000 UEC - czyli około 30-40$. Avengera trochę osłabili ponieważ, on powinien mieć z przodu lepsze działko, tam w teorii ma się mieścić S5, ale dali tylko tego miniguna.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Tylko te Omnisky trzeba z czegoś mieć: czy to zdjąć z 300 czy to kupić - kupno jest póki co nie opłacalne, bo para kosztuję 32000 UEC - czyli około 30-40$. Avengera trochę osłabili ponieważ, on powinien mieć z przodu lepsze działko, tam w teorii ma się mieścić S5, ale dali tylko tego miniguna. Na tej takiej platformie do testowania broni też jest jakieś działo i nawet zamocowałem je na próbę do swojego avengera, ale zapomniałem o amunicji więc nie wiem czy jest lepsze od tego miniguna.

Ostatnio CIG rozdawało po 10000UEC, jeśli założyciel tematu się załapał to może trochę dołożyć i kupić 2x cf 007 repeater, nie są złe a w połączeniu z główną bronią dają większą siłę ognia niż 2xomnisky. Do tego dochodzą rakiety, nie pamiętam jak to było z 300i ale te w avengerze są BARDZO mocne i potrafią narobić mnóstwo szkód. Ewentualnie 2xm3a,ale one są już dość słabe dlatego nie polecam marnowania na nie kasy...

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety nie załapałem się na taki prezent  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> moje konto ma RSI świeci pustkami:D

Dziękuję wszystkim za rady, nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu, świetne forum, trochę z poślizgiem ale życzę wam wesołych świąt i szczęśliwego nowego rok


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat zamykam, rozmowy o fitowaniu można prowadzić zakładając odpowiedni wątek dedykowany statkowi i/lub trybowi gry  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Dzięki za życzenia i wzajemnie ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności