Skocz do zawartości
CPAS

Mech Warrior Online

Rekomendowane odpowiedzi

37882989.jpg

 

Bądźmy szczerzy: Czy cię nie porąbało gościu? :P

 

PS: Ja gra(łe)m ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh i przyszlo z RSi takie [Katamari Damashii] MechWarrior Online
nie gralem, srednio mi sie podoba, zbyt wiele negatywow slyszalem o tworzeniu tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A nie Damacy czasem? ;)

 

MWO... Gra od gości którzy chcieli zrobić Transverse i zebrali na nie jakąś superhiper sumę nim zwinęli temat... Z resztą z tego co wiem naobiecywali złote góry i jakoś mało co się wydarzyło.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ko że jestem miłośnikiem Battletecha od lat ponad 20 i posiadam  sporą kolekcje figurek Mechów, gdy usłyszałem o grze byłem zachwycony. Poczekałem i gdy się doczekałem bardzo się zawiodłem.

 

Zasadniczo to dobra gra świetnie jest odwzorowana fizyka Mechów to balans gry jest mocno zachwiany. Co prawda dawno już nie grałem (ok. roku) ale z informacji od osób które znam ze środowiska Battletecha gra stała się klasyczną PtW.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku gra mało się zmieniła. Jakby w takim tempie SC powstawało o może moje wnuki  by zagrały. Gra ma swoje wady i zalety.

Co do P2W to zgodzić się nie mogę. Wydałem na tę grę jakieś 20 zł aby powiększyć sobie hangar.

Nie czuje różnicy, że mechy dostępne tylko za kasę są lepsze. A nawet sprawia mi przyjemność rozwalania takich co wydali po 260 dolców na gre :D

Gra jest zbalansowana jednak wymaga teamworku, a bez teamu za dużo się nie zdziała. Kto grał w jakąkolwiek MOBE ten wie, że w dodatkowych 4 osobach zawsze będzie jeden debil, a co dopiero w MWO gdzie jest 12vs12.

 

Kwestia podejścia do gry, kto czego od niej oczekuje :D hateować można wszystko :D

 

PS: ManganMan / Shivon możesz wytłumaczyć o co Ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem powodu tej szydery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku gra mało się zmieniła. Jakby w takim tempie SC powstawało o może moje wnuki  by zagrały. Gra ma swoje wady i zalety.

Co do P2W to zgodzić się nie mogę. Wydałem na tę grę jakieś 20 zł aby powiększyć sobie hangar.

Nie czuje różnicy, że mechy dostępne tylko za kasę są lepsze. A nawet sprawia mi przyjemność rozwalania takich co wydali po 260 dolców na gre :D

Gra jest zbalansowana jednak wymaga teamworku, a bez teamu za dużo się nie zdziała. Kto grał w jakąkolwiek MOBE ten wie, że w dodatkowych 4 osobach zawsze będzie jeden debil, a co dopiero w MWO gdzie jest 12vs12.

 

Kwestia podejścia do gry, kto czego od niej oczekuje :D hateować można wszystko :D

 

PS: ManganMan / Shivon możesz wytłumaczyć o co Ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem powodu tej szydery?

To proste:

a) za mało hajsu per mecz (w CW jest lepiej, ale to oczekiwanie...)

b ) Mam 4 mechy, a żeby mieć więcej trzeba płacić $$$ (i zapomnieć o masterowaniu...)

c) Kluczowa indegrencja (XL Engine) kosztuje właściwie tyle co mech -.-

d) Mam jakieś dziwne wrażenie, że ja zadaję żałosny dmg, a reszta kasuje mnie jednym hitem w heada (i dlatego m.in. mi się ono nie podoba) :pinch:

e) Golden Mechs za 500$ :yucky:

Edytowane przez ManganMan / Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To proste:

a) za mało hajsu per mecz (w CW jest lepiej, ale to oczekiwanie...)

b ) Mam 4 mechy, a żeby mieć więcej trzeba płacić $$$ (i zapomnieć o masterowaniu...)

c) Kluczowa indegrencja (XL Engine) kosztuje właściwie tyle co mech -.-

d) Mam jakieś dziwne wrażenie, że ja zadaję żałosny dmg, a reszta kasuje mnie jednym hitem w heada (i dlatego m.in. mi się ono nie podoba) :pinch:

e) Golden Mechs za 500$ :yucky:

 

 

a) Jakby było więcej to każdy po 3 dniach by latał w "najlepszych" mechach, a i przy tych zarobkach da rade po 3 dniach jednego mecha wymasterować

b ) Nie trzeba ale jest to najszybsza droga. Co jakiś czas są eventy, gdzie mechbaye są rozdawane za darmo. A nawet przy 4 mechbayach możesz wymasterować 3 mechy ale wymaga to wiedzy i czasu.

c) Nie kluczowa, bo daje tyle samo zalet co wad. I zależy jakim mechem grasz, bo połowa z nich tylko na tym traci mając XL engine.

d) Bo rozkładasz obrażenia na całej szerokości pancerza zamiast celować w jeden konkretny element, np lewy lub prawy korpus. Zwłaszcza jak walczysz z mechem IS, bo możliwe, że ma silnik XL i go zabijesz 2-3 seriami.

e) A po co Ci ten golden mech? Nic fajnego nie daje, bym powiedział nawet, że jest gorszy niż zwykłe warianty, tyle, że daje bonus do expa.

 

Jeszcze jakieś uwagi z kosmosu wzięte ?

Edytowane przez CPASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To proste:

a) za mało hajsu per mecz (w CW jest lepiej, ale to oczekiwanie...)

b ) Mam 4 mechy, a żeby mieć więcej trzeba płacić $$$ (i zapomnieć o masterowaniu...)

c) Kluczowa indegrencja (XL Engine) kosztuje właściwie tyle co mech -.-

d) Mam jakieś dziwne wrażenie, że ja zadaję żałosny dmg, a reszta kasuje mnie jednym hitem w heada (i dlatego m.in. mi się ono nie podoba) :pinch:

e) Golden Mechs za 500$ :yucky:

 

 

a) Jakby było więcej to każdy po 3 dniach by latał w "najlepszych" mechach, a i przy tych zarobkach da rade po 3 dniach jednego mecha wymasterować

b ) Nie trzeba ale jest to najszybsza droga. Co jakiś czas są eventy, gdzie mechbaye są rozdawane za darmo. A nawet przy 4 mechbayach możesz wymasterować 3 mechy ale wymaga to wiedzy i czasu.

c) Nie kluczowa, bo daje tyle samo zalet co wad. I zależy jakim mechem grasz, bo połowa z nich tylko na tym traci mając XL engine.

d) Bo rozkładasz obrażenia na całej szerokości pancerza zamiast celować w jeden konkretny element, np lewy lub prawy korpus. Zwłaszcza jak walczysz z mechem IS, bo możliwe, że ma silnik XL i go zabijesz 2-3 seriami.

e) A po co Ci ten golden mech? Nic fajnego nie daje, bym powiedział nawet, że jest gorszy niż zwykłe warianty, tyle, że daje bonus do expa.

 

Jeszcze jakieś uwagi z kosmosu wzięte ?

 

Po prostu PGI swoimi działaniami zniesmaczyła mnie do MwO :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez -mr.Bok-
      Witam, 

      Chętnie sprzedam konto w grze Albion Online.  Postać jest prowadzona jako Łucznik, zbieractwo drewno i skóra.  Sława ok 8.8mln.
      Zainteresowanych proszę o PW, reszta rzeczy jak Srebro, Punkty Nauki, Reputacja, Okres premium nie wymieniam ponieważ codziennie się to zmienia ( nadal gram  ).

      Cena do uzgodnienia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności