Skocz do zawartości

Pytanie

Witam.

Jest to mój pierwszy post w związku z czym prosiłbym o wyrozumiałość.

 

Zamierzam zakupić tą grę, ale powstrzymuje mnie nieco nieczytelny sposób na co dostaję za konkretną sumę/paczkę. Zastanawiam się nad:

a ) Paczką - Arena commander starter

b ) Paczką - Mustang alpha

c ) Paczką - Aurora ES

d ) Dotacją na kickstarterze (37$)

 

Jeśli dobrze rozumię dotacje już nie działają(?), a ta wydawałaby mi się najopłacalniejsza. Wykupienie paczki Aurory albo Mustanga zmusiłoby mnie do dokupienia jeszcze wejściówki do AC i żeby grać w kolejne tryby (FPS itd.) będę musiał dorzucać do wyjścia pełnej wersji gry po 5 dolców na tryb? w paczce z AC tak samo tyle, że tryb AC miałbym już w cenie? Ciutkę to skomplikowane...

Edytowane przez Morzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Dastro z przykrością muszę stwierdzić, że moja oferta jest tańsza bo to 55 pln + 5 USD Backer (17,5pln)  czyli razem 72,5 pln

zamiast 157,00 pln za Twoją drugą opcję. Pierwszą Twoja nie ma AC Pass i zamiast 122,00 pln mamy dodatkowo 17,5 czyli 140,00 pln

Tak wygląda Mustang Omega w Hangarze mamy to co potrzeba aby sprawdzić grę różnice na tym etapie są w długości ubezpieczenia. Jak ktoś nie jest pewny SC to imho nie ma lepszego dziś wyboru.

Tak jestem z Wielkopolski  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

W4RLsBl.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie da się zrobić już dotacji z Kickstartera, czyli opcja d) odpada.
Paczki  b ) i c) dadzą Ci dostęp do hangaru i gry solo w Arena Commander. Żeby grać w multi musisz mieć wtedy dokupiony "Arena Commander pass" za 5$.
Paczka a) da Ci Aurorę oraz dostęp do trybu multiplayer w Arena Commander.

 

Kolejne moduły (fps, planetside etc.) będą płatne, ale tylko wersje alpha. Wersja beta zawiera się w dowolnej paczce od a) do c).

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli ma być tanio to tylko z allegro Star Citizen AMD Mustang Omega

Masz w cenie dostęp do AC nic nie dopłacasz dopiero w przyszłości za kolejne moduły (jeśli chcesz mieć status Backer- aby dostawać gratisy od CIG - kupujesz coś w sklepie za 5USD)

Dziś płacisz 55,00 pln i grasz.

http://allegro.pl/star-citizen-pc-bonus-mustang-i-arena-commander-i4911642743.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Można zrobić manewr z 'Arena commander starter pack'(jest w nim wszystko co potrzeba do AC, a ceny paczek nie różnią się od pojedynczo kupowanych części)
i wymienić Aurorę MR na Mustanga Alpha(za 0.00 euro/usd)
Bo jak patrzę, to:

-pakiet Mustang Alpha kosztuje 36 euro;

-pakiet Aurora MR to 24 euro;

-pakiet Aurora MR+(z dostępem do bety) to 32 euro

-pakiet Arena commander starter to 36 euro, czyli tyle ile sam mustang bez 'Arena Commander pass'

Więc opłaca się 4 euro zachować na wymianie

(chyba że czegoś nie wiem)

Edytowane przez DrakusXVIII

Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak to działa.

Dostajesz dostęp do Bety, pełnej wersji gry kampanii singlowej Suadron 42 i Arena Commander Pass.

Docelowo będziesz musiał dokupić tak jak w przypadku pozostałych pakietów w przyszłości dostęp do nowych modułów testowych (FPS i Planetside)

To jest jedna z gier z zestaw dodawany do kart AMD.

Tu masz opisane wałkowaliśmy ten temat wielokrotnie

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/379-consolidated-outland-mustang/page-2#entry8491

Oczywiście sam statek szału nie robi w AC ale bawić się można

Inna sprawa, że nie wiadomo jak będzie wyglądała kwestia jego upgrade do innego lepszego.

Ale jeśli SC się Ci spodoba to nie takie tanie statki będziesz kupował (tzn wspierał Twórców) ....  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mimo polskiego pochodzenia jeśli chodzi o pieniądze raczej przypominam Szkota  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Niemniej najpewniej nim będzie można zarabiać w grze dokupię sobie coś nieco... pancerniejszego :rolleyes: 

 

Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest haczyk. Nie masz statusu backera, który daje bonusy za stretch goale od momentu zostania backerem, tj tych sprzed 65mln nie dostaniesz, te przyszłe tak, o ile masz backera. Więcej o tym tutaj: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/513-uwaga-wa%C5%BCna-informacja-dla-posiadaczy-tylko-mustanga-omega/

 

Status backera dostajesz jeśli wydasz coś $ lub € na stronie RSI.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Aaaa, Ty to ten kolega z Poznania! hehe. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(chamska reklama mode on)

Jest też opcja e): możesz kupić ode mnie pakiet aurora mr+ z alpha accessem, dzięki któremu nie będziesz już potrzebował dokupywać tych wszystkich module passów żeby móc testować je w fazie alpha, cena do uzgodnienia ale na pewno bardziej ci się opłaci niż na RSI.

Temat jest jakby co w dziale giełda.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Owszem! Ale ja brałem pod uwagę jedynie sklep RSI.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A teraz rozumiem.

Tobie chodziło o WSPARCIE Twórców  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif"> a mi ordynarnie tak zwyczajnie o tani zakup :thumbsup:

Obaj więc mamy rację.

Nasz nowy Kolega wybierze co dla niego ważniejsze ... :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najlepiej zacznij od paczki z Aurorą MR, pobaw się aurorą, a później za 0$ zmień sobie w Mustanga Alfa i trochę nim polataj ( jak się nie spodoba to możesz wrócić do Aurory MR ).

Aurorę możesz później upgradnąć do niemal dowolnego innego statku który jest hangar ready  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

A jak nie chcesz wydawać dużo pieniążków to najtaniej jest pakiet AMD Mustang Omega, ale do tego musisz kupić coś za 5$ na RSI żeby mieć status Backer  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój plan - kupno mustanga na 55 zł, następnie jakiś stateczek do walki np. aurora...
Najgorsze jest to, że sprzęt, który to uciągnie będę miał dopiero za miesiąc  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif"> (może nawet lepiej? przeglądam właśnie temat ASC i boję się, że mnie też to spotka)

 

...potem cutlas albo  gladius, coś z LTI i jeszcze może Javelin.  :nosze:

Edytowane przez Morzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

W końcu! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Myślę że dasz radę na średnich-wysokich ustawieniach, jeszcze przynajmniej z 8 giga ramu i będzie git.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności