Skocz do zawartości
Frosty

Aquanox

Rekomendowane odpowiedzi

Pewno mało kto z was zna grę Aquanox i jej drugą część. Możliwe, że nie znacie też Archimedean Dynasty, która to zapoczątkowała historię Emeralda "Deadeye" Flinta. Tak się akurat składa, że Aquanox Pack, który zawiera Aquanox 1 i 2 jest teraz w bardzo zacnej przecenie. Grę bardzo polecam, bo spędziłem przy niej niezliczone godziny, a nie zauważyłem innych symulatorów takich okrętów podwodnych. Gra posiada świetną fabułę, mechanikę i dużo statków oraz broni w jakie można się wyposażyć. Gra też jak na swoje lata ma ciągle świetną grafikę. Więc przygotujcie niecałe 4 zł i płyńcie uratować Aqua'ę ;)

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/aquanox-pack/#item-s1


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, to bardzo fajne gry.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co proszę!? :P

  • Archimedean Dynasty: Niezły stuff na DOS'a :happy:
  • Aquanox: Grafa mi nie pasowała :facepalm:
  • Aquanox 2: Fak Jea B)

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu zabrałem się za Archimedean Dynasty i ciągle nie potrafię tego skończyć. Gra swoją drogą jest w moim wieku :P Zapowiedzieli nawet w tym roku kolejną część o nazwie Aquanox: Deep Descent, która ma mieć tryb kooperacji w kampanii. Oby projekt wypalił, bo od lat czekam na kolejną odsłonę :D Otwarty podwodny świat, to by było coś  :happy:


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra 6dof :P Ostatnio pykałem, by odświeżyć sobie fabule :)


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka.

Deep Descent odżył jak Wielki Przedwieczny. :D 

STORE.STEAMPOWERED.COM

We left the surface of the Earth in ruins, abandoned it and populated the oceans. The sea is now our new home. We call it Aqua. Pilot customized fighter ships and explore a deep sea dystopia torn by the struggle for...

 


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności