Skocz do zawartości
centurionix

wts Sprzedam pakiet aurora mr+ z alpha access

Rekomendowane odpowiedzi

No, cześć. Tak się zastanawiam i doszedłem do wniosku, że nie potrzebuję dwóch pakietów z grą tak więc mam do sprzedania pakiet aurora mr+. To, co zawiera możecie sobie przeczytać na stronie RSI, ale mój pakiet zawiera dodatkowo niedostępny już alpha access, wart jakieś 15-20$.
Aurorę możecie sobie za darmo zmienić na Mustanga alpha.

Cena do uzgodnienia, ale uprzedzam że wysyłam jako gift na RSI więc jeśli ktoś chce kupić tanio i sprzedać drogo to się zawiedzie, bo pakietu już nie można odsprzedać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Preferuję zakup przez allegro, tj. wystawiam pakiet jako "kup teraz" za uzgodnioną kwotę a jak kasa dotrze to wysyłam jako gift na RSI.

Jeśli jest ktoś chętny, to niech pisze na pw albo na mail centurionix@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tak więc nie trzeba do tego pakietu dokupować Arena Commander Pass,FPS Pass oraz innych jakie będą podczas afla testów. Idealny zakup dla początkującego!!!


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro inni dają 35 zł, to ja podejdę do tego bardziej racjonalnie może 60 zł ?

Kupisz sobie za to dostępy i nie będziesz musiał do gry dopłacać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie mi się nie spieszy, skończą się tanie Mustangi od AMD i wyjdzie fps module to może znajdą się chętni do zakupu pakietu za trzycyfrową kwotę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Tja, a przepustka do FPS Module za 5$ Wszystkie przepustki są łącznie warte 20$, do tego dochodzi statek i pakiet z grą.

Jeśli ktoś nie jest zainteresowany kupnem to niech się tu nie wypowiada, bo tylko się ośmiesza.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Interesuje mnie trzycyfrowa suma (w złotówkach rzecz jasna, rubla nie przyjmuję  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">), jeśli jesteś w stanie taką zaproponować to pisz tutaj lub na pw. W momencie gdy kupowałem pakiet zapłaciłem za niego 126 zł (obecnie jest wart więcej ze względu na alpha access i droższy kurs dolara) ale mogę sprzedać taniej o ile rzucisz jakąś kwotą. Jakby co to wystawiam przez allegro a pakiet wysyłam jako gift na RSI. Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności