Skocz do zawartości
Goomich

Roccat Power Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Podeślę Ci Wieczorkiem albo wstawię na forum. Dźwięki można podmienić lub usunąć. I za to się wezmę. 

 

Tak jak wspominałem podjąłem się przeszukania dostępnych apek gdyż okazało się, że do samego SC jest ich naprawdę sporo. 

Dodatkowo jest kilka apek wspomagających które znacznie mogą ułatwić nam pracę i zabawę i o których również tutaj wspomnę. 

Aplikacje SC:

1. STAR CITIZEN EVA

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

2. STAR CITIZEN 1.1 - jest do wyboru 6 typów statków wyświetlanych na ekranie

oM5vXmD.png

3. TCVCORP STARCITIZEN 2.X REV 2.0

nhHxAb7.png

zvBKlUP.png

 

 

Wsparcie narzędzi:

1. FRAPS

QlRoW4w.png

2. GEFORCE SHADOWPLAY REMOTE

YoGQDi2.png

 

Jest tego o wiele więcej, wybrałem te które wpadły mi w oko. Ciekawostką jest to że większość z nich wchodzi w skład kreatora i można wykorzystywać zawarte w nich elementy przez co można tworzyć własne w pełni spersonalizowane konfiguracje. Jeśli znajdzie ktoś coś ciekawego lub stworzy jakaś własną konfiguracje to chętnie ją pobiorę i przetestuję.

Oczywiście jak znajdę kolejne ciekawe wersje nie omieszkam o nich wspomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siatka SC:

CITIZEN TECH - STAR CITIZEN SYSTEMS

Ciekawa siatka która zaoszczędzi nam miejsca, działa na zasadzie plug-in.

Plusy można tam stworzyć własne panele które apka zapamięta sama. Siatka dla osób co nie chcą wydać 1 $ na nowy slot siatki i nie chce im się dłubać w ustawieniach roccat grid.

Minusem tej siatki jest brak możliwości jej pełnego dostosowania na poziomie programu Roccat. Po pobraniu mi nie działał przycisk weapon (może jest to placeholder).

Mimo tych mankamentów uważam ją za całkiem ciekawą i przydatną użytkownikowi.

Poniżej screeny:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. thumb_800_1433381514-oLde6.pngthumb_800_1433381527-9qkH8.pngthumb_800_1433381266-UZIgD.pngthumb_800_1433381522-ebSQT.png

Po części tak sobie wyobrażam panele przyszłości w statkach ;) 

 

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Może być najtańszy badziew. Ja na takim za stówkę uruchamiałem. No ale jak to tablet za stówkę - zjebał się po pół roku :P 

Ważne, żeby był jakiś w miarę świeży android :)

 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/p/249543-tablet-7-goclever-quantum-2-700-a33-512mb-8gb-android-44.html Wiem, że prawie 200zł ale 2 lata gwarancji a jak padnie za dwa lata to kto wie jaka technologia będzie na nas czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze uchwyty na te tablety z Chin http://www.banggood.com/Gooseneck-360-Rotating-Lazy-Bed-Desk-Stand-Holder-Bracket-Mount-For-iPad-234-Air-5-9_5-Tablet-PC-p-1019119.html?p=2Y050814440352015043 (magazyn EU, kolor czarny) za 25zł i można budować stanowisko :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No jest jakaś promocja, w gazetce widać.

Jest to tablet 7" Q-Smart TB700 na cortexie A9, 512 ramu i USB3.0. Android 4.2. Do Power Grida powinien być jak znalazł. Aż chyba podjadę po niego :P

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie widziałem w RTV AGD nieco droższe 142zł  ale 4 rdzeniowe i z rozdzielczością 1024x700, te z Auchan są wszystkie w rozdziałce 600x480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba temat by trzeba było założyć o tabletach, bo zaraz Mietek przyjdzie i nas zje :P


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mamy teraz dwa tematy o roccat :P drugi z apkami jest tu:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@dooku testowałeś może czy taki uchwyt nie sprężynuje za bardzo i nie odpada w krytycznym momencie walenia paluchem w przednią tarczę? :P 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie sztywny ten drut i trzeba sporo siły poświęcić żeby ustawić porządnie. Jeśli zrobisz łuki (czyli np. od blatu puścisz w górę, potem zagniesz w dół i na końcu znowu lekko do góry) to Ci każdy pręt będzie sprężynował, jeśli zrobisz krótkie zagięcie i prosty odcinek do samego tabletu to nie będzie się kiwać. Sama konstrukcja jest na tyle sztywna, że nie opada i nie powinna przy stuknięciach uciekać. Z kilku sprowadzonych jeden miał problem bo średnio klamra dociskała do blatu ale problem rozwiązałem podkładając taśmę montażową Tesa i coś czuję, że będzie problem z demontażem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

używam czegoś takiego: cena na allegro 6,99zł

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Nexus
jak ktoś ma szklane biurko to bezpośrednio jak inne można przylepić do blatu tą widoczną na zdjęciu podkładkę i w dowolnej chwili go zdemontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po merge tematów widać kto trąba i niepotrzebnie założył drugi - @Nexus... Mnie już do Was czasem wszystko opada.

Chcecie mieć więcej wątków - to poróbcie na profile, sprzęt, akcesoria do tabletów. Ktokolwiek będzie się tematem interesować za pół roku będzie miał łatwo. Teraz trzeba się przekopywać przez poplątaną kupę postów :(

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowiadam na pytania albo najzwyczajniej w świecie podpowiadam, a że jedno z drugim się wiąże. Co ja poradzę...

No faktycznie można by to jakoś ogarnąć ale jakby dało się to uszeregować jako np.:

- treść zasadnicza,

+ elementy pomocnicze,

+ dyskusje i pytania,

ale raczej coś takiego nie wchodzi w grę?

Nie mam władzy admina i nie chcę mieć ale jako maluczki to niewiele w tym temacie mogę zrobić.

@Nebthtet jeszcze jedno, właśnie ten post "27" który podłączyłaś miał wyodrębnić paplaninę od wymieniania i prezentowania tylko gotowych i sprawdzonych apek o czym wcześniej wspominałem (uprzedzałem) co znacznie zaoszczędziło by czas w przeszukiwaniu tematu. 

No i teraz nie rozumiem, z jednej strony źle bo dodatkowy wątek, a z drugiej, źle że wszystko razem... hmmm?

 

Edytowane przez Nexus
Rozwijanie tematów z kategorii sprzęt, uchwyty, itd jest moim zdanie bezcelowa bo zbyt wszechstronna i zbyt obszerna. Jak mówimy na temat to w jednym kierunku z kilkoma tematami pobocznymi jeśli wymaga tego temat wiodący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to wszystko było porządnie opisane... Np "zaczynam nowy wątek bo..." skoro już nazwę oba miały prawie taką samą. Jeśli są pytania i odpowiedzi można zrobić osobny temat na to - albo jeśli wręcz jest taka potrzeba i taki problem z konfiguracją aplikacji nawet i dział jej poświęcony (w końcu jeśli ludzie korzystają, to czemu nie?).

Akcesoria do tabletów i same tablety to też całkiem osobne zagadnienia, zakopane w wątku o aplikacji będą skazane na zapomnienie, :) zwłaszcza jeśli pojawi się inna, lepsza (co przecież możliwe) i z grida ludzie zrezygnują.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności