Skocz do zawartości
BHoleVX

AC 1.0.0 - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi się trochę polatac :-)

Super Hornet z sześcioma Badgerami naprawdę daje radę :-)

Dissconnecty chyba się już skończyły wiec można potestować :-)

Pozdrawki

BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komukolwiek założyć jakaś broń na hardpoint klasy 4 w Mustangu alpha lub omega? Chodzi mi o to wieżyczkę na dole. A jeśli tak to jaka to broń, bo ja próbowałem zakładać tam omnisky VI ale po wyjściu z holotable wszystko się resetuje.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma lub miał ktoś z was taki błąd? Bo ja mam to dość często.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez vlodeck

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki, chociaż nie jestem sam z tym problemem...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

single player dziala idealnie ... prawie
multi to praktycznie nie istnieje przez ten blad
Ogolnie mam wrarzenie ze gra pinguje serwer po dane a ten nie oddpowiada lub odpowiada z opoznieniem Dlatego jest ten czarny loading screen, spowolnione reagowanie menu jak juz ktos wejdzie oraz error code 2
przez swietacwiczymy na vendulach solo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie dziła po tej aktualizacji o.O Gra włącza się długo, wchodzi od razu do hangaru i jest totalna miazga

 

Jest coś takiego:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

6t3cj6.jpg

 

2hp3wol.jpg

 

Ktoś wie co na to poradzić?

Edytowane przez MoonWalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język wybierz w launcherze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

Powinno pomóc.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj usunąć folder User w katalogu ze Star Citizenem. Niestety to problemy wieku dziecięcego, w końcu to alpha  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jak masz nagminnie ten błąd, to wyłączyć i włączyć grę, pomaga troszkę. :) Prawdopodobnie jest to błąd z powodu przypisanego ID ostatniej gry jaką miałeś/miałeś mieć.

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny urok alphy - nie ściągasz tego, co dodali tylko od razu całą grę :v

A tak wogóle to już chyba nie alpha, skoro wersja ma numer 1.0? No, chyba że Chris i spółka będą utrzymywać status alphy w nieskończoność żeby mieć wymówkę dlaczego nic nie działa jak powinno...

Mi jeszcze ani razu nie udało się normalnie pograć na multiplayer od czasu aktualizacji (już 0.9 chodziło lepiej, tam przynajmniej dało się grać). Wbiłem co prawda raz do rozgrywki, ale rozbiłem się parę razy i gra nagle się wyłączyła.

Ponawiam pytanie, udało się komukolwiek założyć broń na hardpoint 4 klasy w Mustangu alpha lub omega? U mnie ten hardpoint resetuje się od razu po wyłączeniu holotable :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pre-alpha dla Star Citizen

Alpha dla Arena Commander
gralismy w 0.8 -> 0.9.2.2   - to byla pre-alpha dla Arena Commander

hangar tez jest alpha bo masz tylko dzialajaca winde, brak pokoji i mozliwosci jakiejkolwiek rekacji (pomijam stolik)

pre-alpha hangaru to stare hangary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, udało mi się w końcu trochę pograć (avenger wymiata, co tylko potwierdza moją tezę o pay-to-win  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">). Odczucia mieszane, sama gra działa podobnie jak AC 0.9, ale niestety zbyt często wyłącza się bez powodu. No nic, czekam na AC 1.1 - może w końcu poprawią najważniejsze bugi, bo to jest chyba jedyna rzecz której nie tknęli przy robieniu AC 1.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przy pewnej grze- 'FireFall' było podobnie-"everlasting beta", za długo była w fazie beta(a wprowadzili 'już' mikropłatności) i ludzie zaczeli się wkurzać, że coś zmieniają, że są bugi, a przecież 'oni płacili'.

Ja to odbieram jako przejaw dobrej woli twórców- mogli przecież  FireFall jak i  Star Citizen(lub[cokolwiek inego]) szczelnie zamknać dla może kilku setek alpha/beta-testerów, płać i czekaj na swoje kilka lat, nie byłoby żadnych problemów "jaka ta gra dopracowana"-bo się jej nie widziało w stanie zabugowanym;

ale nie powstaliby wtedy citizenoholicy, bo przecież hype się zwiększa jak się już łazi po hangarze i widzi connie lub lata hornetem, i w efekcie nie uzbieraliby tych 60+mln dolarów na SC

 

 

edit;

A FireFall się wypalił w jakichś 3/5 przed premierą

Edytowane przez DrakusXVIII

Ten moment-kiedy chcesz kupić statek, ale dealer nie przyjmuje gotówki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Sorry ale już mnie irytują twoje mądrości.

To nie jest gra rankingowa, gdzie każdy ma od samego początku równy start i równe szanse. Powiedziałbym nawet, że tak jest lepiej, bo rynek rozłoży się na większą skalę produktów niż same nisko poziomowe statki/bronie/surowce/lokacje.

 

P2W może być w grze gdzie są dwie drużyny i jedna z nich jest lepsza bo kupiła sobie bronie +20% dmg

A nie w grze w której możesz mieć wszystko za UEC. Jedyne co oni kupują to czas jaki by poświęcili na zdobycie tych statków.

 

Przykład dla mniej kumatych: Zaczynasz grę miesiąc po premierze. Każdy już ma fajne statki a ty dalej noobshipa. Też będziesz truć dupe, że oni mają lepsze, bo wcześniej zaczęli i się dorobili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Sorry ale już mnie irytują twoje mądrości.

To nie jest gra rankingowa, gdzie każdy ma od samego początku równy start i równe szanse. Powiedziałbym nawet, że tak jest lepiej, bo rynek rozłoży się na większą skalę produktów niż same nisko poziomowe statki/bronie/surowce/lokacje.

P2W może być w grze gdzie są dwie drużyny i jedna z nich jest lepsza bo kupiła sobie bronie +20% dmg

A nie w grze w której możesz mieć wszystko za UEC. Jedyne co oni kupują to czas jaki by poświęcili na zdobycie tych statków.

Przykład dla mniej kumatych: Zaczynasz grę miesiąc po premierze. Każdy już ma fajne statki a ty dalej noobshipa. Też będziesz truć dupe, że oni mają lepsze, bo wcześniej zaczęli i się dorobili ?

Tylko że na obecną chwilę nie da się zdobyć żadnego statku inną drogą niż płacąc za niego, a ponieważ pewne statki są lepsze od innych jest to p2w. Tak, wiem że się czepiam ale gra przestanie być p2w dopiero gdy dadzą możliwość zarabiania kredytów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki p2w? Przecież to alpha a nie produkt, za który zapłaciłeś. Kupując dostęp do alphy chyba wiedziałeś co robisz? A jak nie... No cóż, pisz do supportu o zwrot kasy co dają bez problemu i zapomnij o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

St. Anger nie bądź taki surowy dla kolegi. Czasami mówi to co cześć z nas ma na końcu języka :-) Chociaż osobiście nie popieram jego zdania, myślę że l nie powinieneś tak personalnie go atakować.

A co do AC to próbowaliście wysiada ze statków na platformie na Broken Moon?

Po wyjściu można wyciągnąć gnata i postrzelać :-) A że gnat zadaje obrażenia jak OS VI można sobie postrzelać do swojego statku o obadać jak wyglądają damage states :-) Ale uważajcie na power plant, ostatnio zginął em od jego wybuchu :-P

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj po prostu wytykam brak elementarnej wiedzy na temat modelu biznesowego gry, za która centurionix zapłacił ponad 100 złotych. Jeśli komuś się tak bardzo wgląd w rozwój gry nie podoba to ma w tej chwili opcje skorzystania z refundu, aż do momentu wyjścia gry i podjęcia decyzji później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym wykrytym problemie polecam zrobić następujące kroki:

 

- usunąć folder User w katalogu z grą

- wejść do launchera i użyć przycisku "reset to default", 

- zamknąć okno startera i ponownie uruchomić, w opcjach ustawić lokalizację serwera na Europe oraz język na English

 

Po zalogowaniu się do gry, będąc w hangarze, wejść do opcji graficznych i również zrobić reset to default.

 

Te czynności w większości przypadków wystarczają, zwłaszcza jeśli w hangarze robiliśmy jakieś zmiany tupu, upgrade, zakup nowego statku, przetop starego itp...

 

 

Jeśli chodzi o zabawy w lądowanie, udało mi się wylądować na trawniku w czasie wyścigu wyjść i strzelać z pistoletu, przednia zabawa !!!


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

- Jak użyć rakiet z  Aurory LN? Wiem, że mam, udało mi się je przestawić z off na on, ale nie wiem jak strzelać.

- Jak polatać Aurorą LX? Gdy mam ekran wyboru misji i trybu mogę kliknąć na "Aurora LN". Pojawia się wtedy lista zawierająca LN i LX, jednakże kliknięcie na tą drugą nic nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności