Skocz do zawartości
BHoleVX

AC 1.0.0 - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Nie wiem czy ogladaliście Livestream, ale Chris powiedział że dziś będzie AC 1.0  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Niemogę sie doliczyć czy to będzie północ z 19 na 20 czy 1:00 20 :P

 

Raportujcie czy pojawił się nowy patch w waszych luncherach :D

 

Pozdrawki

BHoleVX

Edytowane przez Nebthtet
Tagi (wstawiaj między nimi przecinki!), tytuł

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch już jest, jedyne 20 GIGA!!!   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">  :nuke:   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

:wcloaf:


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem jeszcze raz SC i faktycznie patch się pojawił  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

20 GB :P musiałem pousuwać kilka rzeczy bo mi miejsca zabrakło :P

 

ETA 3:40 :| czyli rano może będzie, i jeszcze godzinka patchowania i można polatać :)

 

Dzieki Dastro za szybki update :)

 

Pozdrawki

BHVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info muszę zacząć pobierać.

 

Co oni takiego dodali że aż 20 GB ?! Ta gra zaczyna mnie przerażać (kocham to). 

 

To będzie potwór jeśli chodzi o miejsce  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ohmy.png">

 

57317755.jpg

Edytowane przez Konrad Fx

113001380.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kupuję Aurorę... ale gdy to robię... kupuję 5. 

 

http://i.imgur.com/0QYKB20.png

 

 

Promocyjne Aurorki za 20$... 2500 sztuk zostało więc jak kto zainteresowany może się załapać jeszcze.

Edytowane przez Miodzio

I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those… moments… will be lost in time, like tears… in… rain. Time… to die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany aż 5, po co ci tyle? Po patchu mam problem, otóż udało mi się polecieć ale moja radość nie trwała długo bo zaledwie minutę bo ciągle mam błąd połączenia, na domiar złego gra mi się bardzo długo wczytuje a czasem nawet zawiesza. Czy można dokupić jakieś uzbrojenie do Aurory?

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Coś tam pewnie można w sklepie Voyager Direct

https://robertsspaceindustries.com/voyager-direct/weapons

UWAGA: sprawdź czy daną broń można zamontować na Aurorze.

Co do samego zakupu to uprzedzając pytanie:

Jak to zrobić?

Najpierw za prawdziwą kasę kupujesz w sklepie walutę Star Citizen UEC

https://robertsspaceindustries.com/pledge/uec

Zostaje przypisana do Twojego konta (jak kupiłeś Aurorę to coś tam już powinieneś mieć)

I za nią kupujesz broń którą za pomocą Holotable zamontujesz na swoim statku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest tego uzbrojenia, a jak to jest jeśli wystrzelam np wszystkie rakiety automatycznie mi się odnawiają w hangarze czy muszę znowu kupić? Na jakich ustawieniach graficznych gracie, bo ja mam medium i czasem trochę przycina mi grę?


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc patchnotes pełne i po polsku są na głównej (jeśli ktoś nie zauważył, a jak nie zauważył to się wkur...zę bo zarwałam noc żeby były  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">)!


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Automatycznie się odnawiają.

2. Gram na najwyższych i nic się nie tnie.

3. Zadajesz bardzo dużo pytań, na które sam możesz znaleźć odpowiedź bardzo szybko sprawdzając to w grze.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wydaje mi się trzeba zacząć pisać choć krótki komentarz pod każdym tekstem na głównej stronie.

Wówczas będzie wiadomo kto czyta a kto nie :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę sprawdzić tego w grze bo ciągle mnie wyrzuca, pisałem wyżej.


No bez jaj teraz mam Login Failed... O co tu chodzi...?

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Hey everyone! 

 

As many of you have experienced, we have been having some issues with not being able to connect to servers properly tonight. This is something that we are fully aware of and actively working on. 

 

As a temporary fix the servers will automatically restart every 30 minutes. This will take place at the top of the hour and at 30 minutes into the hour(3:00, 3:30, 4:00, 4:30, 5:00, and so on). When the servers restart it may cause you to disconnect from the game, but you should be able to immediately re-connect. We understand that this is a major inconvenience and are working on a more permanent solution as quickly as possible.

 

We appreciate how awesome and understanding everyone has been while we work on this. The electricity resonating from this community is absolutely off the charts, and we are just as excited as you are to dive in. 

 

We do not currently have an ETA for a permanent fix but will keep you posted. 

 

If you run into a connection issue that does not match the above mentioned, then try the following:

-Delete your USER folder and retry

-In launcher settings "Reset to Default" and restart launcher

-In launcher settings make sure language is set to "English"

 

Thanks again! 

 

**edit** We are aware that the restarts are not allowing everyone to get back in. This is being worked on.

 

 

Pisałem, wystarczy poszukać. Następnym razem nic nie dostaniesz na tacy. Użyj szarych komórek. 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jak wyglądają aktualne zasady "wypożyczania" statków przez RSI do modułu AC 1.0

Rozumiem, że zostało na starych zasadach czyli Aurora, 300i, Hornet F7C resztę trzeba mieć kupioną i stojącą w Hangarze ?

Liczyłem, że jako backer który wydał grubo ponad "pieńcsetstosiedemset" USD będę miał możliwość polatania w AC 1.0 nowymi zabawkami.

Idą święta i miałem nadzieję dostać prezent od CIG czyli choć tydzień pobawić się Avengerem i Cutlassem.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avengerem i Cutlassem polatasz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">  


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Właśnie nie jestem pewien dziś grając nie widziałem tych statków u mnie na liście w AC 1.0

Oczywiście teraz już nie sprawdzę bo nagle  mam to samo co vlodeck czyli problem z zalogowaniem.

A genialne i błyskotliwe pomysły Panów z CIG nie pomagają.

Wcześniej dzisiaj nie było żadnych problemów testowałem w AC co miałem na stanie, potupałem sobie po hangarze itp.

Nic trudno jak zawsze biorę poprawkę umiejętności Panów z CIG Nie chce mi się pochylać nad tym problemem i będę latać dalej w ED ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można ściągnąć aktualizację jako np instalkę, chodzi o to że przez luncher to bardzo wolno mi pobiera grę (jeszcze 5 godzin ściągania).


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Szukaj w tym temacie na forum ogólnym

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/138546/direct-download-from-rsi-link/p9

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oczywiście masz te statki w hangarze? Jeśli tak to spróbuj je zdjąć i jeszcze raz wsadzić. Może załapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności