Skocz do zawartości
  • 0
Konrad Fx

Ucięty HUD

Pytanie

Witam,

to jest mój pierwszy post na temat problemów ze Star Citizen.

Więc, posiadam statek Aurora MR i gdy latam w Arena Commander mam jakby "przyzumowany" ekran.

Wskaźniki z przyrządów do pilotażu są ucięte w połowie (jakbym kółkiem myszy pokręcił aby przybliżyć).

 

Proszę o pomoc bo jest to spory problem :C

Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Fly Safe

Edytowane przez Nebthtet
Tagi dajemy bez hashów, oddzielamy przecinkiem nie spacją :)

113001380.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Możesz udostępnić nam jakiś zrzut ekranu?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skasuj folder Users który znajduje się w plikach z grą, może pomoże.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odpalasz AC przez menu (po wciśnięciu ESC) czy z siedzenia tej aurory? 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak problem sam się nie rozwiąże to mam sposób który działa na 100%

 

 

Wymień Aurore na inny statek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_woot.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przełączałeś na inne tryby widoku (klawisz insert) a jak wracasz do pierwszej osoby to dalej tak masz?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to wychodzi na to że po prostu model tej Aurory MR jest zbugowany? Tylko na forach rsi nie widzę żeby ludzie mieli taki problem.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

 

Znalazłem tylko taki wątek, jeżeli o to chodzi:

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/177946/

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Może jakimś magicznym sposobem przycisk zoom cały czas masz aktywny?

 

Spróbuj zmienić mapowanie klawiszy na tą opcje z innym przyciskiem. 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak jak pisałem. Miałem taki sam problem, tak jakby cały czas był przybliżony widok i ucinało panele hologramowe.

 

Ale problem się naprawił. Zmieniałem ustawiania rozdzielczości, siadałem za sterami i kręciłem scrollem. Podobnie przy bieganiu z kamerą zza pleców.

Nic co by wymagało poważnych zmian w grze.

 

Kombinuj  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ermm.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeżeli przy TAB masz dobry podgląd całego interfejsu to znaczy że jakimś magicznym sposobem cały czas masz aktywny zoom albo na siłę cały czas chce być aktywny, spróbuj pozmieniać wszystkie klawisze które są związane z zoomem w ustawieniach na coś innego.

 

Potem zostaje już instalować całą grę od nowa albo możesz spróbować napisać do tech supportu na RSI. 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Spróbuj jeszcze w trakcie gry zrobić następującą rzecz.

 

Wejdź do menu -> options -> graphic  i wyłącz full screen.

Następnie znów wejdź do menu i zrób reset ustawień graficznym, po czym wróć do pełnego ekranu.

 

Jak miałem podobne problemy z zoomowaniem to mi pomogło ! 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności