Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Maksym, czuje się strasznie wciągnięty tą grą ale muszę znaleźć trochę pomocy na forum. Mam nadzieje, że mi się to uda. A na codzień prowadzę agencje interaktywną [SPAM]

Edytowane przez Nebthtet
usunięcie kryptoreklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JamieCormier
      Cześć wszystkim. Ostatnio mam irytujący problem z moim kontem Steam. Moje konto Steam jest pełne znajomych i wielu z nich wysyła do mnie wiadomości. Wiadomości są w porządku, ale otrzymuję setki powiadomień ze Steama o tych wiadomościach.
      Nie chcę być niewidoczny lub offline z mojego konta Steam. Czy istnieje sposób na wyłączenie takich powiadomień? Każda pomoc będzie mile widziana.
    • Przez SpaceGamer
      Witam. Wczesniej nie bylo okazji wierc teraz sie przedstawiam.
       
      Od lat jestem kreatorem w Star Citizenie ale do tej pory pracowalem tylko po angielsku.
      Czas na zmiany. Teraz bede kreowal rowniez dla polskiej spolecznoisci.
      Na poczatek coz z YT:
      Witam i zapraszam do ogladania.
      Moj pierwszy cinematics ze Star Citizena. Taka ewolucja od wirtualnej fotografii.
      https://youtu.be/R96rDYXJ4tE
      Przypominam tez, ze w czwartek o 21.00 bede streamowal Star Citizen po polsku. Bedzie bounty 27k za misje (15 min i male ryzyko), troche fotografii i pogadamy o Daymar Rally jaki, ze jestem czescia grupy organizatorow.
      Link do kanalu:
      https://www.twitch.tv/spacegameruk

    • Przez Mereen
      Cześć. Trafilem na forum przez spectrum / discord. Dobrze wiedzieć, że SC ma się w Polsce tak dobrze. Sam zacząłem ledwie parę dni temu. Jak mogę jakoś pomóc dajcie znać  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności