Skocz do zawartości
Bariarakil

Zgłoszenie Bariarakil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kim jesteś?
    Mam 27 lat, jestem magistrem prawa i moim hobby jest granie w gry komputerowe. Od zawsze fascynował mnie kosmos więc takie gry jak Star Citizen mają specjalne miejsce w mojej głowie.
  • W jakie gry chcesz z nami grać?
    Star Citizen i inne te gry, gdzie dobry team do podstawa
  • Czego od nas oczekujesz?
    Świetnego zespołu i grupy super ludzi, których warto poznać i razem spędzać czas.
  • Co możesz nam zaoferować?
    Super osobę z nietuzinkowym humorem i wiedzą.
  • Jakie masz zainteresowania?
    Interesuje się nauką, prawem, ekonomią, kosmosem... Lista jest ogromna, ze mną można porozmawiać prawie na każdy temat.
  • Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
    Z facebooka
  • Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
    Jeżeli będzie taka potrzeba to czemu nie
  • Dodatkowe uwagi
  • Link do profilu na RSI
  • Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
    Nie
  • Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
    Główną
  • Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
    Nie mam preferowanego stylu gry, mogę zajmować się handlem albo misjami najemniczymi.
  • Czy jesteś zainteresowany/a RP?
    Tak
  • Posiadane statki w Star Citizen
    Avenger Titan
    Inne lądowe i powietrzne (te bez możliwości skoku na inną planetę) powiem jak mnie już przyjmiecie. Nie pamiętam po prostu ich nazw.
  • Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Właśnie takich ludzi szukamy. Zaproszenie na RSI wysłane. Wkrótce otrzymasz stosowne uprawnienia. Zachęcam także do dołączenia na nasz komunikator guilded gdzie przeniosła się większość aktywności.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności