Skocz do zawartości
Tolya

Zgłoszenie Tolya

Rekomendowane odpowiedzi

• Kim jesteś?
    Heja. Jestę starę graczę we wszystko co się praktycznie rusza na PC, i to na tyle starym, żeby pamiętać Privateera i inne tytuły Robertsa. Ostatnio troche znudził mi się Escape from Tarkov, a SC w 3.10 ma już na tyle dużo contentu żeby było fajnie.
  • W jakie gry chcesz z nami grać?
    Star Citizen. Co jeszcze macie? Gram dużo w Tarkova też.
  • Czego od nas oczekujesz?
    Fajnej atmosfery do wspólnych przygód w świecie SC. Bez spinki i bez zbędnej dramy, za to z miłą dozą RPowania i poważnego podejścia do questowania. Im więcej imersji tym lepiej.
  • Co możesz nam zaoferować?
    Gram prawie codziennie wieczorem i jako RPGowiec P&P lubię klimaty zarówno RPowe, jak i dobrze czuję się w grupie. Nie gram jednak dziennie zbyt dużo, mniej więcej 20-22, mam dwie małe córki które muszę indoktrynować sci-fi oraz super żonę z którą też lubię spędzać czas, więc aktualnie jestem raczej casualem ;)
  • Jakie masz zainteresowania?
    Szerokie pytanie. Kiedyś mnóstwo tłukłem w RPG pen&paper, głównie CP2020. Poza tym sci-fi (jestem fanem SW, ale takim co lubi samo SW a nie campowanie w namiocie pod kinem). Poza tym "szeroki standard": od broni palnej po pew-pew w kosmosie. Bardziej jednak od trudnego gameplayu wolę ciekawe historie i emocjonujące doświadczenia (Mass Effect tak, Dark Souls bleh).
  • Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
    Google
  • Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
    Nie wiem jeszcze, ale biorąc pod
  • Dodatkowe uwagi
  • Link do profilu na RSI
  • Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
    Nie
  • Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
    main, hołpefuli
  • Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
    Nie mam preferowanego stylu na razie, za mało jeszcze poznałem poszczególne gameplay loopy
  • Czy jesteś zainteresowany/a RP?
    Jasne
  • Posiadane statki w Star Citizen
    Avenger Titan
  • Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem ci wiadomość w sprawie twojego zgłoszenia.

bgVVTCx.png

image.png.1b278d82bb9db045186593d437272419.png

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności