Skocz do zawartości
Stasninja1407

Zgłoszenie Stasninja1407

Rekomendowane odpowiedzi

• Kim jesteś?
    Jestem graczem star citizen od jakiegoś miesiąca i stwierdziłem, że fajnie byłoby dołączyć do organizacji, żeby z kimś pograć. Mam póki co tylko avengera titana i tego freelancera z buga. Co prawda do organizacji mnie już przyjęliście, ale piszę jeszcze tutaj, bo nie wiem czy mam pisać, czy nie mam, ale tak na wszelki wypadek : )
  • W jakie gry chcesz z nami grać?
    star citizen
  • Czego od nas oczekujesz?
    Miłej atmosfery i osób, z którymi można pograć, może jakieś pomocy we wszechświecie...
  • Co możesz nam zaoferować?
    Chętnie przy różnych misjach i innych wydarzeniach, w których ktoś będzie potrzebował pomocy.
  • Jakie masz zainteresowania?
    Interesuje się informatyką i asg.
  • Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
    Znalazłem na stronie star citizen
  • Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
    Szczerze to chciałbym po prostu pograć z innymi.
  • Dodatkowe uwagi
  • Link do profilu na RSI
  • Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
  • Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
    główną
  • Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
    W sumie jeszcze nie wiem. Lubię trading ale bounty hounting też jest ok i nie umiem się zdecydować.
  • Czy jesteś zainteresowany/a RP?
    Tak
  • Posiadane statki w Star Citizen
    avenger titan i freelancer z buga
  • Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności