Skocz do zawartości
  • 0
krms82

wymagania i optymalizacja

Pytanie

Hej hej otoz kupiłem star citizen w nadzieji ze teraz to będzie a tu klops :( wymagania spełniam mam ryzen 5 2600 i gtx 1080 oraz 16gb 3000Mhz a już na start gdy odpalam tryb universe gdy bohater budzi się w lozku mam 9 fps jak już się przeklatkuje animacja wstawania mam około 15-19 fps. cos ze mna nie tak czy to ta gra tak ma? da się cos z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

StalowySzczur wlasnie robie reinstal (doczytałem ta forum) na ssd, na razie uruchamiałem tylko universe regionie "best" . A to pomoze jak pokombinuje ja piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja kiedy mam 20 FPS to jestem mega zadowolony... Zresztą wtedy wszystko chodzi u mnie gładko

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Definytywnie coś nie tak macie z instalką SC 🙄 Ja obecnie mam zainstalowane Universum na laptopie Clevo z i7-7700K + gtx1080 - 32GBRam 3000Mhz - 2xSSD Samsung 950Pro 512GB i efekt jest powalający ponieważ fps jaki notuje  w Are18 lub Hurston to nigdy  ale to nigdy poniżej - 30fps ,średnio 45-55  a i bywa że chula maksymalne odświeżenie matrycy - 75 fps 😉

Edytowane przez CzarnyMax_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@krms82 Krzyś zrobił specjalną zakładkę na swojej stronie byś mógł porównać wyniki osiągane na różnych sprzętach. ;) 

link: 

ROBERTSSPACEINDUSTRIES.COM

 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności