Skocz do zawartości
MUHIx

NETFLIX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jako że dużo oglądam i do nie dawna miałem możliwość  korzystania z servisu Netflix  bardzo się przyzwyczaiłem do tej opcji mam zapytanie. Czy ma ktoś możne wolny slot na koncie by podzielić się kontem? Jestem na Discordzie cały czas chyba ze spie :) wiec można porozmawiać gdyby znalazła się dobra duszyczka :)  z chęcią pomocy . Pozdrawiam Dariusz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Cóż, Netflix właśnie ubił ostatnie dwa marvelowskie seriale. Nie jest to jakieś zaskoczenie, ale... Cholernie szkoda. Bo ich rodzime produkcje jakoś nie dorastają do poziomu tego, co robili z postaciami Marvela. Co więcej, anulacje nie były inicjatywą Disneya / Marvela tylko Netflixa.
      Netflix Has Cancelled 'The Punisher' And 'Jessica Jones,' Completing Its Marvel Extermination
      WWW.FORBES.COM Netflix has already cancelled Iron Fist, Luke Cage and Daredevil, and now has axed The Punisher, shortly after its second season, and Jessica Jones, shortly before its third season, which will still air despite this news. Na pewno jest to zakończenie jakiegoś okresu w telewizji. Ciekawe, co przyniesie przyszłość i czy Disney zdecyduje się na kontynuację któregoś z seriali z obsadą jaka tak świetnie dawała sobię radę na netfliksowych "deskach".
    • Przez Nebthtet
      Nowy film Netfliksa z Willem Smithem. Gliniarze, wróżki, elfy i orkowie. Może być naprawdę fajne. Premiera już 22 grudnia.
       
       
    • Przez Nebthtet
      Zapewne wielu z was kojarzy serial Black Mirror - dostępną na Netfliksie serię epizodów S-F. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze się z nią zapoznać, to polecam nadrobienie tego błędu.
       
      Niedawno rozpoczęta kampania reklamowa czwartego sezonu Black Mirror zaowocowała trailerem, a nowy sezon serialu zostanie udostępniony już 29/12/2017.
       
    • Przez Dako
      Film Spectral skupia się na naukowcu, który udaje się z oddziałem komandosów do miasta ogarniętego wojną, gdzie tajemnicze widma zabijają ludzi.
      Za efekty specjalne odpowiada Weta Digital, czyli firmy znana z pracy przy trylogii Władca Pierścieni i Avatar. Za futurystyczne rekwizyty odpowiada Weta Workshop, czyli firma także pracująca przy wspomnianych filmach.

      Zwiastun
       
    • Przez Nebthtet
      27.01.2017 na Netfliksa trafi kolejna ich produkcja - dziejący się w Londynie film iBoy. Wygląda na ciekawy - mix sensacji i SF. Akcja dzieje się w Londynie.
      Trailer poniżej, strona filmu na IMDB.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności