Skocz do zawartości
  1. lee_rg

lee_rg

• Podobna zawartość

• Przez Gattsu89
      Witam wszystkich,

na wstępie chciałbym podziękować za przyjęcie do grona społeczności. Krótko o mnie, mam na imię Piotr, pracuję jako Test Automation Engineer w jednej z warszawskich firm. Pierwszy raz słyszałem o SC już kilka lat temu, ale dopiero teraz jakoś naszła mnie ochota, aby faktycznie w toi pograć. Oczywiście nie żałuję, stawiam swoje pierwsze kroki i poznaję mechanikę gry oraz uniwersum.
      Miło Was wszystkich spotkać
    • Przez damian3k
      Cześć wszystkim :D
      Wielkie dzięki za ciepłe przyjęcie na discordzie.

Krótko o mnie: jestem Damian (ciężko zgadnąć po nicku :) ), mieszkam w Gdyni, zawodowo zajmuję się tworzeniem gier. Obecnie pracuję nad zabawną gra o wypróżniających się bobasach, o śmiesznym tytule "Pooplers" (ang. gówniaki) :) Wcześniej robiłem aplikacje na gogle VR (wirtualna rzeczywistość) i AR (rozszerzona rzeczywistość). W wolnym czasie gram, oglądam seriale i czytam książki- głównie SCI-FI. Do gry zaprosił mnie Aymore :D

Oglądam właśnie filmiki z gry i uczę się podstaw. Nie mogę wyjść z podziwu jak fajna jest to gra. Szkoda, że dopiero teraz dałem się przekonać :) Liczę na wiele wspólnych przygód. Jak macie jakieś pytania to piszcie :D
      mój fb: https://www.facebook.com/damian3k , możecie śmiało dodawać, z chęcią pomogę w sprawach związanych z game dev'em, grafiką 3D i pochodnymi tematami ^^

Pozdrawiam, gwiezdni obywatele! :D

• Przez parasite
      Siema braciszki,
      z discorda wpadłem bo kazali, pytałem o starter, kupiłem i żona głupiego ryja nie obiła bo zdążyłem obejrzeć z nią film. Dzięki za pomoc i ciepłe przyjęcie 😜
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności