Skocz do zawartości
lee_rg

Elo Elo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Dobre wychowanie sugeruje przywianie 😊

Na tym ziemskim padole jestem od 1980 roku, jestem nerdem i filozofem wychodzącym z założenia. że jak coś ma być zrobione dobrze to musze zrobić to sam.

Szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek

Tylko z  tegorocznych zajawek przydarzył mi się Harley, którego customizacja sprawia mi masę frajdy. Oczywiście wszytko muszę zrobić sam 😊. Gdzieś tam klikła się drukarka zatem -Drukowanie 3D, to też tegoroczny pomysł gdzie w dalszym planie jest wydrukowanie i budowa kolejnych zabawek jak na przykład ploter frezujący (można będzie wygrawerować pokrywę sprzęgła od Harleya 🙂 itd ). Szukając elektroniki do plotera, wydrukowałem sobie robota (ramie, manipulator, będzie sterowany z komórki ). Jeszcze nie działa czasu brak 😊 . Jak robot to jego sterowanie i zajwaka na Arduino i open sourceowe sterowanie czymkolwiek i tak dalej ze wszystkim czego się dotknę. A to tylko początek 😊

Oczywiście muzyka wszelaka od Chopina jakiego lubię w tle pracując, poprzez pop, rock, heavy metal. Mam alergię tylko na dicopolo … lubię rzeczy ambitne, a to mi się jakoś z ambicją nie kojarzy.

Zawodowo wujek dobra rada w jednej z najstarszych firm z branży, produkującej i sprzedającej narzędzia skrawające. Szkole młodych handlowców i handlowców naszych dystrybutorów. Latam do tematów trudnych, hasło „nie da się”, „niemożliwe” są dla mnie zaproszeniem.

(Po garażach raczej nie latam.. automotive, zbrojeniówka, lotnictwo)

 

Na StarCitizena czekam od samego początku (11 wrzesień 2012) zanim pojawił się właściwy tytuł, oczywiście z kwartalnymi przerwami na kolejne patche 😊.

Ben Lesnick  w październiku 2012 wysyłał maila o treści:

Hi Everyone,

Our time for the big reveal is nearing! Please tune-in for the live internet broadcast via Gamespot at 10am EST on October 10, 2012.

Once the announcement is made there will be NO more golden tickets distributed and together we will forever be the founders of our new universe! Be sure to tell your friends to register before 10.10.10 so that they can be included.

Several of you have asked to attend GDC Online in Austin in person and we would love to see you there! Please fill out this form to let us know you're coming so we can provide further details and make arrangements to include you.

As a Thank-You from all of us at Roberts Space Industries, every Golden Ticket Holder -- should you choose to join us on our new adventure -- will receive defining gold decals for your spaceship to immortalize your early support.

Together we will shape the universe - one or one million polygons at a time.

Ben Lesnick at Roberts Space Industries

Zatem jestem też posiadaczem Złotego Biletu cokolwiek on znaczy 😊

Na forum wbijam po zakupie Carracka, którego w pojedynkę nie ogarnę, więc liczę na wsparcie, w grupie będzie raźniej.

Wcześniej jako lone wolf w Gladiusie, i zastępczym Freelancerze do czasu pojawienia się Vulcana.

Do czasu pojawienia się Carracka, statkiem zastępczym jest Constalacja Aquila

 

A jeszcze jedno uwielbiam VR, autoportret poniżej

image.thumb.png.21d711c03f2ec4c1a473c3c2b91d4fa9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajnie że jesteś z nami.
Obecnie jest paru aktywnych posiadaczy Carraka mających w przyszłości pozyskać załogę wiec konkurencja morze być spora. Niejako że już niedługo statek ma trafić do PU to na pewno będzie oblatywany.
Nasza organizacja Ater Dracones do której serdecznie zapraszam liczy przeszło 500 osób, spora część zagląda od czasu do czasu wyczekując premiery więc będzie szansa na pozyskanie załogi.
Większa część fanów zrzeszających się w okuł projektu to już nie nastolatkowie często posiadający już rodzinę oraz dzieci więc to dość specyficzna grupa ;), jeśli masz ochotę by wspólnie polatać zapraszam na kanały głosowe Discorda GA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Miło, że odwiedził nas Original Backer, jedna z nielicznych osób co jako pierwsza zaufała i wsparła projekt. o7 

Raz jeszcze, witamy na naszym pokładzie. Rozgość się i czuj się jak wśród swoich. ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez Frosty

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać człowieka - orkiestrę w technologii...  ;)

 Mam nadzieję, że wszystkie opisane projekty doczekają się zakończenia, bo jak mawiał już niemal klasyk, mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy...  Witamy.

Edytowane przez trurl3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jak już skończysz pokrywę sprzęgła to się pochwal. Marzy mi się jakaś z okienkiem do mojego GSR'a :D Może uda się coś wymyślić, to i klienta zyskasz ;))

Fajnie, że jest kolejna osoba ze złotym biletem.

Pozdrawiam ;) 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przywitanie!

z tymi projektami ... żebym tak mógł skończyć pracę do 18stej to podziałoby się więcej. w firmie 4 nowych handlowców wymagających nadzoru technicznego pochłania mi cały środek tygodnia. jeszcze pewnie z 0,5 roku będzie ciężko się do mnie dodzwonić :). niby idzie kryzys, a roboty nie do przerobienia. Pokrywa sprzęgła dopiero po zbudowaniu plotera (odezwę się @zaraz jak tylko się jej dorobię)  . na razie w trakcie poniższy robot, który tak jak pisałem jeszcze nie działa. (to nic autorskiego, gotowe klocki za free w necie wystarczy po nie sięgnąć)

image.thumb.png.55a04bc719646fd5b39974b8736c5e45.png

i te dojazdy do pracy :) dzisiaj w górach jutro nad morzem :) .... bywam tu i tam niestety dojazdy to też kupa straconego czasu, ale dzięki nim mogę podziwiać nasze piękne krajobrazy

image.thumb.png.7c7588a241639f5b699449992c4870e7.png

zatem jestem chętny do wspólnego polatania, ale to tylko przy weekendzie.

Fajnie, że trochę ludzi ma Carracki w tym gronie, już nie czuję się tak "zboczony" :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bartnik
      Witam. Mam na imię Maksym, czuje się strasznie wciągnięty tą grą ale muszę znaleźć trochę pomocy na forum. Mam nadzieje, że mi się to uda. A na codzień prowadzę agencje interaktywną [SPAM]
    • Przez JamieCormier
      Cześć wszystkim. Ostatnio mam irytujący problem z moim kontem Steam. Moje konto Steam jest pełne znajomych i wielu z nich wysyła do mnie wiadomości. Wiadomości są w porządku, ale otrzymuję setki powiadomień ze Steama o tych wiadomościach.
      Nie chcę być niewidoczny lub offline z mojego konta Steam. Czy istnieje sposób na wyłączenie takich powiadomień? Każda pomoc będzie mile widziana.
    • Przez SpaceGamer
      Witam. Wczesniej nie bylo okazji wierc teraz sie przedstawiam.
       
      Od lat jestem kreatorem w Star Citizenie ale do tej pory pracowalem tylko po angielsku.
      Czas na zmiany. Teraz bede kreowal rowniez dla polskiej spolecznoisci.
      Na poczatek coz z YT:
      Witam i zapraszam do ogladania.
      Moj pierwszy cinematics ze Star Citizena. Taka ewolucja od wirtualnej fotografii.
      https://youtu.be/R96rDYXJ4tE
      Przypominam tez, ze w czwartek o 21.00 bede streamowal Star Citizen po polsku. Bedzie bounty 27k za misje (15 min i male ryzyko), troche fotografii i pogadamy o Daymar Rally jaki, ze jestem czescia grupy organizatorow.
      Link do kanalu:
      https://www.twitch.tv/spacegameruk

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności