Skocz do zawartości
Yodokus

Profanacja Forda Mustanga?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasuje mi to do tego klasyka, powinni go nazwać Ford Tesla.
 
WWW.TECHSPOT.COM

Ford's electric ambitions are pretty evident, considering that earlier this year, the company announced plans to electrify its world's best-selling F-150 pickup truck. There's also the upcoming...

 

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć nie jestem jakimś motoryzacyjnym maniakiem, to moim skromnym zdaniem słowo "profanacja" jest trochę za mocne, ale lepszego nie jestem w stanie podać. 

A co do "Ford Tesla"...

...Może "Ford Edison"? "Tesla" może być zastrzeżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większą profanacją jest manualna skrzynia w 100% elektryku ;) 

Według mnie wersje elektryczne istniejących samochodów powinny się różnić od wersji normalnych również nazwą gdyż są to tak naprawdę całkowicie inne auta. 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie profanacją jest samo wypuszczenie tego auta na rynek. Ja jestem dość ortodoksyjny w tych sprawach, takiej marki się nie powinno ruszać. A profanacją do potęgi jest nowy mustang z dwu litrowym silnikiem... Normalnie amerykański passat. I żeby nie było, nie chodzi tylko o Mustanga, ale i chociażby to co Toyota zrobiła z Suprą. No nie, nie popieram. Ale wiem, że kasa się musi zgadzać, a nic lepiej nie działa na wyobraźnie jak marka legendy.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ludzie potrafią jeździć z takimi silnikami i tylnym napędem:

 

 

 

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ontuto
      orzeł wylądował
    • Przez ontuto
      po walce
    • Przez ontuto
      Mustang w ogniu
    • Przez ontuto
      w uszach szum w oczach łzy
    • Przez Nebthtet
      Aby uczcić PAX East wszystkie konta otrzymały dostęp do Darmolotów. Do 25 kwietnia każde z nich będzie mieć dostęp do następujących statków:
      Aurora LN F7C Hornet Mustang Delta
      To doskonała okazja na przetestowanie gry, jeżeli jeszcze nie wiesz czy chcesz ją zakupić, lub po prostu jesteś ciekawy na jakim etapie są prace. Jeżeli jeszcze nie masz konta załóż je korzystając zQ niniejszego linku - otrzymasz 5000 UEC (waluta w grze), a jednocześnie wesprzesz jednego z naszych redaktorów.  Oczywiście jeśli podczas gry znajdziesz jakieś błędy nie omieszkaj zgłosić ich na odpowiednim forum. Trwające Darmoloty dają nowym graczom dostęp do trzech unikalnych części Star Citizena:
      Star Citizen Alpha 2.3.1 - (znany również jako Crusader albo Mini PU) stanowiący zaczątek świata jaki buduje CIG.  Ta część gry zawiera różne stacje kosmiczne i środowiska, oskryptowane misje, miejsca do eksploracji i wiele więcej. Alpha 2.3.1 jest twoim pierwszym spojrzeniem na o wiele większe uniwersum! Arena Commander - to swoista “gra wewnątrz gry”  przy pomocy której CIG rozwija mechanikę lotu oraz balans walk statków.  Staw czoła żywym przeciwnikom lub rojowi statków sterowanych przez AI zasiadając w jednoosobowym myśliwcu. Social module - wejdź w interakcję z innymi graczami podczas gdy będziesz eksplorować pierwszą strefę lądowania ArcCorp. Social Module ma pełnić funkcję punktu startowego przy budowie świata Star Citizena. Aby rozpocząć zabawę możesz założyć konto tutaj. Jeżeli już masz takowe z poprzednich Darmolotów to poza pobraniem / zaktualizowaniem klienta gry nic więcej nie musisz robić! Po prostu zaloguj się przy pomocy launchera i do zobaczenia w the ‘Verse! Jeśli będziesz mieć problemy z założeniem konta, skorzystaj z naszego poradnika!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności