Skocz do zawartości
  1. Imn0

Imn0

• Podobna zawartość

• Przez Xeroeth
      Hej,
      przeglądając sieć natrafiłem na dość ciekawe informacje nt. statków nad którymi aktualnie CIG pracuje i niebawem ujrzymy nieco więcej info, plus uaktualnienie na stronie SC. Wszystko to wycieki, a mowa o:
      - Constellation Taurus
      - Drake Vulture
      - Aeagis Redeemer (wreszcie!)
      - RSI Polaris
      - NOVA Tank
      - Aegis Nautilus
      - Drake Kraken
      - Crusader Industries Hercules
      - Origin G12A
      - Drake Corsair
      Osobiście najbardziej czekałem na Redeemera. Info że ma dostać całkiem sporą ładownie dało mi nieco do myślenia, bo w takim razie mój mniejszy Cutlass Black stanie się zbędny. Chyba że ostateczna wersja Redeemera będzie nie do ogarnięcia w 1 osobę, plus ewentualnie moje NPC'e ... 

• Przez Raptor
      Witam
      mam pytanie - posiadam dwa konta w SC - pierwsze uruchomiłem jak tylko RSI ogłosiło rejestracje - 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /applications/core/interface/js/spacer.png" /> Raptor | 77raptor - Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42
      ROBERTSSPACEINDUSTRIES.COM Roberts Space Industries is the official go-to website for all news about Star Citizen and Squadron 42. It also hosts the online store for game items and merch, as well as all the community tools used by our fans. drugie po zakończeniu zbiórki na KS, nie pamiętam powodu dlaczego nie podpiąłem zakupu z KS pod konto pierwsze ale tak wyszło.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /applications/core/interface/js/spacer.png" /> Raptor | Raptor77 - Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42
      ROBERTSSPACEINDUSTRIES.COM Roberts Space Industries is the official go-to website for all news about Star Citizen and Squadron 42. It also hosts the online store for game items and merch, as well as all the community tools used by our fans. Teraz sprawdzając okazało się że konto pierwsze ma ładny niski numerek i Golden Ticket, konto drugie ma za to bonusy z kickstartera  i pytanie czy jest możliwość połączenia tych kont ? albo przeniesienia KS na konto 1 ?

• Przez Xender
      Nie sądzicie, że 2020 wygląda jakoś tak mało obiecująco według roadmapy?
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /applications/core/interface/js/spacer.png" /> Star Citizen Roadmap - RSI
      ROBERTSSPACEINDUSTRIES.COM The Roberts Space Industries Star Citizen and Squadron 42 roadmaps. W sensie, mało contentu, chyba, że o czymś nie wiem?
    • Przez Ojciec
      Cześć,

już jutro (25.04.2020) premiera filmu "Prison break - wielka ucieczka z jamy" na moim kanale na YT
      https://www.youtube.com/channel/UCdyDjG-xn4ClZP8jbHQXWtA?view_as=subscriber  

Więcej informacji już jutro w tym wątku.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
      Link do premiery: 

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności