Skocz do zawartości
  • 0
bartol

325a radar nie działa

Pytanie

Witam wszystkich!

gdy próbuję latać  325a - zupełnie nie mogę korzystać z radaru - kompletny brak możliwości namierzenia celu - gdy przesiądę się do 300i - radar działa - czyli wykluczam problem z klawiszami. Może ktoś już przerabiał ten problem?

 

w hornecie - ten sam problem dodatkowo brak możliwości odpalenia jakichkolwiek pocisków a broń widzę że załadowana... dziwne

wcześniej gdy oblatywałem aurorę zanim ją przetopiłem- wszysko w niej działało a ustawień kontroli nie zmieniałem

Edytowane przez bartol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Usuń zawartość folderu users w katalogu z grą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znajdź:

 

X:StarCitizenCitizenClient 

 

A w środku skasuj calutki folder users, kiedy włączysz grę ponownie sam się wygeneruje nowy.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A jak to wszystko zrobisz, to napisz czy pomogło, pomożesz w ten sposób innym. 

Mi ta operacja pomogła, z tym że ja w żadnym statku nie mogłem namierzyć celu ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Mi pomogło również w przypadku problemów w holo konfiguratorze, nie mogłem  założyć broni na hard-pointy !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Reinstalacja to już hard-core, nie wyobrażam sobie żeby to nie pomogło, no chyba że na jego konfiguracji nigdy to nie działało !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi i drugiemu koledze (Ulat'owi także z  Atera) pomogło usunięcie katalogu USERS -a miałem ten problem kilkakrotnie, za każdym razem jak dochodziło cos nowego do polatania.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ogólnie to jest dobry zabieg po każdym patchu jaki wchodzi do Arena Commander.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wątpliwe. W końcu to alpha i tak po prawdzie są ważniejsze rzeczy do poprawki.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeden z programow ktory tworzy firma w ktorej pracuje podobnie jak star citizen ma folder gdze zapisuje pewne ustawienia.
Testerom sie wpaja ze ten folder ma byc usuwany przy kazdym reinstalu by syulowac instalowanie na swiezej maszynie

Ostatnio wynikla sytuacja ze dodanie pewnej dodatkowej licencji dodaje nowy pasek narzedzi, bez wyczyszczenia "user folder" przestawiaja sie ikonki wielu innych paskow narzedzi.
Mimo woelu prob obejscia brak - klient ktory chce korzystac z pewnego nowego narzedzia (ktore za rok ma juz byc standardem)  bedzie zmuszony do usuniecia wszystkich swoich ustawien z w czesniejszej wersji , inaczej bedzie sie na nowo uczyl ukladu ikonek 

TLDR: Jest wiele programow na rynku gdzie zaleca sie w user manual wywallac "user folder" podczas akttualizacji do nowszej wersji.
Zdziwilbym sie gdyby to naprawili, to bardziej kwestia wpisania tego do instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na to bym się specjalnie nie nastawiała.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Alpha i tyle. Patrząc na aktualną sytuację - dalej alpha.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...trochę późno - miałem grafikę w serwisie....ponad m-c....

oczywicie pomogło usunięcie forlderu users.

teraz za to mustang omega szarpie niemiłosiernie w kontrolach i 325a też tylko może trochę mniej. gdy kasuję folder users to pomaga ale na krótko - raz zagram a następnie ponownie szarpanina że grać się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat Mustanga to już odrębny problem - nie tylko Ty go masz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Ale to już rozmowa na inny wątek, ten zamykam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności