Skocz do zawartości
  1. RyanRock

RyanRock

2. WoBooZ

WoBooZ

3. Vanter

Vanter

• Podobna zawartość

• Przez Argetlan7
      Cześć i czołem! Mam przyjemność poinformować Was, że Game Glass posiada już ponad 10.000 użytkowników! W związku z tym, twórcy przygotowali małą promocję odnośnie rocznego abonamentu.

Mało tego! Korzystając z ref-linku (który jest podany poniżej), dostaniecie dodatkowo rabat w wysokości 5%. Może to nie jest jakoś mega dużo ale zawsze to mniej "boli" nieprawdaż? 
      Ktoś chętny? Ktoś ma jakieś pytania? Dyskusja? 
    • Przez Vanter
      Save 40% on Foxhole on Steam
      STORE.STEAMPOWERED.COM Foxhole is a massively multiplayer game where you will work with hundreds of players to shape the outcome of a persistent online war. Every individual soldier is a player that contributes to the war effort...  
      -40% czyli 43,19zł 

Całkiem przyjemny tytuł nadal mocno się rozwijający. Przegrałem sporo godzin w otwartej becie.
      Gra polega na drużynowej współpracy by rozwijać infrastrukturę i zdobywać kolejne lokalizacje.
    • Przez Shivon
      Doprawdy, mam się tłumaczyć? :P
      Nadszedł czas, by użyć Oka Arranu. 

https://youtu.be/J675BQaIuQs
      A poniżej coś na telefony. 
      https://youtu.be/aBaG6kR2AwU

• Przez Shivon
      Kerbale, runda 2. Czego chcieć więcej? Może... Kolonii na obcych światach?

VID:

LINK:
      Kerbal Space Program 2 on Steam
      STORE.STEAMPOWERED.COM Kerbal Space Program 2 is the sequel to the acclaimed space-flight simulation game Kerbal Space Program. Enter the next generation of space exploration with exciting new parts, stunning visuals, colony...  
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności