Skocz do zawartości
Nirvash

Jaki antywirus?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Żadne rozczarowanie, bo Adobe samo puściło FotoSzopkę CS2 za free ;)

Pokaż mi gdzie i kiedy, to sama skorzystam. Tylko niech tam jasno stoi że to legalna wersja nawet jak się nie kupiło.

 

No dobra, dostałem cynk z Forbes że Adobe zrobiło mi podły żart. OMIJAĆ! :(

 

EDIT:

Co najgłupsze, ja swoją "kopię" wziąłem z Gizmodo, a oni raczej nie pozwalają pobierać spiraconych programów -.-

http://fotoblogia.pl/2013/01/14/darmowy-pakiet-adobe-cs2-jednak-nie-jest-legalny-czy-oby-na-pewno

Edytowane przez ManganMan / Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest "spiracone",

adobe wylaczylo serwery aktywacji cs2 i udostepnili wersje, ktore nue wymagaja wweerryfikavji klucza. ale żeby jej uzywac legalnie musisz miec kupiona licencje


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest "spiracone",

adobe wylaczylo serwery aktywacji cs2 i udostepnili wersje, ktore nue wymagaja wweerryfikavji klucza. ale żeby jej uzywac legalnie musisz miec kupiona licencje

 

Innymi słowy wspaniała sprawa dla kogoś kto się chce pouczyć Photoshopa a później niestety konieczny jest zakup.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nielegalna (bo użytkownik nie spełnia wymogów licencji) kopia programu = pirat. Nieważne że pobrany z serwera adobe. No ludzie, poważnie?

Jak ktoś z tego korzysta to na własną odpowiedzialność i droga wolna, tu nie kościół, sąd czy policja aby kogoś oceniać, ale nie ściemniajmy że czarne jest szare czy sraczkowate w fioletowe kropki. Doczytałam to i owo w temacie tej wersji jak pierwszy raz gruchnęła wieść że ją udostępniono i wszędzie pisano że 'yay photoshop za frajer'.

 

Tommy - wspaniała sprawa w takich sytuacjach to licencje uczelniane dla studentów. A inni mają 30-dniowy trial jak chcą jechać "na legalu".

 

Podkreślam - nikogo nie oceniam, każdy robi co mu się podoba :) ale nazywajmy rzeczy po imieniu a nie krętolimy jak koń pod górkę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, sam czułem się 'dziwnie' gdy kupowałem sobie licencje WinRARa ;P


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreślam - nikogo nie oceniam, każdy robi co mu się podoba ale nazywajmy rzeczy po imieniu a nie krętolimy jak koń pod górkę.

 

Temat jest długi i szeroki jednak prawda jest taka, że racja leży po środku. Moje zdanie jest takie, jeżeli ktoś używa programu do zarabiania na czyjejś pracy (twórcy programu) powinien mu zapłacić za jego ciężka robotę. Natomiast jeżeli ktoś chciałby się uczyć tego programu to udostępnienie takiej licencji dla wszystkich zainteresowanych np za 10 czy nawet 100 dolców było by idealnym rozwiązaniem. Mocno ukróciło by to piractwo tak drogiego softu a producentowi przyniosłoby dużą kasę. 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie ani tu ani tam nie wybieram ;p


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i Tecon wybieramy się na obcą planetę, niszczyć plądrować i złomować !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i Tecon wybieramy się na obcą planetę, niszczyć plądrować i złomować !

gwałcimy przed czy po?

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja i Tecon wybieramy się na obcą planetę, niszczyć plądrować i złomować !

gwałcimy przed czy po?

 

Żeby się zbytnio nie nudziło raz przed a raz po :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tecon, dnia 17 Gru 2014 - 7:46 PM, napisał:
 
Tommy Rich, dnia 17 Gru 2014 - 7:37 PM, napisał:
Ja i Tecon wybieramy się na obcą planetę, niszczyć plądrować i złomować !
gwałcimy przed czy po?
 
Żeby się zbytnio nie nudziło raz przed a raz po

 

Czyli chcecie byc jak Wikingowie bo jak powszechnie wiadomo oni Gwałcili, Mordowali i Plądrowali i nie koniecznie w tej kolejności ;)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Reaversi.

Ja się pytam gdzie Sojusz? :P

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tecon, dnia 17 Gru 2014 - 7:46 PM, napisał:

 

Tommy Rich, dnia 17 Gru 2014 - 7:37 PM, napisał:

Ja i Tecon wybieramy się na obcą planetę, niszczyć plądrować i złomować !

gwałcimy przed czy po?

 

Żeby się zbytnio nie nudziło raz przed a raz po

 

 

Czyli chcecie byc jak Wikingowie bo jak powszechnie wiadomo oni Gwałcili, Mordowali i Plądrowali i nie koniecznie w tej kolejności ;)

 

Dokładnie !

 

Z tego wszystkiego gwałt wydaje się być najbardziej interesujący :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrrrrr, człowiek nie ma czasu parę dni i wszędzie spam się panoszy :miecio:

 

Zaraz ja tu urządzę gwałt, plądrowanie i zabijanie. Zwłaszcza RANG i LICZNIKÓW POSTÓW.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neb, jesteśmy organizacją w elementami RPG, więc nikt nie powinien zabraniać Rabowania Palenia i Gwałcenia, czyż nie?

 

Co do antywira do przeskanowania od tak, polecam Norton Bootable Recovery Tool. Tylko trzeba uruchomić go przed startem systemu, czyli jak to sobie szuka wirusików, to nie skorzystasz z komputera. https://security.symantec.com/nbrt/nbrt.aspx?

 

Licencja to freeware.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zabraniam. Ja nie akceptuję offtopu panoszącego się jak chwasty :D

 

A ten Norton to dobra rzecz, zwłaszcza że bootowalny więc wyora i te bardziej złośliwe kitrające się procesy :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja używam Nortona nowe wersje juz niemulą i ładnie wyłapują a ostatnio są promocje na 5 stanowisk i na 10 (osobiście kupiłem z kolegą na spółę za 175 10 stanowisk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam albo Comodo, albo 360-tkę :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest temat o antywirusach to nie będę zakładał nowego tylko się podepnę, chyba że redakcyja wydzieli...

Trza ponoć iść z postępem więc smartfon trafił i pod moją strzechę i nasuwa się pytanie, jaki program na androida byście polecili. Może być odpłatny, fajnie jakby chronił przed wirusami, jakimiś różnymi szpiegujami czy co tam atakuje tego typu telefony.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności