Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie lecieć w kosmos? Ale ten prawdziwy, jaki macie nad głowami? Teraz jest szansa na wygranie takiej atrakcji - na Tennoconie ogłoszono konkurs, gdzie nagrodą jest 250 tys. dolarów dedykowane właśnie na to (nie, nie będzie można tej kasy zamienić na statki w SC). Więcej w newsie poniżej (źródło jest, jakie jest, ale to mi akurat pierwsze w feedy wpadło).

WWW.PPE.PL

Twórcy Warframe ogłosili nagrodę, jaką można będzie wygrać w ramach oficjalnego konkursu związanego z grą. Zdecydowanie, popisali się rozmachem. 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Mamy pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej - pracuje przy niej szwedzki zespół punkrockowy Refused. Niestety zapowiada się na to, że Keanu mimo iż IRL też muzykuje w grze nie będzie mieć okazji pokazać swoich umiejętności.

• Przez Nebthtet
      Dziś pojawił się art na Spider's Web:
      Odwiedziłem CDP RED i zobaczyłem Cyberpunk 2077 w akcji. Gra jest mroczniejsza niż przypuszczałem
      WWW.SPIDERSWEB.PL CDP RED otworzył warszawskie studio na garstkę odwiedzających. Polscy producenci gier wideo na naszych oczach grali w swój najnowszy hit - Cyberpunk 2077 I jak tu się nie hajpować...
    • Przez Shivon
      Krótko - Counter Stike poznało Star Citizena, a konkretnie Star Marine'a.
      Więc postanowiło zgapić pierwszy poziom z Call Of Duty: Ghosts i skontaktować się z Chińską Republiką Ludową celem uzgodnienia współpracy przy adaptacji.
      Efektem jest właśnie Boundary (poprzednio Project Boundary).
      Niestety tylko na PS4, póki co.

Na serio:
      VID:

LINK:
      Strona gry (UWAGA: w języku chińskim).
    • Przez Nebthtet
      Zaczęła się nowa, letnia wyprzedaż na Steamie. W niniejszym temacie wrzucajcie gry warte waszym zdaniem uwagi.
      To zdecydowanie polecam:

I dodatek (warto mieć, sporo wnosi do gry):

To też kusi:

To w końcu muszę kupić i już chyba za tyle się skuszę

Tego taniej chyba nie było (ktoś grał i wie czy warto?):

Są np takie średniaki, ale potaniały:

To też w promocji, ale jak dla mnie za drogo:

To wygląda interesująco:

Za tę cenę grzech nie mieć

O, i tego jak ktoś nie ma to też sio nadrabiać:

Jeśli coś się nie ładuje to F5 - steam aktualnie jest przeciążony, a widgety lecą od nich.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności