Skocz do zawartości
Nebthtet

GOG Galaxy 2.0 - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nikt nie raczył założyć jak dotąd tematu, to niniejszym to czynię. Dziś wystartowała zamknięta beta. Zaproszenia są (ponoć) rozsyłane na zasadzie first-come, first-served czyli w kolejności rejestracji, co empirycznie stwierdzam że jest totalnym bullshitem. Klienta można pobrać na poniższej stronie.

WWW.GOGALAXY.COM

Connect GOG GALAXY 2.0 with other gaming platforms and unite in one place the games you play and the friends you play them with. With GOG GALAXY 2.0 you won't have to juggle between multiple clients to access your games and see what your friends are playing. Sign up for the CLOSED BETA and be the first to try it out!

Nie żeby to coś komuś dawało, jeśli was nie zaprosili do testów to możecie się cmoknąć w trąbę:

image.png


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu Linux olany ciepłym moczem... Cholera Redzi! 🤬


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shivon modderzy będą mogli tu coś poradzić, bo platforma jest otwarta na to. Bardziej mnie wpienia fakt żałosnej komunikacji kolejności zapraszania do bety (kłamstwa o first come first served na twitterze, brak konkretów). W chwili obecnej mam już to w dupie, bo ileż można czekać...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Nebthtet napisał:

Bardziej mnie wpienia fakt żałosnej komunikacji kolejności zapraszania do bety (kłamstwa o first come first served na twitterze, brak konkretów). W chwili obecnej mam już to w dupie, bo ileż można czekać...

Myślisz że mnie to nie wpienia? Też czekam a zostałem zrobiony w bambuko... Ale nic z tego dla mnie nie będzie i tak, bo już Linuxa wgrałem bo Win10 znów mi WinUpdate'm zarzynał mi dysk.
 

22 godziny temu, Nebthtet napisał:

modderzy będą mogli tu coś poradzić, bo platforma jest otwarta na to.

Chociaż tyle. 😉


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa aktualizacja, która znacząco ułatwia korzystanie z GOG Galaxy 2.0.

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym wbili jeszcze jakiś mały update dodatkowo.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności