Skocz do zawartości
  1. CzarnyMax_PL

CzarnyMax_PL

2. Darayaharus

Darayaharus

• Podobna zawartość

• Przez Ojciec
      Test Neutronów S2 i Attrition S2 i S3, miłego seansu

• Przez Vanter
      Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2019_08/ScreenShot00872.jpg.0bab2a385bc0057e0755ad75bc2465cc.jpg" src="/applications/core/interface/js/spacer.png" />
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji o cenach sprzedaży do rafinerii. Dlatego stworzyłem arkusz który ma pomoc nam to obliczyć.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RpI2Dh_oruzbTk7ssaDtbsBndnF7BT4HfOQKB5BiKu0/edit?usp=sharing

Jeśli ktoś jest chętny do zbierania danych to zapraszam do uzupełniania tabelki albo po prostu wyślijcie mi screna i napiszcie gdzie sprzedawaliście.
      Im wyższy procent wpiszemy tym dokładniejsze dane otrzymamy, sprzedaży poniżej 1% najlepiej nie wpisywać. 

• Przez Nebthtet
      Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /uploads/monthly_2019_07/maxresdefault.jpg.c98caf76fac88c78427dfce3a4165df6.jpg" src="/applications/core/interface/js/spacer.png">
      Jako, że mamy LIVE to czas zacząć osobny wątek i ten od PTU położyć do piachu. Lista nowości w newsie.
      A pełne pacznotki jak zawsze w odpowiednim dziale:
      Podzielcie się wrażeniami!
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności