Skocz do zawartości
St. Anger

Ciekawe linki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak na czymś takim przejdziesz 18 fal to miejsce w Hall of Interwebz Fame gwarantowane ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się, to nie toster.... To najnowszej generacji przepustnica do sterowania ciągiem silników - dokupujesz drugi i spokojnie możesz latać. Ciekawy jestem są sterowniki pod Win7 x64 ;)


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ciekawy jestem są sterowniki pod Win7 x64

 

I pewnie dodatkowo ten toster w przerwie gry w SC powiadomi gracza (oczywiście po konsultacji z lodówką lub chlebakiem) o tym, że akurat zabrakło chleb tostowego ... :devil:

 

ps.

Dajcie spokój nie dlatego "Hameryka" i "Mateczka Rosjija" (Chin nie liczę bo one to akurat skopiowały co ukradły) wpompowały miliony dolarów i rublii w maksymalnie ergonomiczne zarządzanie kokpitem wspóczesnego samolotu bojowego aby sprawdził się tam jakiś toster  ... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to może ja dozuce dwa ciekawe linki

 

http://max3d.pl/tutoriale/293/blender-kurs-16-wideotutoriali - Kurs blendera jak ktoś ma ochotę

http://www.posemaniacs.com - Do ćwiczenia anatomii ludzi :D


inuciian_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności