Skocz do zawartości
St. Anger

Ciekawe linki

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione na forum ogólnym RSI https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/211915/praise-the-space-crab Warto mieć dostęp do drukarki 3D ...

Krab z akwarium na półeczkę ;)

16000468631_2e097dc1b5_b.jpg

 

 

Z drugiej strony krab jak krab ale ten model Freelancera :woot:

 

15815050818_2a492cc646_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krab taki sobie ale ten model Freelancera to istny odlot, jeszcze jak by był pomalowany w barwach MIS'a ! 

 

Kupuję, gdzie wysłać pieniądze ?  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam coś od siebie Sesja OC, dzień jak każdy inny freeze przy zbyt dużych zegarach normalka, reset ale to co ujrzałem po odpaleniu ustawień OC http://postimg.org/image/3sg8v1gjt to mi szczena opadła bo mi napięcie na rdzeniu podniosło do 1.525 (a powinno być 1.3) co dla grafy jakby była pod obciążeniem oznaczało by kostnice :/ restart kompa pomógł wszystko wróciło do normy ale scena uwieczniona :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dawno tefo nie odpalalem. Dziala ciagle tylko po wifi? Bo jak tak, to ma sens tylko w domu


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ładuję swojego androida, żeby sprawdzić, ale trochę może zejść :P

 

Daj znać czy działa wygląda bardzo ciekawie, może sobie wbuduję tablet w klawiaturę :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świętach jakoś wrzucę moją opinie :)

 

To jest płatna aplikacja ?

Bo widziałem ze szkielet jest darmowy ale aplikacje już płatne, ciekawe czy warte swojej ceny ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja jest darmowa, setupy do Star Citizena też - zresztą można edytować wedle uznania istniejące. Płatna jest ilość slotów na darmowe setupy - jeden slot coś około 3 zł.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja jest darmowa, setupy do Star Citizena też - zresztą można edytować wedle uznania istniejące. Płatna jest ilość slotów na darmowe setupy - jeden slot coś około 3 zł.

 

To rozsądna kwota, rozumiem że slot kupujesz permanentnie, jak tak to pewnie się skuszę :)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, perm.

 

Dzięki, przekonałeś mnie  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę stanowiska, na których poza standardowym hotas'em, joy'em jest parę tabletów do kalibracji osłon, zarządzania energią itd. Zdecydowanie apka ma potencjał i nie odstrasza ceną. Skoda tylko, że wi-fi nie dociera do mojego stanowiska do gry :( Muszę korzystać z przewodu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie widzisz, na reddicie już zdjęcia kwitną ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Power Grida graja w E:D i powiem że sprawdza się bardzo miodnie :) reakcja gry na komendy wydawane za pomocą tabletu jest natychmiastowa. Można własnoręcznie robić makra, jak ci tylko się podoba w pełni ustawić kontrole pod konkretne ustawienia. 

Jednym słowem fajna alternatywa dla komend głosowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic nie szkodzi miec tego i tego... :)

 

No chyba że ktoś jak ja ma problem w postaci martwego headsetu :F


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Kolejny rewolucyjny kontroler do SC.

 

Czegoś tak głupiego nie widziałem od czasu trafienia na stronę z ramem do ściągnięcia - http://www.downloadmoreram.com/


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy AC Toster, do smażenia kosmicznego bekonu, tyle że bardziej nadaje się do już mniej kosmicznych grzanek :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności