Skocz do zawartości
  • 0
MoonWalk

Nowy gracz - obsługa 300i

Pytanie

Jestem nowy w temacie. Gram teraz, posiadam 300I i nie do końca umiem się z nim obejść. On ma jakąś inną broń oprócz tych zielonych laserów? Jak ją zmienić? Jak strzelać? (strzały z przytrzymanym prawym i lewym przyciskiem myszy dają większą moc strzału chyba). Da sie jakoś szybciej latać, bo mi się to wydaje strasznie powolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jako "fanboy" serii  3xx, a dokladniej anty-fan horneta przyznam ze do kazdej mazyny trzeba sie przywyczaic

Na dobry poczatek jesli korzystasz z Myszki polecam uzycie Relative mode ( Ctrl + C )

300 sa bardzo wyczulone na ruch, wspomniany Relative mode daje bardziej precyzyjne strzelanie w zamian za ruchome dzialka.
Dodatkowo te maszyny sa znane z duzej tendencji do Dryftowania, przytrzymanie shift podczas skrecania redukuje promien skretu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
Jeszcze jedno .. wspomniane zielone dzialka sa na chwile obecna najsilniejsza bronia w grze .. czekamy na nerf ;p

jak wspomnial Dastro, zapraszamy na teamspeak, pogadamy, moze polatamy jakies sztuczki zaprezentujemy
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Witamy na forum MoonWalk  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Origin 300i to fajny stateczek, strzelać możesz za pomocą lewego jak i prawego klawisza, pod nim masz lasery Omnisky VI oraz CF-117 Badger, strzelać możesz do momentu aż nie utracisz mocy, bo tej w tym statku nie ma za dużo, uważać trzeba także na przegrzewanie się działa.

 

Przytrzymując środkowy klawisz myszki ( pod kółkiem ), możesz alokować cel, kolejne naciśnięcie klawisza spowoduje wypuszczenia rakiety.

Polecam odszukanie odpowiedniego tematu, który tłumaczy obsługę interfejsu oraz obejrzenie video naszego kolegi Dastro omawiającego użycie systemów statku, w tym obsługę tarcz oraz przekierowania energii, który znajdziesz na naszym kanale YouTube oraz na stronie głównej Star Citizen Polska  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

W kwestii sterowania osłonami i przekierowaniem energii niewiele się zmieniło, tylko grupowanie broni i interfejs się zmienił, idea została ta sama więc jako instruktażowy dla Świeżaków w ciąż się nadaje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, z przykrością stwierdzam że mi się pomerdało  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kolego @MoonWalk, zachęcam do odwiedzenia nas na Ts i na miejscu otrzymasz wszystkie potrzebne informację, zmęczymy tam dla Ciebie temat do sucha.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na TS, dowiesz się znacznie więcej i dodatkowo miło spędzisz czas w naszym gronie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tym niemniej porady umieszczajcie i tu, bo TSa Google nie indeksuje :/


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mówiąc TS macie na myśli TeamSpeak, prawda? W ogóle jak na niego wejść bo ja nie mam pojęcia?

 

Ten 300I ma w ogóle jeszcze jakieś inne bronie oprócz tych zielonych laserów? Bo mnie lewy przycisk myszy w tym bolidzie nie działa, tylko prawym mogę strzelać. W ogóle bardzo dużo rzeczy się od Was dowiedziałem, bo mimo że zapoznawałem sie z całą kontrolą statku i z tym, jakie klawisze są do czego przypisane, to i tak dalej nie ogarniam... A jestem przecież niezły w te klocki normalnie.  Dlatego mówię - dotąd umiałem tylko latać i strzelać, mimo że próbowałem różnych kombinacji klawiszy i testować jak najwięcej się da. Dlatego jeśli macie jeszcze jakieś ważne wskazówki, to bardzo proszę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Nigdzie po polsku tego znaleźć nie mogłem (poradnik wideo juz wcześniej widziałem, ale nie wiele mi to dało), więc im więcej tu napiszecie tym bardziej wdzięczny będę, no i myślę że nie tylko ja.

 

W hangarze da się "odpalić" tylko i wyłącznie z jakimiś modami, prawda? Nie da się jeszcze normalnie "wylecieć" z niego itp, można tylko obejrzeć statek? Czy ja czegoś nie potrafię zrobić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Gra ( a raczej alfa gry ;) ) składa się na tą chwile jedynie z hangaru po którym już miałeś przyjemność biegać oraz moduł symulacji Arena Commander (ten w którym teraz walczysz), wylecieć jak to napisałeś jeszcze się nie da i nie będzie się dało przez bardzooooo długi czas.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oki. Dzięki. A powtórzę tylko jeszcze to pytanie, bo ciekaw jestem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Ten 300I ma w ogóle jeszcze jakieś inne bronie oprócz tych zielonych laserów? Bo mnie lewy przycisk myszy w tym bolidzie nie działa, tylko prawym mogę strzelać. 

 

Jest gdzieś na forum temat o opiniach na temat Star Citizen w obecnej formie? Nie mogę znaleźć

 

Aha i jeszcze. Jak instalowałem grę teraz to mam aktualną grę, czy wszysktie dostępne aktualizacje muszę osobno pobierać i instalować? (chyba z 6 ich było?) A dodatkowo, czy da sie jakoś szybciej biegać w hangarze (tak ktoś to tu ujął) i latać?

 

Edit: Czy gra też Wam siętak jakby zacina przy ładowaniu? (zacina się animacja Loading, ale gra w końcu wchodzi, tylko zajmuje to stosunkowo długo)

Edytowane przez MoonWalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli idzie o patche to wszystkie automatycznie pobiera launcher (to, co odpalasz i do czego się logujesz żeby uruchomić grę). Nie musisz nic ręcznie ściągać poza instalką gry.

 

Opinie są w różnych tematach, bo i rozmawia się tu o wielu aspektach, ponadto SC to cały czas alpha tak więc wszystko się może zmieniać.

 

W hangarze się nie lata. Kiedyś można było szybciej biegać ale to zmieniono i teraz jest jak jest.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To jest normalne, nie przejmuj się tym, widać nie posiadasz dysku ssd. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

"Pełna gra"? Najmniej 2 lata czekania przy dobrych wiatrach. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@MoonWalk 
Seria 300 i konkretnie model 300i ma jedynie 2 dzialka na skrzydlach. przypisane domyslnie do prawego klawisza myszy , Joy2 i czegos tam jeszcze na consolowym padzie.
Statek dodatkowo ma mocowania pod kabina pilota na jedno dzialko lub inne urzadzenie. Co tam zamontujesz bedzie aktywowane lewym przyciskiem myszy.
Wiekszosc maszyn latajacych moze montowac rakiety, do namierzenia i wystrzalu nalezy srodkowy przycisk myszy, jednak 300i nie posiada rakiet w podstawowym wyposarzeniu (ma mozliwosc montazu)

Dastro .. gimballe wygladaja jak krazek hokejowy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To nie wszystko! Własnie jestem w trakcie tworzenia kolejnego poradnika, czyli to o czym wspomniałem i nie tylko będzie wytłumaczone w wersji video z narracją więc zaglądaj na stronę/forum.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jakie tryby mają jeszcze dojść oprócz Hangaru i Arrena Commander? Ma być chyba swobodny tryb multiplayer, że możemy normalnie wylecieć i sobie latać i robić óżne rzeczy,prawda? Co jeszcze jest planowane? Bo tak oglądam wszystkie te filmiki, ale może coś przegapiłem..

 

Aha, a ktoś wspominał ,ze zmieniło sie grupowanie broni. Właśnie próbowałem sobie pod pierwszy klawisz myszy przepisać broń, ale nie mogłem. A ten filmik Flight School właśnie widzę, że tego nie zawiera. Jak to zrobić?

Edytowane przez MoonWalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wejdź na TS !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Siedzimy aktualnie, opis masz kilka postów wcześniej, na serwerze jest Zerat, mistrz trzysetek.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akurat teraz nie mogę. Musze zejść z kompa i nie będę miał do niego dostępu aż do weekendu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Dzisiaj w ogóle odkryłem, że da isę pisać w trakcie gry xD

 

Wejdę w sobotę. może uda mi sie kogoś z Was dorwać wtedy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No zazwyczaj kilka osób siedzi od popołudnia do późna  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Domyślnie chyba jest ustawione push to talk (czyli naciśnij ustalony klawisz żeby mikrofon zaczął zbierać). Pogrzeb w ustawieniach TeamSpeaka, tam to można włączyć i wybrać którym klawiszem będziesz odpalać mikrofon


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

AC ma obecnie tryby gry:

 

Solo 

 

- swobodny lot

- walka z NPC ( Vanduul Swarm )

- wyścigi na 3 różnych torach

 

Multiplayer

 

- wszyscy przeciwko wszystkim ( Battle Royal )

- przejęcie rdzenia ( capture the core )

- koperacja w walce z NPC ( Cooperative Vanduul Swarm )

- wyścigi te same 3 trasy

 

Na razie nic nie jest powiedziane odnośnie nowych trybów, aktualizacje ograniczają się do powiększana przestrzeni w aktualnych mapach oraz poziomu trudności ( zwiększanie ilości fal w Vanduul Swarm ). 

 

W kolejnych wersjach dostaniemy na pewno nowe mapy.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności