Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ogólny o różnych metodach wzbogacenia się. 

 

Jak macie już jakieś doświadczenie to zachęcam do dzielenia się opiniami. Mamy aktualnie dość sporo dobrze płatnych misji i jestem ciekaw na których idzie teraz najszybciej zarobić.

Opłacalność handlu narkotykami strasznie zmalała🙁 niecałe 15% na Neonie i 5% na WiDoW, co przez problemy ze sprzedażą może oznaczać że równie opłacalny stanie się legalny handel.

Natomiast do górnictwa nie czuję jakoś pociągu, ale Prospectora w zamian za coś mam, więc gdyby były dobre zyski to może się jednak przekonam 😉

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przymrużeniem oka: Bierzesz Relianta Mako i puszczasz "lajwa" na Tłiczu/Jutubie z tego co się dzieje w systemie Stanton i zarabiasz kasę ;) 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe wiesz, że on te kamerki ma jeszcze tylko dla ozdoby :P - a przy obecnej nudzie tranzytowej (qrrrrrrf skróćcie te pieprzone QT zanim nie zrobicie czegoś sensownego do roboty podczas!!!) to ten stream by raczej jako środek nasenny mógł służyć.

W sumie jeśli bezsenność by pokonywał to też zarobek można z tego wykręcić.

Ale tak na poważnie - z tego, że na misjach można sensowniej zarabiać na pewno ucieszy się @Marcin Przybyłek.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Desert Bus" ma swoich fanów to i takie QT w Mako znajdzie swoich wielbicieli ;) Pomyśl ile ciekawych historii można opowiedzieć w trakcie takiego lotu. ile reportaży, poradników czy zwykłych anegdot można przedstawić światu ;) 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie nie przekonuje - to promil :) a w zasadzie i mniej :) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darayaharus fajna sprawa jak by w SC były wiadomości i parę kanałów rozrywkowych albo przynajmniej z muzyką. Coś na ten styl z informacjami jest w ED ale tam jest dużo układów 🤩.

Dzięki czasowi potrzebnemu na pokonanie większych dystansów, mamy podwaliny pod testy ekonomi gdzie cena/dostępność jest zależna od położenia oraz kosztów transport. Na pewno wiele osób będzie to zniechęcało do dalszych podróży ale na pewno znajdzie się i spore grono prawdziwych truckersów czerpiących przyjemność z podróży, fajni jak by była możliwość ręcznego lotu w QT która polegała by na utrzymaniu odpowiednich parametrów w normie oraz przykładowo mini gry polegającej na utrzymaniu się w zawiłym tunelu.

Przy okazji tabelka z czasami przelotów:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2019_04/0P9YiWbl.png.bf51f7a09b2816f7d3c7b32dc58e8474.png" src="https://gamearmada.org/applications/core/interface/js/spacer.png" />

 

Niestety strona http://www.versemate.com nie została jeszcze zaktualizowany, a dzięki niej najłatwiej będzie ocenić jak CIGowi zależy byśmy handlowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tego ich aktualnego testowania ekonomii w oparciu o to - wybacz, ale dla mnie nie trzyma się to kupy. Model ekono nie jest na tyle zaawansowany i nie ma odpowiednio dużego pola do testów. 

Dla mnie te tranzyty mają konkretny wpływ na ekonomię - po prostu nie gram, bo szlag mnie trafia jak mam lecieć tak długo, potem coś plopnie i od nowa. Wiem że to alpha, ale z takim układem parametrów to podziękuję, niech kto inny zgłasza bugi. 

Jest za mało miejsc do handlu, żeby te testy były miarodajne, więc dla mnie ten argument nie trzyma wody przy obecnej formie alphy. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko nagrałem dwa starci z misji łowców głów w Anvil Arrow z podstawowym wyposażeniem.
 

@Nebthtet nie wiem dlaczego zdecydowali się na takie czasy, mi one odpowiadaj i podejrzewam że stwierdzili że to są akceptowalne czasy pozwalające się odrobinę wczuć oraz jednocześnie nieprzyzwyczajające ludzi do teleportów by później nie płakali za mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa witryna do obliczania tras handlowych 

 

Nie testowałem, ale widzę że są nowe Druga Laby z 3.5

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vanter Posiadając na start jakiś statek którym można powalczyć warto na start zrobić pierwszą misję Łowców Nagród - nawet jeśli docelowo nie chcemy się tym zajmować. Dlaczego? Bo jest stosunkowo krótka, a za jej wykonanie dostajemy 5ooo kasiory co w przypadku większości graczy oznacza praktycznie podwojenie stanu posiadania ;) 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darayaharus z ciekawości chyba spróbuj zrobić jedną misie Aurorką i Mustangiem, z tym że zakładam iż na standardowym uzbrojeni to może.okazać się niemożliwe. Przy tak słabym statku misje na sprzątanie raczej będą znacznie bardziej opłacalne i szybciej wykonywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@Vanter masz rację dlatego też jest tam zacytowany fragment. Nie zapominaj, że w pakietach startowych są oprócz Auror i Mustangów również Avengery i Arrowy ;)


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś udostępnił tabelkę z danymi zarobku na handlu niektórymi towarami.
Niestety nie widzę informacji czy idzie sprzedać dany towar na raz czy trzeba siedzieć przy konsoli 2h i sprzedawać po 200 szt.
 

DOCS.GOOGLE.COM

Sheet1 SC Avalon Trade Deals,v0.1.1 Credit to VerseMate for the numbers RED = VISE 1 > The Profit Score is the percentage of the BUY subtracted by the SELL. this is the percentage you make back after selling GOOD DEAL,2 > The Cargo Score takes the SELL price and multiples it by the Profit Scor...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że Versemate  została już zaktualizowana, brakuje nowych Drug Labów ale ArcCorp jest.

WWW.VERSEMATE.COM


 

Widzę że jakimś cudem jeszcze nie ma tu wideo z instrukcją jak trafić do Laba z Neonem to wklejam ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ostatnio Górnictwo. Wypożyczyłem na jeden dzień Prospectora (40 tys UEC) i poleciałem na Cellin. Po około 3 godzinach zarobiłem nieco ponad 30 tys UEC. Statek zwraca się więc po dwóch kursach (lub po jednym jeżeli ma się więcej szczęścia niż ja miałem). Prospectorem kopałem diamenty i złoto (nie znalazłem lepszych skał - to ten element szczęścia) przy zawartości 10-16% w skale. Skaner statku znajdował też kamyczki do kopania ręcznego. Lądowałem wtedy i zbierałem ręcznie. Ostatecznie zarobek rozłożył się mniej więcej fifty-fifty: około 15 tys z ładowni statku i drugie tyle za plecaczek. Urobek sprzedawałem na Olisar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności