Skocz do zawartości
zaraz

wts Aegis Sabre + Star Citizen + Squadron 42

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Nadeszła ta wiekopomna chwila, że się zebrałem w sobie i chcę oddać (za drobną opłatą) w dobre ręce mojego własnego Sabre. Jest to akcja pilotażowa, badam nastroje i zainteresowanie. Jeśli się dogadamy to oczywiście zakończymy finalizacją całej akcji. Jak to wygląda zatem?

Przedmiotem sprzedaży jest jeden z lepszych, dostępnych myśliwców ze stajni Aegis. Sabre chyba wszyscy znają, może się podobać, albo nie ;) Statek jest mało używany, lekko zakużony, oczywiście bezwypadkowy. Nawet w środku nie paliłem. Czasami tylko piłem - boję się latać na trzeźwo. O zaletach pisał nie będę, bo każdy potencjalny chętny wszystko wie. Jedną z zalet nie-oczywistych jest to, że Sabre jest starterem, posiada 1k UEC na start i w zestawie SQUADRON 42. Prawie unikat. A teraz coś o wadach, tak na koniec. Statek posiada tylko 2 miesiące ubezpieczenia. Błędy z młodości, no nic nie poradzę... Jest to  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zapomniałeś o dość ważnej rzeczy, czyli jaki nick jest przypisany do konta 😜

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to można zmienić.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest tak tajne, ze nawet ja nie pamiętałem loginu, musiałem maila odkurzyć zeby w ogóle sie zalogować :D Wszystkie możliwe ustawienia sa do zmiany bo nigdy nie wykorzystałem tych darmowych zmian. No i nie przynależy do żadnej organizacji ;)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto słup? :D


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No niech Ci będzie, mogę być słupem :D Konto jest zarejestrowane na mnie ;)) 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Black Friday i CitConu promocja! 

Oddaje za 150$.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności