Skocz do zawartości
Dako

wts Przepustnica Thrustmaster TWCS THROTTLE PC USB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli posiada ktoś jedynie joystik a chciałbym mieć pełnego HOTAS-a to mam do sprzedania:
Przepustnica Thrustmaster TWCS THROTTLE PC USB
Stan bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O coś dla mnie jednak dwa joysticki Dako od ciebie mi nie leżą i brakuje mi właśnie z prawdziwego zdarzenia Przepustnicy + joystik Thrustmaster praworęczny który już od ciebie mam :)

Czyli reansumując  przepustnica ta jest razem  sprzedawana w zestawie z Joyem T.16000M FCS bo takiego posiadam od Ciebie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak, to jest komplet jaki jest sprzedawany w sklepach. Oczywiście opcja, bo da się to kupić oddzielnie.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CzarnyMax_PL dokładnie tak jak @zaraz napisał.
W komplecie jest coś takiego czyli joy który posiadasz i powyższa przepustnica TWCS.

WWW.THRUSTMASTER.COM

Zestaw T.16000M FCS HOTAS składa się z drążka sterowego T.16000M FCS (Flight Control System) i dźwigni przepustnicy TWCS (Thrustmaster Weapon Control System).
 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako jeśli transakcja była pomiędzy członkami naszej społeczności, to nie zapomnijcie o wystawieniu opinii!


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności