Skocz do zawartości
Killerek

Zaskoczenie tylko hangar i arena commander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

myślałem że jak kupię ten cały pakiet to będę mógł jak Wy pograć w jakąś "betę" a tu hangar i czasem działający A Commander. Statek wylatuje czasem bez broni a to moje startowe nie chce lecieć chociaż zamontowałem silniki i powera. o co tu chodzi??? Pomóżcie pls bo żal mi się kasy robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 40 usd Aurora MR Plus.

statek stoi do wczoraj czasem działał AC. Dzisiaj już nie mogę wybrać czy z ludźmi czy z dronami walczę. wczoraj Aurora nie latała tylko strzelać mogła. Inne normalnie. Dzisiaj zniknął ten podest na hełm. Hełm też:-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pakiet Aurora MR +, nie posiada w sobie dostępu do modułu AC ( Arena Commander ), aktualnie gra jest w wersji alfa i bez dodatkowego zakupu AC Pass, można jedynie podziwiać swój statek w hangarze. To samo będzie dotyczyło innych modułów w wersji alfa ( FPS, Planetside, PU ).

 

Gdy gra osiągnie status beta, ( czyli ten który aktualnie posiadasz w pakiecie ), dodatkowe przepustki staną się zbędne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 

Aktualnie abyś mógł latać we wszystkie tryby rozgrywki AC musisz za 5$ dokupić Arena Commander Pass.

 

 https://robertsspaceindustries.com/pledge/Module-Passes/Arena-Commander


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta access masz, musisz dokupić alpha pass, do którego już dostałeś wyżej linka.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wczoraj latałem na AC... chociaż wydawało mi się dziwne że bez tych 5 usd i czasem bez broni:-) czyli dzisiaj mam to za co zapłaciłem? kiedy będzie beta? opłaca się dopłacać teraz tą 5?

A tak na marginesie to chętnie dołączę do polskiej ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pod hasłem alpha, mamy na myśli Arena Commander Pass.

 

Do kolejnego modułu będzie kolejny Pass - w niedalekiej przyszłości.

Do wczoraj była promocja, która umożliwiała dostęp do AC, bez zakupi Arena Commander Pass.

Aby dziś zagrać musisz już AC Pass kupić.

 

Tak opłaca się   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Potwierdzam 

 

Tak samo jak dołączenie do Ater Dracon  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

:denied:

 

Nie! Nie opłaca się wydawać jakiekolwiek kasy chyba że jest to statek z LTI albo jesteś CitizenoHolikiem

 

W tej chwili gra jest nie grywalna.

 

Jedyne co się opłaca to dołączyć do nas i czekać na beta. (Lub FPS,PU)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grać możesz z Ater Dracon i w inne rzeczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważacie że wydanie 5$ nie jest warte możliwości obserwacji zmian jakie są robione w AC ?

 

No to mamy zupełnie inny system wartości  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Beta pojawi się zapewnię jakiś czas, ale trudno powiedzieć dokładnie kiedy, jedno jest pewne, nie szybko ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożyłem stosowne podanie o przyjęcie w elitarne grono Ater Dracon :-)

Czekam na pozytywne rozpatrzenie. Tylko kiedy będziemy grali???

Mam dosyć biegania po hangarze. Nawet na statku nie widać całego sprzętu który założyłem... np brak 1 laserka. Jakoś czuję się oszukany...

Edytowane przez Killerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

@Killerek, jak masz więcej pytań to zapraszam do nas na TeamSpeak 3.0

 

http://www.teamspeak.com/?page=downloads

 

znajdziesz nas pod adresem 178.217.191.153


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aurorą nie opłaca się wogóle wylatywać z hangaru, dzięki wspaniałej polityce pay-to-win będziesz tylko chłopcem do bicia dla graczy, którzy wydali więcej niż ty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Ja niby mam dostęp do 300i ale nie latam, bo wkurza mnie ten kurewski system lotu, statki jak dla mnie zachowują się jakby były w gęstej zupie a nie próżni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Chodzi ci o to, że statki latają zgodnie z fizyka i są siły bezwładności?

 

A co latania to Aurora nie jest statkiem do walki, a już na pewno nie do walki przeciw innym graczom w hornetach - choć zawsze można sobie polatać w Vandul Swarmie czy to na Dronach czy to z innymi graczami.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centurionix masz poważny problem (pomijając słownictwo). Musisz napisać do Pana Boga i złożyć zażalenie na prawa fizyki. Niestety w próżni one tez obowiązują.

 

Proponuje poczytać na temat inercji ciał i zależności między masa a prędkością. Zatem masz dwa wyjścia zaakceptować realizm gry, albo zmienić ja na inną.   


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra, a nie symulator. Jej głównym zdaniem jest dostarczanie rozrywki, a nie idealne oddanie wszystkich praw fizyki itp. (a co do tego realizmu to mam wątpliwości, jak to jest że jeżeli wyłączę silniki statku w momencie gdy osiągnie swoją maksymalną prędkość to zatrzymuje się niemal od razu? mam wrażenie że to nie powinno tak w próżni działać...). AC w obecnej formie rozrywki tej nie zapewnia (co jest niby zabawnego w strzelaniu do kwadratowego znacznika, na mikriskopijnych mapach których mamy do wyboru tylko dwie? ), zamiast tego oferuje całkiem sporą dawkę frustracji...

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  

SC jest (będzie) space simem, więc wg. mnie jest tu sporo miejsca na symulację...

 

A fizyka się ciągle jeszcze 'piecze' i niektóre rzeczy już działają, a niektóre nie - jak chociażby te zatrzymywanie, którego zaimplementowanego nie ma.

 

To jest alpha, wiec frustracja jest całkiem zrozumiała i normalna na tym etapie produkcji. Męczy cię to? Poczekaj do Final Release, lub choćby Bety.

EDIT: znów quote trzeba było ręcznie poprawiać...

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności