Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jest cisza na forum pozwolę sobie zainicjować nowy temat dotyczący mojej ulubionej firmy w świecie SC oraz ich najnowszego dzieła.

Info od Pana CR

MISC Reliant: Wraz z sukcesem kampanii reklamowej Freelancera firma MISC połączyła siły z RSI oraz Outland Consolidated by stworzyć jednoosobowy statek od którego każdy może rozpocząć swoją przygodę w kosmosie. Icha rozwiązanie tego problemu? Statek startowy z więcej niż jednym siedzeniem… a także asem w rękawie: technologią Xi’An. Podczas gdy Aurora to czysto utylitarna platforma, a Mustang delikatna i zwrotna jednostka do transportu osobistego, Reliant od MISC jest jednostką która ma w sobie najwięcej technologii Xi’An ze wszystkich ich jak dotąd wypuszczonych konstrukcji. Reliant to niesamowicie smukłe linie, dwa osobne miejsca dla załogi, pionowy projekt kadłuba, opływowy kokpit jarzący się od najlepszej dostępnej ksenotechnologii.

 

Oraz najnowsze świeże obrazki prosto ze studia CIG  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Reliant będzie dostępny w sprzedaży koncepcyjnej od razu w dwóch wersjach:

Cywilnej

reliantrobinmk1.jpg

 

oraz

 

Wojskowej

armed_reliant_robin_to_take_on_jeremy_cl

 

 

 

ps.

 

Jak już będą właściwe fotki to wkleję odpowiednie :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i może ja dodam trochę nowych koncept artów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

DanielSimon_CosmicMotors_Galaxion_Car_Sl

 

space-car-etv08112012-jpg_174811.jpg

 

bubble_space_car.jpg?iact=rc&uact=3&dur=

 

 

 

 

Tu także w limitowanej edycji jedno osobowej dla VIP'ów   :devil:

 

post-37120-1189840549.jpg?iact=rc&uact=3

 

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, owned  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ta, tylko ja u Ciebie, jakoś nie mogę się doszukać tych rzekomych alieńskich technologii, a moje arty przynajmniej kosmicznie wyglądają  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mój po "niewielkich przeróbkach" latał i podjął próbę lotu w kosmos  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech CI będzie, you win  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Heh, małe rzeczy najbardziej cieszą ;)  Swoją drogą taki starter, z dwoma siedzeniami w dodatku z widocznym wsparciem obcych technologii to będzie hit sprzedażowy i o ile CIG nie przesadzi z ceną założę się że będzie to jeden z chętniej kupowanych statków nawet przez starych wyjadaczy :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może przesadzić z ceną, bo to starter, czyli jeden z 3 pierwszych statków jakie będą do wyboru.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce, bo jeszcze w tym roku albo na początku przyszłego w sklepie pojawi się drugi starter a wiec Mustang.

Jednak patrząc na wartość pakietu z programu AMD czyli 60$, może się okazać że inne startery będą nieco droższe.

 

No chyba ze cena była tak trochę pod publiczkę lub uznano że to wariant a skoro tak to musi być droższy. Wystarczy zobaczyć jaka jest różnica między np 300i a wariantem wyścigowym 350R !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja z wczorajszego RtV:

MISC Reliant mimo, że według dotychczasowych informacji miał być "tylko" starter ship-em okazuje się, że będzie dostępny w sprzedaży koncepcyjnej z LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Czyżby zapowiadał się kolejny hit sprzedażowy na miarę Heralda w zakresie cena a możliwości CCU ? :tongue:

Co więcej ma pojawić się szybko* zarówno w Hangarze jak i gotowy do lotu.

 

 

 

*pamiętajmy, że definicja słowa "szybko" w CIG jest trochę inna niż dla reszty populacji naszej planety ... ;)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam czy Mustangi sprzedawali z LTI, jesli tak to nie ma niczego w tym dziwnego

szybko dla CIG znaczy 2 - 3 miechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Mustangi nigdy nie były w LTI, wcześniej dotyczyło to Aurory ale należy pamiętać, że były inne czasy i początki SC.

Miło ze strony CIG, że odnawia tą "świecką tradycję" ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Tym bardziej, że szybkie ich pojawienie się w AC będzie umożliwiało szybkie CCU (nie tak jak w Heraldzie) a cena imho powinna oscylować pomiędzy ceną Mustang Delta a ceną Heralda.

 

ps.

Inna sprawa, że być może dzięki temu CIG wprowadza zasadę "LTI dostępne dla Wszystkich" i zaczyna ograniczać jego wyjątkowość w świecie SC ...    Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Mimo wszystko, jest to statek startowy - osobiście spodziewałbym się ceny poniżej Delty.

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawowy wariant startera zawsze ma te sama cene jak pozostale startery - statki sa wymienne za astronomiczna kwote 0 USD + VAT
jako ze concept sale z LTI to zrozumiem jakies +5 lub +10 ale nie wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę aby było tak samo jak za pozostałe startery   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Imho trudno go porównać do pozostałych jednostek czyli Mustanga i Aurory.

 

Zresztą CR bardzo ładnie to opowiada (nie będę cytował) tutaj:

http://star-citizen.com.pl/2014/11/29/list-od-chrisa-robertsa-62-i-63-miliony-dolarow/

 

Czyli:

Po pierwsze MISC Reliant ma być 2 osobowy a do budowy została użyta  technologia Xi’An (to tylko powoduje, że lekko licząc "+milion do zajebistości" :devil: )

Po drugie w świecie SC szaleje inflacja (przykład ostatnio imho wydumana cena Vanguarda)

 

To dwie rzeczy spowodują, że będzie w podstawowym wariancie droższy niż te 35 USD bez Vat, a za LTI dopłacimy jeszcze ekstra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w Aurorze dwie osoby mogą lecieć - jedna w fotelu pilota, druga w łóżku. Tak samo w takim Mustangu Beta, to lecieć mogą i 3 osoby. 

 

Póki, co nie liczyłbym na za wiele w kwestii technologi Xi'an - pamiętajmy, iż w teorii Freelancer też ją ma.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta technologia ani ziębi ani grzeje a w mojej wypowiedzi chodziło mi bardziej o ekscytację tym faktem Pana CR  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Sam Reliant jest mi potrzebny tylko do ewentualnej wizyty w hucie i przetopienia go na coś ciekawszego.

A informacja, że ma być szybko dostępny zarówno w Hangarze jak i w AC czyni go o wiele ciekawszą propozycją niż posiadane paskudne Heraldy ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci starter to raczej ukłon w stronę wyboru, ludzie lubią go mieć i na pewno więcej ludzi zainteresuje się zakupem jeśli znajdzie coś przyjemnego dla oka i racjonalnego w najniższej możliwej cenie. Zobaczcie jak dużo osób skłoniło się do SC za pośrednictwem Mustana Omega, nowy ekskluzywny i tani  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Co to obcej technologii to chyba zgodzę się z kolegą Vim, pewnie jej obecność będzie tylko w opisie statku, choć z drugiej strony jeden mały alieński akcent mógłby spowodować że i ja go zakupię :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

We wczorajszym RtV padło stwierdzenie, że szybciej niż nam się wydaje CIG ogłosi datę sprzedaży Relianta (może w ciągu miesiąca?)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności