Skocz do zawartości
Dako

"A ja żem powiedziała" a ja nie mogłem przestać się śmiać słuchając audiobooka autorki tzn. Nosowskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ trafił na mój telefon po wczorajszym odsłuchaniu reszty książek uniwersum Metro (jakże dołująca lektura o manipulacji Społeczeństwem - coś jak u Nas dzisiaj w Polsce 2016-2019) audiobook w/w Pani więc coś  pozytywnego dla Każdego:

Polecam pozycję w/w Pani Nosowskiej "A ja żem powiedziała"
Przyznam, że dawno nie śmiałem się tak dużo i tak często jak w ramach słuchania tego audiobooka (naprawdę polecam to odsłuchać w wersji czytanej przez Panią Kasię)
Polecam każdej kobiecie oraz facetowi ...
Do poczytania o kobiecych orgazmach, rozterkach z odchudzaniem, postrzeganiem szeroko rozumianej płci przeciwnej, idiotycznej otaczającej nas rzeczywistości, po odsłuchaniu książki będziecie 1-2 stopnie od Angeliny Jolie  i Brada Pitta oraz tym podobne idiotyzmy ...
Imho naprawdę w wersji czytanej przez autorkę warto

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to muszę posłuchać, dzięki.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mimo co wyżej napisałem wbrew pozorom naprawdę bardzo mądra książka choć zajefajnie napisana ... ;)

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to jedno drugie wyklucza? :) będę szukał ;) 


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności