Skocz do zawartości
Nebthtet

Muzyka w serialach

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś ulubione serialowe ścieżki dźwiękowe?

Ja mogę polecić pod tym względem:

  • The Blacklist 
  • Lucifer (co więcej Ellis naprawdę fajnie tam śpiewa w paru odcinkach :))
  • Tin Star (jak ktoś nie widział to nadrobić, Tim Roth jak zawsze jest EPICKI)
  • Counterpart (kolejny z niedocenianych a bardzo doszlifowanych seriali)
  • Umbrella Academy

I rzecz jasna intro do Stacji Berlin. Ale David Bowie sam w sobie jest bezkonkurencyjny więc...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Mamy pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej - pracuje przy niej szwedzki zespół punkrockowy Refused. Niestety zapowiada się na to, że Keanu mimo iż IRL też muzykuje w grze nie będzie mieć okazji pokazać swoich umiejętności.
       
    • Przez Nebthtet
      Wywiad z Pedro Macedo Camacho nagrany w sierpniu 2017 i po przebojach technicznych udostępniony użytkownikom przez użytkownika Pulsar42.
      Źródło
    • Przez Nebthtet
      Wsiąkło gdzieś wątek z różnorakimi teledyskami / fajną muzą (tzn. nie wsiąkło tak na amen, tylko za cholerę nie pamiętam nazwy i ewidentnie był słabo otagowany, bo nie znalazłam). A skoro tak, to warto na nowo temat zagaić, bo przecież jakiejś muzyki każdy słucha. 
      Tu możecie się dzielić taką, którą lubicie, z jakichś względów uznajecie za interesującą i tak dalej. Jeśli coś, co ktoś wrzucił nie podoba wam się, to nie wieszamy psów, bo  będzie mieć nadprogramowy posiłeczek. Wrzucajcie linki do YT, a jeśli są też na Spotify to takie również - łatwiej będzie fajne rzeczy dodawać do playlisty.
      To rzecz jasna ja zacznę - ten klip wpadł mi w oko na feedzie fb jednego ze znajomych i myślę że naprawdę jest wart uwagi.
      Jest też na Spotify:
      Jeśli ktoś znajdzie stary, to niech wrzuci w poście link do niego - połączę je lub nadmiarowy się zamknie.
    • Przez Nebthtet
      Cóż, Netflix właśnie ubił ostatnie dwa marvelowskie seriale. Nie jest to jakieś zaskoczenie, ale... Cholernie szkoda. Bo ich rodzime produkcje jakoś nie dorastają do poziomu tego, co robili z postaciami Marvela. Co więcej, anulacje nie były inicjatywą Disneya / Marvela tylko Netflixa.
      Netflix Has Cancelled 'The Punisher' And 'Jessica Jones,' Completing Its Marvel Extermination
      WWW.FORBES.COM Netflix has already cancelled Iron Fist, Luke Cage and Daredevil, and now has axed The Punisher, shortly after its second season, and Jessica Jones, shortly before its third season, which will still air despite this news. Na pewno jest to zakończenie jakiegoś okresu w telewizji. Ciekawe, co przyniesie przyszłość i czy Disney zdecyduje się na kontynuację któregoś z seriali z obsadą jaka tak świetnie dawała sobię radę na netfliksowych "deskach".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności