Skocz do zawartości
Nebthtet

seriale Serialoversum Marvela na Netfliksie - to już koniec...

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, Netflix właśnie ubił ostatnie dwa marvelowskie seriale. Nie jest to jakieś zaskoczenie, ale... Cholernie szkoda. Bo ich rodzime produkcje jakoś nie dorastają do poziomu tego, co robili z postaciami Marvela. Co więcej, anulacje nie były inicjatywą Disneya / Marvela tylko Netflixa.

WWW.FORBES.COM

Netflix has already cancelled Iron Fist, Luke Cage and Daredevil, and now has axed The Punisher, shortly after its second season, and Jessica Jones, shortly before its third season, which will still air despite this news.

Na pewno jest to zakończenie jakiegoś okresu w telewizji. Ciekawe, co przyniesie przyszłość i czy Disney zdecyduje się na kontynuację któregoś z seriali z obsadą jaka tak świetnie dawała sobię radę na netfliksowych "deskach".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się pożegnam z abonamentem. 


argetlan.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No póki co mimo prób godnych następców jeszcze nie mają.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Punisher naprawdę był zacny. Szczerze zaskoczony byłem poziomem tego serialu, nie mówiąc już o obsadzie, która mimo moich potężnych wątpliwości zasadniczo dała radę. Co prawda Castle nie wygląda jak komiksowy Castle, ale to nawet chyba lepiej.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopując (choć też o superbohaterach) calkiem fajnie oglądało mi się nie marvelowski serial "The Umbrella Academy"

WWW.IMDB.COM

Created by Jeremy Slater. With Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman. A disbanded group of superheroes reunites after their adoptive father, who trained them to save the world, dies.

ps.
A już totalnie offtopując polecam serial "Russian Doll"

WWW.IMDB.COM

Created by Leslye Headland, Natasha Lyonne, Amy Poehler. With Natasha Lyonne, Charlie Barnett, Greta Lee, Elizabeth Ashley. A cynical young woman in New York City keeps dying and returning to the party that's being thrown in her honor on that same evening. She tries to find a way out of this strange time loop.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella zła nie była, ale mi tyłka nie urwała. Lecz czasu poświęconego nie uważam za stracony, a chyba o to w tym chodzi :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez MUHIx
      Witam serdecznie. Jako że dużo oglądam i do nie dawna miałem możliwość  korzystania z servisu Netflix  bardzo się przyzwyczaiłem do tej opcji mam zapytanie. Czy ma ktoś możne wolny slot na koncie by podzielić się kontem? Jestem na Discordzie cały czas chyba ze spie wiec można porozmawiać gdyby znalazła się dobra duszyczka   z chęcią pomocy . Pozdrawiam Dariusz
    • Przez Nebthtet
      Macie jakieś ulubione serialowe ścieżki dźwiękowe?
      Ja mogę polecić pod tym względem:
      The Blacklist  Lucifer (co więcej Ellis naprawdę fajnie tam śpiewa w paru odcinkach :)) Tin Star (jak ktoś nie widział to nadrobić, Tim Roth jak zawsze jest EPICKI) Counterpart (kolejny z niedocenianych a bardzo doszlifowanych seriali) Umbrella Academy I rzecz jasna intro do Stacji Berlin. Ale David Bowie sam w sobie jest bezkonkurencyjny więc...
    • Przez Nebthtet
      Jeśli moglibyście mieć jeden, dowolny statek kosmiczny (fikcyjny lub realny, z gry, filmu, książki, serialu...) jaki wybralibyście i dlaczego? Napiszcie  - jestem ciekawa efektów.
      Wklejanie do posta ilustracji poglądowej z wymarzoną krypą zalecane.
    • Przez Nebthtet
      Nowy film Netfliksa z Willem Smithem. Gliniarze, wróżki, elfy i orkowie. Może być naprawdę fajne. Premiera już 22 grudnia.
       
       
    • Przez Nebthtet
      Zapewne wielu z was kojarzy serial Black Mirror - dostępną na Netfliksie serię epizodów S-F. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze się z nią zapoznać, to polecam nadrobienie tego błędu.
       
      Niedawno rozpoczęta kampania reklamowa czwartego sezonu Black Mirror zaowocowała trailerem, a nowy sezon serialu zostanie udostępniony już 29/12/2017.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności