Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez MUHIx
      Witam serdecznie. Jako że dużo oglądam i do nie dawna miałem możliwość  korzystania z servisu Netflix  bardzo się przyzwyczaiłem do tej opcji mam zapytanie. Czy ma ktoś możne wolny slot na koncie by podzielić się kontem? Jestem na Discordzie cały czas chyba ze spie wiec można porozmawiać gdyby znalazła się dobra duszyczka   z chęcią pomocy . Pozdrawiam Dariusz
    • Przez Nebthtet
      Macie jakieś ulubione serialowe ścieżki dźwiękowe?
      Ja mogę polecić pod tym względem:
      The Blacklist  Lucifer (co więcej Ellis naprawdę fajnie tam śpiewa w paru odcinkach :)) Tin Star (jak ktoś nie widział to nadrobić, Tim Roth jak zawsze jest EPICKI) Counterpart (kolejny z niedocenianych a bardzo doszlifowanych seriali) Umbrella Academy I rzecz jasna intro do Stacji Berlin. Ale David Bowie sam w sobie jest bezkonkurencyjny więc...
    • Przez Nebthtet
      Jeśli moglibyście mieć jeden, dowolny statek kosmiczny (fikcyjny lub realny, z gry, filmu, książki, serialu...) jaki wybralibyście i dlaczego? Napiszcie  - jestem ciekawa efektów.
      Wklejanie do posta ilustracji poglądowej z wymarzoną krypą zalecane.
    • Przez Nebthtet
      Nowy film Netfliksa z Willem Smithem. Gliniarze, wróżki, elfy i orkowie. Może być naprawdę fajne. Premiera już 22 grudnia.
       
       
    • Przez Nebthtet
      Zapewne wielu z was kojarzy serial Black Mirror - dostępną na Netfliksie serię epizodów S-F. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze się z nią zapoznać, to polecam nadrobienie tego błędu.
       
      Niedawno rozpoczęta kampania reklamowa czwartego sezonu Black Mirror zaowocowała trailerem, a nowy sezon serialu zostanie udostępniony już 29/12/2017.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności