Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam czarnego Noxa z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

bgVVTCx.png

image.png.1b278d82bb9db045186593d437272419.png

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Jak w temacie - mam do sprzedania 8 voucherów. Są ważne do 19/07/2019 w dowolnym kinie sieci. Cena za sztukę 15 PLN. Odbiór osobisty w Warszawie lub mogę wysłać listem poleconym na koszt kupującego.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /uploads/monthly_2019_06/voucher.jpg.a505b1a0f1af42f050a79fc3acc06feb.jpg" src="/applications/core/interface/js/spacer.png">

• Przez Maciejozaman
      Sprzedam konsolę PlayStation 4 Pro 1TB, a do tego grę God of War. Konsola używana, w stanie idealnym. Posiadam oryginalne pudełko, kable, kontroler i książeczki.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez grvchA
      Witam, 
      przedmiotem sprzedaży jest konto zawierające poniższe statki plus malutki bonus jak "Crusader Mercury Nightrunner Skin". Melt value zestawu to 415USD (heartseeker 195$ + corsair ze starcitizenem 220$ ),  moja cena to 400USD. 
      Origin baseline X1  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2019_04/heartseeker.png.3df12c8981bd4968fb3807366d3a7306.png" src="/applications/core/interface/js/spacer.png" />
      Pozdrawiam 😃
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności