Skocz do zawartości
Dako

Aegis Javelin Class Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w przyszłym tygodniu będziemy mieli niepowtarzalną okazję obserwować ( chyba, że ktoś z Naszego forum ma zamiar uczestniczyć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  ) operację zakupu limitowanego statku Javelin Class Destroyer.

Gracze w sprzedaży będą mogli zakupić jedynie 200 szt w 4 transzach po 50 szt w cenie 2500 USD od sztuki :devil:

Ciekawe ile dotychczasowych właścicieli Idrisa będzie swoje topić?

Może te przetopione pojawią się ponownie w sprzedaży ?

Parametry nie są jeszcze podane podobno znana jest tylko długość wynosząca 350 m

 

Kilka obrazków na dobry początek

 

8jVOiXn.jpg

 

 

 

f5k49Yn.jpg

 

JkGBsD7.png

 

ys7awHd.png

 

xNv2Xvi.jpg

 

Więcej obrazków tutaj:

http://imgur.com/a/pBBfF

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dako powiem jest MOC! Poza kwotą widzę jeden podstawowy problem. Załoga i całodobowa kontrola nad statkiem. Niestety musielibyśmy być syndykatem wielonarodowym z ludźmi z rożnych stref czasowych.

 

Ale powiem chciałbym coś takiego mieć w syndykacie.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym chciał go spotkać gdy będę leciał swoim Retaliatorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazz masz rację kto by chciał wstawać w nocy w przypadku gdyby "wredne Citizeny" z jakiegoś Syndykatu z USA zapragnęły go Nam zająć abordażem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Tak samo uważam, że fajnie byłoby go mieć ale takie bydle u Nas to imho więcej problemów niż pożytku (oprócz reputacji w świecie).

 

Hasło na dziś:

 

Członkowie Syndykatu !!!!

Baaaaaaaaaaaaczność !!!

Do kolektury Loto maaaaaaaaaarsz !!!

Pierwszy który wygrywa te miliony kupuje Nam w piątek Javelina.

Spooooooocznij.

Odmaszerować w celu wykonania zadania.

:devil:

 

ps.

Nie mogłem się powstrzymać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby znalazło się 10 osób gotowych wyłożyć 1/10 to jestem pierwszy do tej 10siątki. Pozostaje problem załogi. 


 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Powiem tobie Dmger, że też się zastanawiałem jak by wyglądało spotkanie tej bestii z dwoma Retaliatorami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Załoga to te 10 osób, w razie czego też w to wchodzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba pamiętać, że te Javeliny są sprzedawane właściwie bez osprzętu. Wg RSI wyposażenie tych statków to będzie pierwsze wyzwanie dla Organizacji, które go zakupią  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro będą bez osprzętu, to musi być hangar do nich. Bezbronna łajba nie będzie stała samopas w przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Słuszna uwaga.

 

Poza tym powiedzmy sobie szczerze. ta jednostka musi latać albo w osłonie Bulldogów, albo być elementem grupy uderzeniowej w której skład wchodzi Idris. 

 

Cztery Retaliatory uzbrojone po zęby zrobiły by mielonkę z tego giganta jeżeli nie miał by mobilnej osłony. 

 

Niemniej podtrzymuje propozycję  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan CR o Javelin Class Destroyer (przepraszam ale nie mam czasu całości tłumaczyć może ktoś inny to zrobi)

Krótko:

  • potwierdzona długość 350 m (Idris ma 238,5 m czyli Javelin to obrazowo 6 x Connie lub 11 Freelnacerów ustawionych jeden za drugim  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">)
  • większe i mocniejsze uzbrojenie niż Idris (w piątek się dowiemy)
  • tak jak Idris wiele możliwości konfiguracji
  • wymaga dużej załogi do uruchomienia (przypominam, że Idris potrzebuje 10 osobowej załogi )
  • (oczywiście będzie miał LTI - wszystko ze sklepu co kosztuje od 1000 USD ma LTI obligatoryjnie pomijam kwestie sprzedaży koncepcyjnej)
  • będą jakieś dodatkowe scenariusze ( PvP, PvNPC )związane z posiadaniem Javelina
  • nie będzie możliwości zakupu za UEC w PU gry, prawdopodobnie będzie możliwość zdobycia go w grze jako nagrodę za jakiś spektakularny wyczyn sukces wydarzenie itp itd
  • liczba Javelin class Destroyer w PU będzie ograniczona.

w nawiasach moje dopiski

 

więcej w link-u

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/3909097/#Comment_3909097

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie będzie można go budować, cały wszechświat będzie miał ino 200 szt ??? 

Wygląda na to że zobaczyć go będzie trudno, chyba jednak trzeba kupić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczta za post pod posten.

Proponuje ankietę zrobić kto ile może dać.

50,100,200,300,500, więcej.

Czujecie jaki byśmy mieli prestiż w galaktyce? A jaki respekt wśród innych organizacji  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będziesz pełnił dyżury na nim nad ranem pomiędzy godziną 2.00-5.00?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Bo nigdzie go nie schowasz.

Gdy my będziemy smacznie spać organizacje z USA będą Nam radośnie dokonywać na nim operacji abordażu lub testować jako duża tarczę strzelecką :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z abordażem/tarczą strzelniczą może być jeden problem: jeśli będzie dryfować w jakimś ucywilizowanym układzie, w pobliżu planety, to raczej nikt się na niego nie rzuci, za duże kary by płacili?


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może stać koło Terry, gdzie będzie głównie tętniło życie. Patrole marynarki i policji z UEE, jako RP będą miały za zadanie zapobiegać aktom agresji i wandalizmu.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tak tylko wtedy posiadanie go trochę traci na znaczeniu, no chyba że to taki pokaz siły  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak rozwiążą problem z interfejsem i obsługą takiego kolosa. Fajnie by było by zrobili coś na wzór FTL. Np podczas obrony gdy ktoś dokona abordażu można by zablokować drzwi, wyłączyć grawitacje w poszczególnych sektorach statku itp. Może jakieś wieżyczki wewnątrz sterowane z mostka, albo czy szturmując można będzie  sabotować statek poprzez zniszczenie czegoś w maszynowni co skutkowało by  obniżeniem mocy. Na statku zwykłe oświetlenie zamieniło by się na czerwone sygnalizując przejście na zasilanie awaryjne, ech rozmarzyłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus osoba która będzie go miała na stanie. Będzie przesuwać magiczny suwak pvp----pve na maksa w stronę pve by ja najmniej spotykać graczy. Czy jak to tam ma działać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No i powstaje pytanie, kto go będzie miał na stanie ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaufana osoba  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

PS już wiek kto. Tommy Rich  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> wiem gdzie mieszkasz więc jak coś to będzie wizyta bractwa smoków  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Lord Vader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Heh powiem Ci coś w zaufaniu ja też wiem gdzie Ty mieszkasz :P

Więc w razie czego będzie rewanż ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy, jeśli trafię na Obornicką na kurs, na bank się odezwę. Trza by coś wypić :P

 

A żeby nie było OT, Tommy będzie go miał na stanie :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzgledmie zaufane osoby to te swiry ktore praktyczne codziennie sa na TSie ;p
osobiscie jestem przeciwny kupowaniu takiej jedonstki przez ohr ktory praktycznie jest w jednej strefie czasowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności