Skocz do zawartości
Nebthtet

Squadron 42 - kwestia trybu offline.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na oficjalnym forum pojawiła się informacja od developerów, że Squadron 42 będzie grywalny offline.

I wcale a wcale nie ma to związku z informacją o tym, że uważany przez wielu za konkurencję dla SC Elite takowego jednak mieć nie będzie (czego mi tam osobiście jakoś nie brakuje).

Post o którym mowa

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2019_01/post-1-0-46623900-1416352189.jpg.0d5be589b2c82de1587d322b50276e4a.jpg" data-ratio="51.24">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ty nie żyjesz w kraju trzeciego świata, gdzie kilku oligarchów zmonopolizowało rynek, oferując klientom tylko kiepskie łącza za ogromną cenę. Postaraj się zrozumieć Amerykanów. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w centralnej części USA to faktycznie problem i tam nieraz jest net na kartki. Ale tam, gdzie jest cywilizacja (wybrzeża) to problemów raczej nie ma  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

No ale i tak mają przesrane z Warner Cable i tymi pieprzonymi monopolistami chcącymi doić kasę za szybsze pasmo w necie.

 

Tak w sumie to guzik mnie to obchodzi, jak ich guzik obchodzą nasze problemy :P

 

A bycie online dostarcza takim tytułom aspekt nieprzewidywalności, w końcu nie da się w 100% przewidzieć co gracze napsują.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,ja mam time warner cable ultimate net (czyli najszybszy) ,zrobilem updatate ostatnio i o "dziwo" cena mi nie wzrosla place miesiecznie rownowartosc mojej godzinowej stawki

tak jak poprzednio,

wiec to nie calkiem prawda ze nas tu zdzieraja ,net tutaj ,na calym obszarze us to normalna sprawa i jest dostepny tak jak zwykly telefon ,zaden luksus

w 99% chodzi na fiberoptic

a jak nie masz dostepu do kabla mozesz go miec z satelitki i tez chodzi dobrze

Edytowane przez Blackjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwiłem tą informacją, generalnie SQ42, to będzie typowa gra single player, całkowite uzależnianie jej od internetu pozbawiło by zabawy tych graczy, którzy z jakiś powodów nie mają dostępu do sieci ( choćby chwilowo ).

 

Jak rozumiem będzie to w jakiś sposób odseparowane od świata online ?

Mam nadzieje również,  że jeśli będzie możliwość grania w SQ42 zarówno on jak i off line, to będzie to odpowiednio rozróżniane.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

http://steamcommunity.com/app/241930/discussions/0/613937942999000790/?tscn=1412413663#c613937942999061460

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za czasow Wingman's Hangar Rob odpowiedzial ze SQ42 jest planowany jako offline lub online

online daje mozliwosc ze jakis kolega ci sie wbije do gry i pomoze w mosji, dodatkowo jesli przejdziemy w trybie online do PU dostaniemy pewne subtelne i drobne bonusy (bez ktorych da sie przezyc) w porownaniu z gra offline only

Dla mnie nic nowego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_dry.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, możliwość gry offline, oczywiście w SQ42 to raczej plus niż minus  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To nie  kwestia czy to jest coś nowego, czy nie. Frontier pisał, że będzie tryb offline a później nagle puf i nie ma. Tu od razu potwierdzają że miał być i dalej jest tak, że ma być.

Oczywiście to tak naprawdę nic nie znaczy, bo do premiery może się pięć razy sytuacja zmienić.

Tak jak już wspominałam - dla mnie to nie problem, a będę grać w obie pozycje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pamiętam że dawno temu było mówione ze SQ 42 będzie offline, dla mnie wersja że będzie online jest nowością - o ile będzie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie koniecznie zgodne z tematem ale dotyczy SQ42

Otóż w związku z informacjami podanymi przez Pana CR w ostatnim "10 for ... " odczuwam pewien dyskomfort  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

Niestety nasze pakiety startowe które zawierają tzw. "wartość dodaną" czyli mapy, dostęp do PU, Alfy/Bety itp nie dają nam chyba w pełni tego co nam się wydaje.

Chodzi dokładnie o SQ42 bo okazało się, że nie dostaniemy 4 części ale tylko jedną tą która ukaże się w tym roku pozostałe wszyscy którzy nie wsparli SC do poziomu 6 mln USD będą musieli sobie dokupić.

CIG ogólnie tłumaczy to tym, że pozostałe części to zupełnie inne gry i zupełnie inne historie (coś jak seria Wing Commander 1/2/3/4) a druga część solo np. nosi tytuł "Behind enemy lines".

Odkąd pamiętam SQ42 miał być w czterech częściach każda po ok 10h rozgrywki czyli łącznie (chyba 50 misji)  40 h zabawy solo.

Jednak będzie inaczej :wallbash:

Może się czepiam ale imho warto aby CIG swoje pakiety opisywał np tak jak na tym obrazku

 

qjKopf8.png

 

ps.

Życzliwych Kolegów  :tongue:  gotowych spieszyć z pomocą uprzejmie informuję, że maść na ból du... już zakupiłem bo czuję się trochę wyd... przez CIG ... :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie i trochę ludzi na reddit-cie i ogólnym forum też  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/4792199/#Comment_4792199

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/4785275/#Comment_4785275

Z czego rozumiem wypowiedzi devów na forum ten episode 1, to ma być samo w sobie 20 godzin rozgrywki(bez misji pobocznych) lub 50 jeśli się robi wszystkie misje poboczne.

 

Jeśli tak, to wygląda, to osobiście nie mam żadnych problemów, z tą sytuacją.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vim jest dokładnie tak jak mówisz. Zresztą temat był już wałkowany jakiś rok temu, że następne epizody SQ42 będą dostępne jako osobny content. Z tego co wiem otwartą kwestia pozostaje tylko koszt dodatkowych epizodów. Z nie potwierdzonych informacji wynika, że mają kosztować ok 10 -15 dolarów. 

 

Ale to spekulacje i jaka będzie cena za pozostałe epizody nikt nic oficjalnie nie powiedział ani nie napisał. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy epizod SQ42 będzie fajny, a rozgrywka naprawdę wciągająca i trwająca przynajmniej te 20 godzin, to nie będę miał problemu z zakupem kolejnych nawet za 20 dolarów, bo to jak słusznie zostało zauważone będzie coś w rodzaju kolejnych części  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Natomiast do tego momentu nie zdawałem sobie z tego sprawę i mimo wszystko powiało to trochę zawodem, zawsze myślałem o SQ42 jako grze fabularnej solo istnym prologu dla świata MMO, a nie całkowicie osobnym tworem, mającym dodatkowe chaptery itd.. no nie można mieć wszystkiego, choć przyznam że by się chciało :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo kiedy o tym przeczytałem za pierwszym razem to także poczułem się zawiedziony. Przede wszystkim tym że CIG poszedł torem wszystkich innych developerów i dodatki do podstawowej wersji gry są płatne. 

 

Nie mniej nie zrobił nic o co można mieć pretensję, nie obiecywał dodatkowego contentu za darmo... niestety po prostu w tej materii wyrównał do wszystkich innych developerów i wydawców.   


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeżeli chodzi ci o treść fabularną to: tak, ma mieć. Wszystkie wydarzenia z SQ42 będą częścią LORE uniwersum.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeśli wsparłeś projekt zanim osiągnął 6 mln USD to masz wszystkie części (nieważne jak się nazywają) kampanii offline gratis jeśli nie to będziesz miał możliwość dalszego wsparcia projektu (poprzez kupno kolejnych) * ...

 

* I mnie osobiście irytuje ta technika niedomówień realizowana przez CIG  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Wystarczy zaznaczyć i opisać o co w tym chodzi a nie odwoływać się do zapisu z roku 2013 o którym każda osoba (po tym czasie) zaczynająca przygodę z SC nie musi wiedzieć ... 

Ja po prostu nie akceptuję takich zagrywek :confused:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz Dako taka informacja była już dawno temu, będzie ponad rok a może nawet 2 lata. 

 

Tak swoją drogą to stosujesz podwójne standardy. Kiedy Frontier ogłosił na dwa tygodnie przed ukazaniem się Elita, że obiecanego na kickstarterze trybu offline nigdy nie będzie to nie grzmiałeś świętym oburzeniem. A nawet usprawiedliwiałeś tą decyzję.

 

W przeciwieństwie do Frontiera, CIG dostarczy content (mam nadzieję) tak jak obiecał i tak jak informował kiedy zapadła decyzja o produkcji dalszych części SQ42. Każdy kto będzie chciał bawić się dalej trybem offline a nie wsparł projektu przed progiem 6 mln $ może dokupić DLC z dodatkowymi misjami do SQ42 (ci co wsparli projekt w odpowiednim momencie otrzymają wszystkie DLC za darmo).  

 

Jaka w tym jest polityka nie domówień? Otrzymujesz podstawową wersję gry tak jak masz obiecane i tak jak (niestety) zwykle płacisz za dodatki.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Przyjmuję Twoją argumentację  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Ostatnio w kwestii SC marudzę trochę (a może zawsze tak było? :tongue:) ...

W końcu to tylko gra ;)

 

ps.

Na swoją obronę dodam tylko fakt, że było trochę konsternacji w tej kwestii na reddit-cie ... :devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To chyba akurat, kwestia, iż nie zaktualizowali wszystkich pakietów jeszcze - np. mój pakiet Freelancer+ też to ma, a ja zostałem backerem w listopadzie.

 

Ponadto, ci co wsparli projekt, nie będą mieli darmowych wszystkich 3 części - darmową będą mieli drugą grę, "Behind enemy line". Za trzecią zapłacą tak jak wszyscy.

 

EDIT: Dlaczego ja nie mam do końca nic przeciwko tym działaniom?

Może jestem naiwniakiem, ale wieże w zapewnienia CIG iż Episode 2 i 3 to są całe oddzielne gry - iż nie odjęli nic od Episode 1, by je stworzyć. I prawdę mówiąc, z czegoś będą musieli te serwery po otwarciu gry utrzymywać Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności