Skocz do zawartości
Yadovid

wts SPRZEDAM: karta AMD Never Settle: Space Edition Gold Rewards

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam jak w temacie, zawiera jak zapewne wszystkim wiadomo statek Mustang Omega w kolorach AMD.

https://robertsspaceindustries.com/promotions/amdmovr

Reszta gier: https://www.amd4u.com/radeonrewards/

 

Cena: 200 zł

 

Kartę mogę wysłać w kopercie, mogę zdrapać zdrapkę i wysłać sam kod, skan, można sobie samemu odebrać w Zamościu, jak tam kto uważa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Nebthtet
Proszę o zaznaczanie "użyj pierwszego tagu jako prefiksu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rozważyć cenę, 200 PLN to za dużo zważywszy na to, że żadnej z opcji nie można wybrać dwa razy, a poza Star Citizenem i Alien Isolation niewiele jest do wyboru w tej ofercie. Na allegro w tej cenie też klucze się nie sprzedają.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w tej cenie ciężko będzie Ci sprzedać, może się ktoś skusi ale na serwisach aukcyjnych można dorwać kod nawet poniżej 100 zł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Tak więc poszedł bym za radą Nebthtet, jeśli kod ma znaleźć swojego nabywcę.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to te kody na Mustanga chodzą w okolicach ~80zł/28$, Aliens jest w podobnej cenie no i do tego jest jeszcze jakaś trzecia gra...

Powiedzmy, że na razie zejdę do 160zł, bo jak mam sprzedać to za 100zł to chyba już wolałbym sobie je zostawić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No wiesz Yadovid, ty jesteś sprzedającym, więc masz prawo dyktować warunki ;)

Swoją drogą jak nie sprzedasz to zagrasz z nami w Star Citizena, z naszego punktu widzenia ta opcja jest także bardzo przyjemna :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności