Skocz do zawartości
Dako

Reverse the Verse - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Dopisek mój  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Na prezentacji pokazali film startowy do AC ten http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/740-bafta-210115/#entry15613 i tego dotyczyły moje spekulacje.

Info o specjalnym miejscu w Hangarze mi umknęło, dzięki za wyjaśnienie.

Chodź z drugiej strony padła informacja, że na kolejne pomieszczenia jeszcze poczekamy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Może "pokój do AC" będzie tu wyjątkiem ?

 

ps.

Aż "strach się bać" coś napisać dodatkowo od siebie bo Społeczność tak czujna, że żadna herezja nie przejdzie :tongue:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że coś zrobią z loadingami, bo nawet na SSD trwają DŁUGO.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Neb, nie narzekaj  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Ja mam słabego kompa i żeby zobaczyć Hangar to muszę z 10 minut poczekać, a załadowanie jakiegokolwiek trybu rozgrywki kolejne 10 :P

A dołączenie do Battle Royal kończy się informacją że przegrałem :P Raz udało mi się dołączyć do CtC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Zostaje mi VS, Racing i FF  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A w ostatnim RtV 31 mówili, że CIG nie potrzebuje pieniędzy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już teraz, za opłatą jedynie 20$  za N4-160f Turret można mieć namiastkę supa Hornet w każdym innym hornecie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wiem, mam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo o zmianach w sposobie dostępu do  Arena Commander: będziemy używać Sim Pod-a czyli coś takiego pewnie będzie stało w Hangarze (grafika z PAX-a):

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reverse the Verse - nr 32

Skrót informacji przy porannej kawie:

  • RSI Orion będzie następnym koncepcyjnym statkiem w sprzedaży. CR miał wiele komentarzy na jego temat i wysłał te uwagi do autora projektu dlatego nie ma jeszcze konkretnej daty.
  • po Orionie będzie Hull lub Vanguard (aka Buldog)
  • koncepcja serii Hull zostanie wydana jako całość czyli do zakupu będą równocześnie obrazki koncepcyjne Hull A, B, C i może D (każdy będzie mógł sobie wybrać wersję jaka mu się podoba). I w efekcie na sprzedaż jeszcze trochę poczekamy.
  • prace koncepcyjne nad Vanguard (dawny Buldog) i Starliner
  • Avenger w trakcie zmian - chodzi głównie o modułowość statku i nowy model uszkodzeń
  • Gladius pojawi się z nowym modelem uszkodzeń
  • Carrack ma pojawić się w hangarze do końca roku.
  • Xi-Scout jeszcze trochę na niego poczekamy (brak daty wydania)
  • Reclaimer brak aktualizacji będzie dopiero po AC 2.0
  • Starfarer prawie gotowy do statusu Hangar Reday
  • Banu MM brak aktualizacji
  • Retaliator rozpoczęły się prace nad animacjami do niego
  • łóżko w RSI Aurora może zostać zastąpione przez dodatkową ładownię lub moduł naukowo-badawczy
  • Drake Herald czeka na projekt techniczny
  • F42 mocno pracuje nad Benaglem i Pegasusem

 

  • od 06.02.15 powinny pojawić się skiny do statków, na początek będzie to dotyczyło RSI Aurory
  • Voyager Direct - w następnym tygodniu nowa dodatkowa oferta, planują dodawać do sklepu minimum 20 pozycji miesięcznie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">
  • RSI ma jeszcze 128 szt limitowanych upgrade Phoenix ale na razie brak konkretnych planów aby wróciły do sprzedaży
  • w piątek pojawi się bardzo dużo informacji o MobiGlas
  • kwestie skoków i jump drive zostaną dokładnie pokazane i wyjaśnione niebawem

 

  • nadal toczą się dyskusje nad Holotable - CIG chce go wymienić ale jeszcze nie jest to sprecyzowane
  • HOTAS Star Citizen niedługo powinniśmy otrzymać dużo informacji na jego temat.
  • Star Map została ponownie przemodelowana, systemy ponownie ułożone i czeka na "błogosławieństwo" CR
  • na wersję 64-bit Star Citizen jeszcze trochę poczekamy
  • AMA Reddit została anulowana
  • January Monthly Report będzie 06.02.2015

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana nazwy buldoga, pamietam na RSI bardzo ludzie marudzili na ta nazwe
Hull series czyli praktycznie 4 statki w cenie 1, od aurory, przez mala, duza ciezarowke po kontenerowiec .. juz widze ta rozbieznosc cenowa
Starferer juz niedlugo w hangarze .. kto go ma ? trzeba bedzie video nagrac ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie do porannego wpisu RtV  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

We wczorajszym AtV pokazali (w Sneak Peek) nowy model zniszczeń/uszkodzeń na przykładzie Gladiusa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako

 

Myślisz, że to jest wykonalne? Widzę multum potencjalnych artefaktów związanych z tym modelem zniszczeń. Lewitujące elementy statków, kolizje z niewidocznymi obiektami itp. Nie wiem też jak zachowa się engine gry, gdy będzie musiał pokazywać wnętrze statku.

 

Oczywiście daje to wiele możliwości: niszczenie osłon w, tworzenie dziur do prowadzenia ostrzału w trybie FPS, dodaje nowe możliwości abordażu, ale spójrzmy na to trzeźwo:

Czy to będzie działało w grze, gdzie będzie się ścierało jednocześnie kilka/kilkanaście statków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morzan sam jestem ciekaw jak to wyjdzie w praniu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Liczę po cichu, że w przyszłym tygodniu dadzą Gladiusa i będzie można to zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat CryEngine z niszczeniem assetów już jakieś doświadczenia ma, w jedynce nawet można było kosić drzewa z CKM. Przez te parę lat sporo musieli w temacie zdziałać, tak więc zapewne gdzieś w bebechach engine funkcjonalność w jakiejś formie mogła być.

Czy to było też w trójce to nie pamiętam...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszenie drzewek zostało chyba nawet wycięte w crysisie 2, bo się zaczęła konwersja na konsole i zapewne szukano oszczędności w mocy obliczeniowej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Ale uwaga bardzo słuszna. Po za tym ekipa SC wkłada w to wszystko naprawdę sporo pracy, nie sądzę, żeby wdrażali taki system mając, nie będąc pewnym jego zachowań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

I ja na to liczę choć w tym miesiącu to też by nie było źle, zwłaszcza że jestem za tym aby Gladius oddany w ręce graczy był bardzo dopracowany ;)

Niech zrekompensują fakt że jest to jeden z najdroższych statków w swojej kategorii wagowej. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przecież nikt nie każe kupować, tfu wspomagać twórców   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> więc nie narzekać.

 

 

 

Teraz jak wiem, że to nie tylko mój problem to uważam, że ładowanie mogliby zrobić krótsze, bo jestem cierpliwy, ale załadowanie samego hangaru jest jak na mój gust przydługie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak zoptymalizują kod to będzie krócej. Pamiętaj że to Alpha.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak zoptymalizuja to dodadza wiecej rzeczy i bedziemy dostawac wiekszy hangar za ten sam loading time ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności