Skocz do zawartości
Dako

Reverse the Verse - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ale większość rzeczy też usuną, ponieważ w aktualnej instalce gry jest dużo śmieci - skrypty z nagrań reklam statków i różnych konferencji.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Chciałem sprawdzić nowo kupioną grafikę u brata, bo mój komp jeszcze procesora się nie doczekał... chciałem ściągnąć od aktualizacje z 1.0 na partycji z 15 GB wolnego miejsca  - niestety mimo ze poprzednio klient ważył ok 23GB po ściągnięciu patchow nie dało się zaktualizować bo było mało miejsca... no dobra pomyslalem - nie ma gdzie rozpakować tego, usunę klienta i ściągnę od początku (brat ma 60 Mb/s wiec długo nie cza czekać) - na pewno od razu ściągnie potrzebne pliki, bez potrzeby rozpakowywania i krzyczenia o więcej miejsca.. jednym słowem dupa.. Nadal krzyczał o miejsce  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Uważam ze system updatów i klienta musza zoptymalizować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

btw. ile obecnie wazy klient?

Edytowane przez eerozeteen

A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

42,1 GB u mnie, z czego 21 GB to PTU.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  

To dziwne ze na 30 GB nie dał rady klient (bez PTU) się ściągnąć i być zdolnym do gry  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Musi być tam niezły śmietnik :)

//dobra koniec offa


A ja pragnę jedno - to jest spokój...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No nie da rady, ponieważ klient pobiera paczki a następnie je rozpakowuje. Także musi być miejsce na klienta i paczki - które później zostają usunięte.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gierka z PTU jest koszmarnie miejscożerna, Ale niestety powoli to standard. Ale aż strach pomyśleć ile to będzie ważyć kiedy dodadzą FPS i PU  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Jeśli ktoś korzystał z PTU i ma zamiar korzystać z kolejnych edycji - nie usuwać plików PTU. Ponieważ przy nowym wydaniu PTU klient patchuje stare pliki co trwa o wiele szybciej. Gdy usuniecie stare PTU a będziecie partycypowac w nowym - klient zacznie pobierać wszystko od podstaw.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To prawda, dodatkowo w celu oszczędności miejsca, przeniosłem pliki PTU z dysku SSD ( brak miejsca na trzymanie i updatowanie dwóch SC ), jednak jak znów chce zagrać na serwerze testowym ( tak jak teraz ), przywracam katalog z HDD i dociągam brakujące paczki i tak w kółko, tzn znów przeniosę zbiory na inny dysk do momentu kolejnych testów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie będzie RtV

CIG ma problemy z internetem ... (serwer też leży)

Nowy termin to jutro 10 PST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przepraszam, mój błąd. Nadinterpretacja - poprawione.

Powiedziano, że pojawią się nie było słowa o sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajne streszczenie. Ciekaw jestem jak to będzie z tymi orgowymi hangarami.

Co do ostatniego punktu - aktualnie jest w sumie robiona dla backerów. To oni są na tyle zainteresowani by ja wspierać i testować. Szczególnie na początku pełnego SC backerzy będą stanowić większość graczy (przynajmniej tak mi się wydaje).

Ale co do korzyści się zgadzam, bo przywileje dla kogoś kto wcześniej coś kupił raczej mnie drażnią.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie wczorajszych informacji o sklepie Voyager Direct

Ben na forum w swojej wypowiedzi https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/230170/voyager-direct-testing-clarification-plans doprecyzował i potwierdził kilka kwestii:

 

  • po pierwsze system waluty w Arena Commander - dzięki nim będzie można zdobywać kupować broń/statki w AC. Mają już gotowy projekt systemu w jaki sposób będzie to działać (co najważniejsze zaaprobował to CR  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">) Aktualnie dopracowują to i w przyszłym tygodniu powinniśmy otrzymać informację na ten temat tak aby Społeczność mogła podzielić się swoim uwagami. Od tego czasu zacznie się stopniowe wdrażanie systemu waluty w AC ale wg założeń ma to potrwać kilka tygodni. Ponieważ CIG jest przekonane, że system będzie działać dlatego też oferta sklepu zgodnie z wcześniejszymi informacjami (RtV 32) będzie sukcesywnie poszerzana o nowe produkty (była mowa o 20 artykułach w miesiącu).
  • po drugie potwierdził wcześniejsze informacje (RtV) o wprowadzeniu możliwości topienia przedmiotów nabytych w Voyager Direct otrzymując za to walutę na kolejne zakupy w VD.

CIG byli zaskoczeni, że Arena Commander jest postrzegana przez Społeczność jako symulator typu "pay to win" :devil:

Nigdy nie mieli takich w tej kwestii planów ale są przekonani, że nadchodzące zmiany w VD i waluta zmienią odczucia graczy w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej kiepsko świadczy o ich zdolności przewidywania, skoro nie spodziewali się, że danie rankingów pvp przy możliwości zakupu najlepszych statków i najmocniejszych broni, wywoła uczucia o p2w.


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No raczej, płaczki kupią sobie super horneta za AC credit i dostaną bęcki w super hornecie, to od razu zmieni się ich światopogląd.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie osoby które zakupily mocniejsze bronie maja często przewagę nad stockowymi jednostkami. Wiec obecnie p2w jak nic.. Dobrze, ze idą do przodu.. Jednak dla early backerow jakies fanty bym dal. Jednak to oni tchneli życie w projekt swoimi € lub $.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

- Original and Veteran Backers Reward (AMX repair bot, SQ42 missin disc, Record Breaker Skin)

- Hangar Fees Reward (nie place za hangar na startowej planecie)

- RSI Class II Space Suit with Test Pilot Colors

- Digital 42-page Upgrade Handbook

- Laser Pistol side arm

- Mystery engine modifier

- 20 milion - Fishtank Mark 1, Midas Fish

- 19 milion - Jane’s Fighting Ships style manual

- Omni Role Combat Armor (ORC) mk9

- Takuetsu Consolidated Outland Mustang

- Space Globe - Glorious Moments

Nie .. nic nie dostalismy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Pomijam tutaj rzeczy jak dokupiona koszulka lub USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Buu   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif"> ja za późno kupiłem coś i mam tylko kulkę.  Czemu mi nie powiedzieliście? Czemu? (pomijam fakt, że nie wiedziałem wtedy nawet o istnieniu AD i polskiej strony SC, ale to szczegół).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo po wyjściu pu będą sprzedawać takie wodotryski za grube miliony UEC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja to wszystko wiem. Star Citizen zainteresował mnie od pierwszych zapowiedzi, ale jak usłyszałem kiedy jest planowana premiera to uznałem, że trochę poczekam (zapomniałem o tej cholernej modzie na early access).  Gdybym tak kupił 40 mln $ wcześniej to byłbym kontent, ale nie kupiłem   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozpiska STRETCH GOALS u Nas na forum w tym temacie

 

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/513-uwaga-wa%C5%BCna-informacja-dla-posiadaczy-tylko-mustanga-omega/#entry10135

 

i na stronie RSI

 

https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

 

ps.

Od dziś info z RtV będzie szło przez stronę główną (tak jak to jest w przypadku AtV) więc proszę o uzbrojenie się w cierpliwość ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności