Skocz do zawartości
Dako

Reverse the Verse - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba że chodzi im o original backerów, to wtedy już mniej ciekawie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z tej wypowiedzi o wyborze powinniśmy zrozumieć, że wybiorą jako pierwsi ( pewnie niektóre miejsca mają ograniczenia co do ilości graczy ), kto tam ich wie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Jak miałbym się zakładać to bym powiedział że AC 1.0 dadzą nam w nowym roku, zaraz przed pierwszą sprzedażą koncepcyjną Hull C.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jestem pewny że spinają się żeby tak było, jak będzie to już inna sprawa.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Obawiam się że nie wszyscy są tak liberalni, już widzę ten Rage jak nie wyjdzie w tym roku ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reverse the Verse - nr 28

 

  • Najwcześniej V1.0 AC może być wydany jutro. Jeśli to nastąpi to potrwa to 3-6 godziny.
  • Są jeszcze dwa blokery w AC V1.0
  • Jeśli AC V1.0 nie będzie w sobotę, to będzie prawdopodobnie na początku stycznia.

 

  • Gladiator prawdopodobnie nie będzie w AC 1.0 ale jest prawie gotowy
  • Rola Avenger nie zmienia. Sam statek ... tylko, że rozmiar uzbrojenia 5 nie mieści się na nim.
  • Starfarer informacje o nim w ciągu najbliższych kilku miesięcy
  • Retaliator będzie w hangarze między V1.0 AC i 2.0.
  • Autorem wnętrza dla Mustang Beta jest Elwin z TNGS
  • Nie będzie LTI dla Mustangów ewentualnie przez CCU z LTI Aurora
  • Carrack jest na etapie white box

 

  • Moduł socjalny/moduł Planetside w pierwszej połowie 2015
  • Lobby system będzie w kliencie gry, a nie na stronie www

 

  • Jump Point nowy numer  powinien być jutro
  • List gratulacyjny od Chris Robertsa do Frontier Developments z okazji wydania Elite: Dangerous będzie się wkrótce

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dako za szybką wrzutę!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Jesteś niezawodny jak zawszę, płacił bym Ci nawet za to jak bym miał cudze pieniądz do wydania. xD


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo opóźnień ze strony CIG udało się wreszcie opublikować RtV nr 29

Link: http://www.twitch.tv/cigcommunity

 

Tradycyjny skrót informacji:

 

  • Hull C - wczoraj odbyło się spotkanie na jego temat Autorem obrazka tfu ... tzn. statku jest Jim Martin (ten co wymyślił Freelancera)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_thumbsup.gif">
  • RSI Orion - nad nim pracuje George Hull
  • Który statek będzie szybciej w sprzedaży zadecyduje to który artysta skończy pierwszy swój obrazek :P
  • RSI Orion ma być zbliżony wielkością do Reclaimer-a.
  • Prace nad Buldogiem trwają.
  • Ciężko pracują nad Gladius-em ma być dostępny w AC 1.0 "bardzo, bardzo szybko".
  • Scythe - Panowie mają nadzieję, że będzie dostępny wcześniej niż później ...
  • Bazowy Cutlass ma być statkiem o bardzo dużych możliwościach rozbudowy i modyfikacji.
  • Retaliator blisko Hangar ready.
  • Warianty Avenger-a po Retaliatorze ale nazwy dla poszczególnych wersji już są ustalone ( no to luz - teraz już będzie "z górki" :devil: ).
  • Xi'An Scout - "nadciąga".
  • 890 Jump - jest zawieszony na ten moment nie jest potrzeby w grze ale powinien się pojawić przed PU.

 

  • Możemy zapomnieć wszystko co wiemy o systemach klas broni Wszystko ulegnie niedługo zmianie.

 

  • Będą opcje wyborów kolorów w HUD
  • Mocno pracują nad poprawą Vanduul Swarm Co-op ( nie spodziewali się problemów w AC 1.0) chcą to jak najszybciej poprawić.
  • Wersja AC 1.1 będzie zawierać już AC credits.
  • Może (uwaga: może) będzie możliwość latania Super Hornet-em w dwie osoby wcześniej niż w AC 2.0 (trwają dyskusje)

 

  • Prace nad modułem FPS posuwają się do przodu i wszystko wygląda dobrze.
  • Mapa PU jest w trakcie przebudowy a z web-ową Star Map czekają aż skończy się ten pierwszy proces ( SM ma reprezentować rzeczywiste PU)

 

  • Wsparcie dla Oculus jest w trakcie opracowywania ale są z tym pewne problemy.
  • CIG Germany zatrudnia wielu byłych pracowników Crytek-a
  • Raport miesięczny będzie dzisiaj

I tyle.

Trochę ciekawych rzeczy się pojawiło :tongue:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajnie, Hull C i Orion nadciąga ale zanim to nastąpi zobaczę w końcu jak lewituje w hangarze Xi'an Scout Khartu-Al  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Cieszy też bardzo fakt że niebawem będziemy sobie latać naszymi Gladiusami, chyba Cieszysz się z tego niezmiernie Dako co  ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy chwilowo Gladiusa już nie posiadam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Ale jestem gotowy w każdej chwili przerobić mojego bieda Omega-Avengera na niego choćby tylko dla testów i zabawy w AC.

Co do samego AC to niestety nie latam bo nasz ukochany CIG w AC1.0 zafundował buga dzięki któremu używając TrackIR-a mam hełm  przyspawany do korpusu na stałe tzn. mogę kręcić głową ale tylko w środku hełmu (patrząc na boki widzę hełm od środka czyli jego wyściółkę) :wallbash:Dzięki temu HUD też mam tylko na wprost.  Nie dziwię się, że z Oculus-em mają problem :devil:

O dziwo przed AC 1.0 działo to dobrze ...

A wiadomo jak wygląda temat poprawek w CIG czyli "wiemy, że jest problem ale pewnie poprawimy w kolejnym patchu" czyli tak za miesiąc lub później :yucky:

Natomiast używając myszki i klawiatury (Tab) działa to tak jak powinno ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to ja za odpalanie rifta w sc się nie biorę, bo teraz obejście właśnie na trackIR czy podobnym sposobie jest oparte. Czyli efekt by był podobny.

 

Ogólnie trackingi na pewno mają niski priorytet w stosunku do innych rzeczy (trudno się dziwić)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priorytet priorytetem ale wcześniej działało więc zwyczajnie jak się zepsuło to trzeba poprawić ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"się" zepsuło...

Taaaaaaa...

 

A jeśli były spore zmiany to mogą nie mieć czasu siedzieć nad tym. Z resztą sama obsługa trackIR-ów o ile później niż Rift się pojawiła. Nie spodziewałabym się cudów.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego "strzelam focha"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> i nie gram w AC 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oj tam oj tam, dramatyzujesz waść  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że to lubię ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Ale tak naprawdę dziś grania bez TrackIR sobie nie wyobrażam a ponieważ mam alternatywę na długie zimowe wieczory więc mogę cierpliwie czekać na CIG ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Smuteczek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">(

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie irytuj wlascicieka Caterpillera  moj drogi kolego 

Cieszy mnie fakt ze Khartu'al .. nadciaga, nie jest sprecyzowane jakaj est szansa ze odrazu gotowy do lotu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Co prawda RtV, nie oglądałem, ale biorąc pod uwagę fakt, iż w Kharu'al wygląda i prawie na pewno pilotuje się inaczej, niż ludzkie statki, to pewnie będzie trzeba jeszcze długo poczekać.

 

[selfish mode] Niech najpierw się zajmą implementacją statków wielozałogowych, przede wszystkim tych tańszych czyli np Freelancera[/selfish Mode]

 

A przede wszystkim niech najpierw naprawią Vandule  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja nie chce nic mówić ale 600$ > 225$  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No trochę sobie z tym polecieli ale zobacz jak mało osób go ma, oni pracują tak żeby zadowolić największą grupę entuzjastów a 890 mało kto ma z powodu ograniczeń.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tu chodzi o czas oczekiwania, nie cene - ja czekam na konkretne info od kad go kupilem we wrzesniu 2013, w sumie jest tylko jakies 7 grafik, ty masz 3 wymiarowy model z holoviewera do statku ktory ma co najwyrzej pol roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retaliator Hangar Redy!!!!! Już nie mogę się doczekać aby pochodzić po swoim  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o statki typu 890, Catterpillar, Reclaimer i inne duże specjalistyczne jednostki raczej nie ma co liczyć, że zobaczymy coś więcej niż Hangar Reday w tym roku ( a i to będzie wielki sukces )

Po prostu na ten moment wg planu CIG te statki nic do obecnego rozwoju nie wniosą (chyba, że potraktujemy je jako latające tarcze) 

W AC z jego ograniczeniami nie ma co więcej oczekiwać.

Zresztą CIG jasno określił, że priorytetem na 2015 jest po pierwsze udostępnienie statków wieloosobowych w AC czyli imho Cutlass, Freelancer, Retaliator i inne no może jeszcze Buldog (wszystko co da się upchnąć do AC i da fun Citizen-om) a po drugie wypuszczenie jednej lub dwóch części SQ42.

Dla reszty nie ma tu miejsca ...

Dla mnie jedyna nadzieja w trybie 64-bitowym (może da to więcej oraz większe mapy oraz opcje rozgrywki) Wg zapowiedzi miał to być w koniec stycznia ( a jeśli to będzie 1Q 2015 to i tak będzie dobrze )

Wiele razy wspomniano w RtV, że w 2014 pracowano nad oprogramowaniem i narzędziami do tworzenia map, systemów ułatwiającego pracę deweloperom.

I po cichu liczę, że wreszcie zobaczymy tego efekty.

Nowi zatrudniani ludzie z Crytek-a znający CryENGINE od podszewki też pewnie w tym pomogą.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności