Skocz do zawartości
Dako

Weapon and Ship Performance Data

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione na ogólnym forum RSI może komuś się przyda.

 

Ciekawa tabelka porównawcza broni (jej parametrów)

Tabelka

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1v5vi_FtS2N7Ro2flgSfa2rRRpuiYLK-d6_JVk6egZK8/edit#gid=0

 

Link do tematu

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/162290/new-weapon-data-for-patch-0-9-1-3-mass-driver-and-325a-relative-shield/p1

 

A tu obrazek z wykresem

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dwie rzeczy?

1) czemu m4a, skądinąd droga broń, wydaje się być najbardziej bezużyteczną pukawką, gorszą nawet od m3a?

2) czy wam też się zdaje, że 9-series longsword za marne 4000UEC jest jedną z najlepszych broni dostępnych w grze? Jeżeli te dane na papierze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości i nie ma żadnych haczyków, to chyba naprawdę się szarpnę i zamontuję to w aurorze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

EDIT: Dobra, doczytałem to na forum RSI. Longsword jest po prostu zbugowany, naprawią to w następnym patchu.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeżeli jest tak jak to rozumiem to m4a nie pobiera energii (No Power Draw) więc możesz strzelać nim cały czas a co za tym idzie trzeba doliczyć "reload" do ogólnych statystyk dla broni, które pobierają energię przy porównywaniu ich z m4a, który ma jeszcze dodatkowo większą szybkostrzelność od m3a więc żeby trochę znerfić m4a postanowiono obniżyć prędkość pocisku. Jeśli się nie mylę m4a to niezły troll gun  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">.

Edytowane przez Gromnix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wykres, domyślam się że ktoś tu się strasznie się nudził  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Osobiście uważam że można to potraktować jako ciekawostkę ze świata SC, ponieważ właściwości broni zmienią się jeszcze jakiś pierdyliard razy :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze Broni

 

Po ostatnich zakupach naszych dwóch niepokornych kolegów. Dzięki ich miłości do SC i przede wszystkim portfelom. Staliśmy się jedną z czołowych organizacji w uniwersum.

 

Dlatego chciałbym zaproponować spis powszechny posiadanej przez nas floty. Dlaczego to proponuję. Ponieważ jak wiadomo Javeliny w przestrzeni latać same nie mogą, i będą wymagały wsparcia i osłony. Dlatego nadszedł czas zastanowienia się, jakie statki są potrzebne aby sformować grupę(y) uderzeniową która była by dla siebie samowystarczalnym związkiem bojowym. 

 

Wiedza na temat naszej floty ponadto da nam podstawy do szukania ewentualnych sojuszników.

 

Co nas powinno interesować:

 

Typ satku - to oczywiste.

Czy chcesz go spalić czy nie gdy pojawi się coś ciekawszego i nie koniecznie z tego samego typu (myśliwiec/transportowiec)

Jakie zakupy planujesz

 

W chwili obecnej gdy dzięki szczodrości Tecona i Tommiego jesteśmy napakowani jak Arnold w czasach świetności najbardziej powinny nas interesować:

 

Idris (marzenie) - szukanie sojusznika EDIT: Po przemyśleniu szkoda zachodu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Javeliny - na stanie

Retaliatory - jak najwięcej

Bulldogi - jak najwięcej

Hornety - jak najwięcej

Gladiusy - jak najwięcej

 

Jak wiadomo nie samą walką organizacja żyje zatem potrzebna jest flota handlowa dlatego taki spis jak najbardziej również jest potrzebny.

 

Myślę, że z szacunku dla naszych kolegów powinniśmy sformować flotę która nie będzie robiona według "widzi mi się" ale taką jaka będzie potrzebna aby grało się bez obaw że ich kolosy za ciężkie pieniądze nie będą tylko tarczą strzelniczą pozbawionej osłony przez organizacje która się tylko chwali że ma da zajebiste prestiżowe Shipy.

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz

Spis częściowy już jest funkcjonuje (tylko jest bardzo nieaktualny) z uaktualnieniem czekamy do zakończenia AS  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Co do marzeń o potędze w świecie SC to właśnie dziś wrzuciłem spis flot kilku organizacji

tutaj: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/542-z%C5%82om-posiadany-przez-inne-organizacje/#entry11267

Jest tam organizacja posiadająca np 22 szt Idris-M i 21 szt Idris-P , że nie wspomnę o takich drobiazgach jak 152 szt Reataliator, 219 szt Andromeda, 113 szt Super Hornet

Nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli to fakt to ....

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tak zauważyłem i wiesz co jest najbardziej zabawne? To że jest ich 440 przy założeniu że Idris ma załogę złożoną z 10 ludzi to moje pytanie brzmi po co im reszta statków. Skoro do wypełnienia Retaliatorów potrzebują 1216 ludzi.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz masz rację nie są wstanie tego wszystkiego obsłużyć wg ostatniego spisu organizacji mają tylko 343 ludzi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/2mqiy4/this_weeks_organizational_statistics/

 

Ciekaw jestem co i ile posiada takie Imperium mające 3528 ludzi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Trzeba zrobić rozpoznanie i sprawdzi czy ktoś z posiadaczy Idrisów nie mówi po polski  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności