Skocz do zawartości
  • 0
Dako

UWAGA: Ważna informacja dla posiadaczy (tylko) Mustanga Omega

Pytanie

Do Wszystkich posiadaczy tylko Mustang Omega.

Jeśli posiadasz tylko ten statek należy pamiętać, że nie masz jeszcze statusu BACKER.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_no.gif">

Aby go uzyskać należy dokonać jakiegokolwiek zakupu w sklepie RSI.

Najtaniej imho kupić jakieś malowanie statku za 5 USD lub coś w podobnej cenie.

Dlaczego status BACKER jest ważny?

Otóż osoby posiadające taki status otrzymują gratisy (mniej lub bardziej przydatne ) przyznawane przez CIG w ramach osiągania kolejnych STRETCH GOALS

 

https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

 

Całkiem niedawno było to 10000 UEC czyli w grze odpowiednik całkiem rzeczywistych 10 USD.

 

Przez cały czas "wsparcia" uzbierało się tego trochę:

  • Class I Repair Bot + 500 additional credits ( 4,5 miliona )
  • RECORD BREAKER ship skin ( 5,5 miliona )
  • Roberts Space Industries Class II space suit ( 9 milionów )
  • digital 42-page Upgrade Handbook manual ( 15 milionów )
  • laser pistol ( 16 milionów )
  • ship upgrade package containing an engine modifier ( 17 milionów )
  • Explorer-class mobiGlas Rig - Towel  ( 42 miliony )
  • Omni Role Combat Armor (ORC) mk9 ( 43 miliony )
  • Dodatkowy pokój do hangar module ( 44 miliony )
  • Engine Tuning Kit ( 47 milionów )
  • Xi’An Space Plant! ( 49 milionów )
  • Jetpack ( 52 miliony )
  • Ballistic Gatling – Preacher Armament Inquisition XXII x2 ( 54 miliony )
  • J-Span Cryo-Star ( 56 milionów )
  • 10,000 UEC ( 58 milionów )

Więc jeśli chcecie w przyszłości korzystać z "łaskawości i szczodrości" firmy CIG to może warto zapłacić te kilkanaście złotych ...

Należy pamiętać, że uzyskując status BACKER otrzymamy gratisy i dodatki które zostaną wydane po tym fakcie w kolejnych STRETCH GOALS ( prawo nie działa wstecz ).

Niestety wszystko co powyżej zostało wymienione będzie można tylko kupić sobie w grze (nie otrzymamy ich gratis).

Jednak do czasu wydania gry dostaniemy pewnie jeszcze drugie tyle ...

Decyzja należy do Was :)

 

edit:

dodane uwagi od @Tommy Rich oraz uzupełnione kwoty.

dodane uwagi od @Tecon

Dziękuję za pomoc

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

czegośtam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

zapewne będzie fajne, duże i drogie ;P


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Stało się , skusiłem się  w końcu,  zyskałem status BACKER , kupiłem sobie MAPĘ  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">))))))

 

 

PS. Czy mogę teraz dołączyć do SZACOWNEGO grona Citizencholików?

Edytowane przez Longer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lub po przekazaniu miesiecznej wyplaty na statki ;p


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To się zgadza Panie Javelin :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tja ...

Patrząc na tempo w zakresie postępów w cyklu wydawniczym SC to to cierpienie które funduje mi przy każdej aktualizacji CIG spowoduje, że gdy gra wyjdzie będę od razu beatyfikowany i zostanę pierwszym świętym uznanym za życia ...

:devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przez Was, Tecon będzie musiał zmienić sobie nick na Javelin... nie dobre ludzie wy!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heheh nic tylko się cieszyć, jak już zostaniesz tym świętym, to pamiętaj o nas malutkich ( jakiś stateczek ekstra nam załatw, używając boskiej mocy )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Dlaczego ludzie uważają, że AC1.0 sporo zmieni?Bo Space Citizen to tak naprawdę nie gra, a mieszkanka emocji, pragnienia z dzieciństwa wymieszane z tym co dyktuje nam wyobraźnia, podsycana przez wizje Pana CR  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Dlatego wszyscy liczą na to że w końcu coś zostanie pokazane co znów zerwie czapkę z głowy, nie wolno im tego odbierać !Coz, manie wybujałych oczekiwan, to najprostsza droga do zawodu i rozczarowań.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlatego wielu już teraz się rozczarowała, wystarczy spojrzeć na niektóre wypowiedzi na forum i już wiadomo kto miał zbytnie i wybujałe oczekiwania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ja do nich nie należę bo choć mam spore oczekiwania to sam je szybko weryfikuję, później mam znów nowe itd...  :wallbash:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat już dawno wyczerpany, tylko nabijactwo tu dochodzi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności